ORIENTAVIMOSI SPORTO

būrelis
KVIEČIA VISUS

norinčius domėtis bėgimu, slidinėjimu,
 dviračių krosais ir kelionėmis,
 turizmo sportu ir teisėjavimu, kraštotyra, foto menu ir ...
Šio plataus profilio būrelio tikslas suburti gamtos sporto mėgėjus ir sukurti šiuolaikinį saviveiksmiškos ir visapusiškos veiklos SVEIKATOS STIPRINIMO KLUBĄ, į kurį pakviesti tėvelius, pradėti kurti šeimyninio sporto ir turizmo tradicijas. 

Daugiau informacijos www.kazlusporto.puslapiai.lt el.paštas trenerisvytenis@gmail.com , arba skambinkite treneriui 865279491

 
 

Daugiau apie orientavimosi sportą žiūrėkite ČIA

 

 


Apie dviračius
ČIA

 

 
Kazlų Rūdos gatvėmis
Krosai "Per Vokiškus kalnelius"

Šeimyninės išvykos į kaimų šventes

BŪRELIO VEIKLOS KONCEPCIJA

Kai tik atšils, kiekvieną antradienį rengsime tradicinius ORIENTAVIMOSI ANTRADIENIŲ sveikatingumo renginius poilsiui po pamokų ir po darbo,  o kiekvieną ketvirtadienį važinėsime į Marijampolės tradicines "Labirintas" ir "Parkų Turai" masines varžybas, kovo pabaigoje dalyvausime mūsų kaimynų Marijampolės atvirose orientavimosi pirmenybėse, kurios vyks nuostabioje ir unikalioje.Varnabūdės girioje. Jose pamatysite stipriausius šalies sportininkus-orientacininkus. Šiemet olimpiniai metai, todėl prisiminsime olimpinius idealus ir pasiruošime stebėti Londono olimpiadą. kitais metais bus ypatingas įvykis; sukaks 400 metų, kai buvo sudarytas Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės žemėlapis, kurį sudarė žymus valstybės veikėjas, keliautojas Mykolas Radvilas Našlaitėlis. Ta proga.sudarysime Kazlų Rūdos miesto ir savivaldybės žemėlapius, pasinersime į romantišką žemėlapių sudarinėjimo technologiją, susitikinėsime su sportinės kartografijos specialistais. Mūsų tikslas bus, kad mūsų nuostabioji Kazlų Rūsos giria taptų poilsio, turizmo ir sporto gamtoje mėgiamu kraštu. Teks daryti ne vieną kraštotyrinę ekspediciją, fiksuoti mūsų senuolių atsiminimus, į ekspedicijas vykti teks, dažniausiai dviračiais, juos rengti ir su asociacijos "Jaunoji Sūduva" dviračių žygiais, dalyvausime "Sūduvos Ateitis" ir kituose  projektuose, rengti šeimynines išvykas į kaimų sporto bei kultūros šventes, rengti dviračių ir bėgimo tradicinius krosus "Per Vokiškus kalnelius", rengti tradicinius slidžių žygius "Snaigė", populiarinti bėgimą, kaip geriausią sveikatos stiprinimo priemonę, tikrinantis bendrąją ištvermę traiciniuose bėgimuose, ypač, tradiciniame naujųjų mokslų  metų sportinio sezono atidarymui Lietuvos kūno kultūros ir sporto dienai pažymėti bėgime aplink Kazlų Rūdos miestą. Būrelyje bandysime įgyvendinti pastovų bendro fizinio pasirengimo kontrolę, testavimus, kurie turėtų padidinti motyvacijas kelti sportuojančiųjų benfrą fizinį pasirengimą, o kūno kultūros mėgėjams stiprinti savo sveikatą, formuoti saviugdos principus. Šios pažangios veiklos įgyvendinimui norintiems būti sporto-turizmo organizatoriais, patartina formuoti organizcinius saviraiškos gebėjimus, organizaciniame ir veiklos populiarinamajame darbe, naudotis foto menu ir kitomis raiškos populiarinimo priemonėmis, internetinio tinklalapio kūrimu. Moksleivių ir suaugusiųjų veiklos tapatinimas turėtų didinti pedagoginio perimamumo efektyvumą, greitesnių įgūdžių įsisavinimą, kaip tai daroma visuose pasaulio pomėgių klubuose.

treneris-sporto mokytojas
Vytenis Aleksandraitis