ŠEŠTOSIOS  2012 metų dviračių kroso varžybos MERO TAUREI LAIMĖTI

Šios varžybos vyks š.m. gegužės 6 d. prie miesto parko estrados.

Rezultatai


Ketvirtaklasiui Justui Stanioniui svajonė pildysis registruojantis į varžybas. Ateis laikas, ir jis bus kaip Šarūnas Pacevičius už jo nugaros su savo seneliu-garsiu praeityje dviratininku

Mažieji kazlųrūdiečiai ruošiasi startuoti

Senelė ir senelis (buvęs žymus Lietuvos dviratininkas) labiausiai rūpinasi savo anūko startu, kuris šiandieną aukštą trečią vietą užėmė, nors jis dar tik jaunimo (iki 20 m.) amžiaus - labai perspektyvus dviratininkas auga, sekdamas savo senelio pėdomis

Prieš startą kazlųrūdiečiai-1
 

Prieš startą kazlųrūdiečiai-2 (Septintokas Laurynas Naujelis orientavimosi sporto būrelį lanko nuo trečiosios klasės. Dabar jis pamėgo bėgimą, slidinėjimą ir dviračių sportą, kurie jam labiausiai padeda stiprinti sveikatą nuostabiose mūsų giriose)

Prieš startą kazlųrūdiečiai-3
ATKREIPKITE DĖMESĮ į Nr.94 !!!

Prieš startą kazlųrūdiečiai-4
Į AUKŠTĄ MEISTRIŠKUMĄ KELIO PRADŽIA
Į Į Kazlų Rūdą suvažiavo stipriausi Lietuvos dviratininkai    

Surumsta parko ramybė

Ir mažieji kartu su stipriausiais startavo

KOVA TRASOJE-1
Tarp vaikų nugalėtojas Laurynas iš Kazlų Rūdos kovėsi su kitų amžiaus sportininkais ir sportininkėmis.

 

KOVA TRASOJE-2
Pirmaklasis Rolandas (antros vietos prizininkės Livetos broliukas) jau sėkmingai gali lenktyniauti su suaugusiais. Tai praeitos vasaros žygių būrelyje ir su tėveliais nuopelnas.


STIPRIAUSIEJI PIRMĄJĮ RATĄ įveikę greičiausiai

Kad Laurynas Naujalis greičiausiai iš kazlųrūdiečių pasieks finišą, tai nekėlė niekam abejonių. Bet, kad Laurynas taps greičiausiu tarp visų šalies dviračių kroso mėgėjų, tai jau yra viltis, kad ir Kazlų Rūdoje galima mąstyti apie aukštesnio meistriškumo galimybes.
 

Tiesa, greičiausiai finišą pasiekė praėjusių metų šių varžybų dalyvis Laimutis. Deja, jo, lenkiančio kitus niekas nematė, nes jis "aplenkė" savo važovus kitur važiuodamas. Gerai, kad jis prisipažino ir jam apdovanojimai šį kart nebuvo įteikti.

Štai finišą kerta dar vienas ketvirtaklasis iš kazlų Rūdos. Už jo Liveta, ištvermingiausia Kazlų Rūdoje ne tik kaip bėgikė, bet dviračio pedalus galinti pasukti.

Nuo šeštaklasės Livetos nedaug atsiliko ketvirtajklasė Gabriėlė, kuri pernai buvo nugalėtoja.

O Gabrielės bendraklasė Ugnė startavo tada, kai visi buvo finišavę, nes ji turėjo dar kitą rimtą sekmadieninį labai svarbų užsiėmimą.
 

Pirmasis vyriškas trečiaklasio Dovydo išbandymas
 

Šį sykį Justui pavedė dviratis

KazlųRūdietė, studentė Gabrielė Gelgautaitė meistriškumo egzaminą išlaikė - tarp moterų užėmė antrą vietą. Kad greičiau pedalai suktųsi, Gabrielė didelį dėmesį kreipia ir į aprangą bei apsaugas - sėkmingo sporto garantą.

Pirmaklasį savo broliuką pasitiko Liveta, kurios pėdomis eina mažasis Rolandas
 

Kai užaugsiu - irgi ...


MERO TAURĖS -1
Visiems nugalėtojams buvo įsteigtos mero taurės. Tai didelis įvykis Kazlų Rūdai matyti stipriausius šalies sportininkus.

MERO TAURĖS -2
Tai labai svarbų Kazlų Rūdos mergaičių ir moterų sportui, kai dvi Sporto centro orientacininkės tapo prizininkės respublikiniame renginyje
 


MERO TAURĖS - 3
Dar vienas kazlųrūdietis prizininkas net tarp suaugusiųjų.

   

MERO TAURĖS - 4
Svarbiausia- studentė Gabrielė - būsimoji dizainerė ir dailės mėgėja iš Kazlų Rūdos tapo irgi prizininke tarp stipriausių Lietuvos moterų.

MERO TAURĖS - 5
Kazlų Rūdos TRIUMFAS. Jis pasiektas berniukų grupėje, kurioje, kaip mergaičių - irgi du mūsų prizininkai, bet, svarbiausia, MERO TAURĖ LIKO MŪSŲ SAVIVALDYBĖS JAUNAJAM SPORTININKUI - mokyklos "Elma" moksleiviui.

MERO TAURĖS - 6 ( DIDŽIAUSIOJI TAURĖ)

Ją iškovojo ELITO grupės sportininkai, ilgiausiai trasoje dėl josios kovoję. Joje kovojo taip pat vienas kazlųrūdietis - tai Šarūnas Litvaitis, kuris mūsų savivaldybėje šiuo metu yra aukščiausio meistriškumo dviratininkas.

 


TĖVO DŽIAUGSMAS

 

Lietus prapliupo jau visiems finišavus.
 
T
ARP MEDŽIŲ UŽAUGĘS.

Daugiau apie Lauryną neturiu Ką ir pasakyti.
   

. Šio kroso nuostatai.

Įsistudijuokite trasą, kurį šiek tiek pakitusi;

Vieno rato ilgis apie 4,8 kmPasididinkite

     

Pasididinkite
besiruošiančius vaikus startui

Kazlų Rūdos dviračių krosų varžybų istorija

5.osios. 2011 m. dviračių kroso varžybos 11-ųjų Sporto centro įkurimo sukakčiai pažymėti (rezultatai Sporto centre)
4.osios. 2009m. MTB kroso "Kazlų Rūdos mero taurei laimėti" rezultatai
3-čiosios. 2008m. MTB kroso "Kazlų Rūdos mero taurei laimėti" rezultatai
2-osios. 2007m. MTB kroso "Kazlų Rūdos mero taurei laimėti" rezultatai
1-osios. 2006m. MTB kroso "Kazlų Rūdos mero taurei laimėti" rezultatai

 

 
Grožėkitės Vokiškų kalnelių romantiką bėgant
   

PENKTOSIOS  2011 metų
 Kazlų Rūdos MTB kroso varžybos 
skirtos savivaldybės Sporto centro
 įkurimo 11-mečiui pažymėti

 gegužės  21 d. vyko Kazlų Rūdos miesto parke prie estrados tradicinės 5-tosios DVIRAČIŲ (mtb) KROSO varžybos.

 

Praėjusių (2011 m.) gegužės 21 d. vykusiose IV-tosiose Kazlų Rūdos MTB kroso varžybose, kurios vyko labai nepalankiu  laikotarpiu (kai visi buvę šių varžybų stipriausi šalies dviratininkai ruošiasi dalyvauti Druskininkuose labai atsakingoms varžyboms), mūsų savivaldybės Sporto centro sukakčiai pažymėti gelbėjo mūsų kaimynai - stipriausių šalyje jaunųjų dviratininkų kalvės ruošimo Sūduvos krašte atstovai iš Marijampolės bei Vilkaviškio. Tarp vyrų nugalėjo pajėgiausi šalyje jauniai iš Vilkaviškio Povilas Vasiliauskas ir Tauras G Rinkevičius, kuris tik viena sek. laimėjo prieš trijų krosų Kazlų Rūdoje nugalėtoją tarp vaikų bei jaunučių Mindaugą Soraką. Pažymėtina, kad šių eilučių autoriaus buvęs auklėtinis Jonas Mačionis iš Jonavos, ne pirmą kartą startuojantis mūsų dviračių krose, gerokai pagerino savo rezultatą. Vakar labai puikiai pasirodė ir jauniausia dalyvė, Kazlų Rūdos Pradinės mokyklos trečios klasės mokinukė Gabrielė Kasčionytė, kuri labai žymiai pagerino praėjusių varžybų mergaičių Ramintai Subačiūtei priklausiusį 06:09,5 min./km mergaičių greičiausią greitį, kuris dabar priklauso jau Gabrielei ir per sunkiai raižytą vietovę sudaro net 05:16,7 min./km greitį. Na, o kita Gabrielė iš Kazlų Rūdos irgi tapusi nugalėtoja  tarp moterų; t.y.  Prezidento Kazio Griniaus gimnazijos abiturientė Gabrielė Gelgotaitė pasiekė irgi nuostabiausią greitį trigubai ilgesniame nuotolyje


KONTRASTAI.
Per V-tasias Kazlų Rūdos MTB kroso varžybas parke prie estrados startavo keturiolikmečiai-pajėgiausi šalies dviratininkai iš Marijampolės bei Vilkaviškio ir vietos mažyliai-dešimties-dvylikos metų orientacininkai, kuriems dviratis tik nuvykimui į treniruočių vietas.

 
 

 


Vėl ketvirtą kartą į Kazlų Rūdą suvažiavo

 


Iš suaugusiųjų vėl Kazlų Rūdoje startavo buvęs Šių eilučių autoriaus auklėtinis iš Jonavos Jonas Mačionis

 


Bet kokį pritaikyti iš kart ne lengva

 

 

 
 

PRIEŠSTARTINĖ BŪSENA-1. Prieš startą reik apmąstyti taktinės kovos planą
.    

Į trasą su šypsena.


Priešstartinės būsenos formavimas


Įtikinamai laimėjo Paulius Baracevičius (Vilkaviškis)

Trečiuoju atriedėjo taip pat vilkaviškietis Domantas Tamašauskas

Iš kazlųrūdiečių greičiausiai finišą kirto K.R. Pradinės mokyklos 4-os klasės moksleivis Laimutis Ruočkus

Finišavus mintys apie trasą ir buvusias treniruotes


Ir finišas su šypseną-Gabrielės pergalė

 
.  


Siūlau VISIEMS Į TRASĄ iš paskos (ir paskui mane-paskutinįjį).

 

Žydrė Znuotaitė iš Kauno

APMĄSTYMŲ OBJEKTAS. Norėtųsi, kad būtų tikras mąstymų tęstinumas
   

Paulius Baracevičius, Ernestas Omilijonas ir
Domantas Tamašauskas - visi Vilkaviškį garsinantys-

Meida Mikalaikevičiūtė  buvo vienintelė jaunutė

1-ma vieta Jonas Burinskas, 2-a Povilas Kesylis ir 3ia Saulius Šilinskas


Vicemero sveikinimas

   

Taurė pačiai jauniausiajai varžybų dalyvei - K.R. Pradinės mokyklos III-čios klasės moksleivei Gabrielei Kasčionytei, gimusiai jau po savivaldybės ir Sporto centro įkūrimo


Su tikrais vyrais


Visi atminčiai  (Pasididinkite)

 

     


GABRIELIŲ TRIUMFAS. (Iš facebooko str.)
Vakar per respublikinio lygio IV-tasias Kazlų Rūdos MTB kroso varžybas skirtas savivaldybės Sporto centro 11-mečio įkurimui pažymėti, labai puikiai pasirodė ir jauniausia dalyvė, gimusi tik po Kazlų Rūdos Sporto centro įkūrimo, dabar besimokanti Kazlų Rūdos Pradinės mokyklos trečios klasėje Gabrielė Kasčionytė. Ji... gerokai pagerino praėjusių varžybų mergaičių Ramintai Subačiūtei priklausiusį 06:09,5 min./km mergaičių greičiausią tradicinės trasos per Vokiškus kalnelius greitį, kuris dabar priklauso jau Gabrielei ir per sunkiai raižytą vietovę sudaro net 05:16,7 min./km greitį. Na, o kita Gabrielė iš Kazlų Rūdos; irgi tapusi nugalėtoja net tarp moterų; t.y. Prezidento Kazio Griniaus gimnazijos abiturientė Gabrielė Gelgotaitė trigubai ilgesniame nuotolyje pasiekė dar nuostabesnį 3:11,8 min./km greitį, kuriuo taip greitai dar niekas iš Kazlų Rūdos merginų bei moterų dar nevažiavo. Todėl į Gabrielę, nuolat savarankiškai besitreniruojančią, vakar atkreipė dėmesį Sūduvos krašto dviračių sporto specialistai. Taigi Kazlų Rūdos garsiojoje trasoje gali išaugti ir žinomi šalyje meistrai.
Žiūrėti daugiau

Pasididinkite šį žemėlapį, spragtelėję per jį

Trasų ilgiai, patikslinus - buvo:
A trasa 30 km (startavo visi norintys vyresni kaip 18 metų amžiaus.)
B trasa 20 km (startavo visi norintys.)
C trasa 5km. (startavo 14 m. ir jaunesni)
.
 
2006 metų Kazlų Rūdoje MTB kroso rezultatai http://old.mtb.lt/rezultatai/060430.htm

TRASOS APRAŠYMAS


K
ad gerai sektųsi MTBO trasose, manau, kad reikia pasitreniruoti ir pasitikrinti MTB trasose. Labai gerai, kai MTB trasos yra trafaretinės - ETALONINĖS, kuriose galima būtų pastoviai tikrinti savo FIZINIO PAJĖGUMO ir DVIRAČIO VALDYMO sugebėjimų lygį. Tai galima padaryti Kazlų Rūdos MTB trasoje, kurioje jau 4-tą kartą vykdomas respublikinio lygio MTB kroso varžybos.  Ankstesnė varžybos vyko Kauno Turizmo ir Sporto mėgėjų klubo RAIDAS orientacininkų dėka.

Kazlų Rūdos MTB trasos ypatybė ta, kad ji ne tik vietomis sunkoka ir techniška, bet puikiai ugdo dviračių valdymo įgūdžius. Ypatingai šią savybę galima prasitestuoti per taip vadinamus Vokiškus kalnelius (kurių struktūra retoka Lietuvoje), kuriuose tarp medžių siaurame ir labai vingiuotame takelyje su dviračiu šokinėji nuo kalniuko ant kalniuko. Šioje atkarpoje lemia BĖGIŲ PERJUNGINĖJIMO TAKTIKA. Ant šių klaniukų labai puiku treniruoti ir slidžių valdymo įgūdžius, slystant klasikiniu būdu.

Šioje trasoje yra ne tik labai statūs pakilimai, kuriuose nuo dviračio nenušoka tik patyrę meistrai, bet ir yra smagūs du trumpi nusileidimai iš kurių vienas nuo smėlio skardžio apačioje net su tramplinu - oru paskrendi kelis metrus. Bet tai tik patyrusiems pavyksta nuo žemės atsiplėšti.

Yra trasoje ir banguotumo ruožas, kuriame jei be amortizatorių, tai tik atsistojęs smagiai išmini per duobes ir šaknis. Yra ir labai vingiuotas - slalominis takelis. Savo įgūdžius, ištvermę ir greitį galima kontroliuoti atkarpose, kurių išmatavimai yra žemėlapyje
Per MTB treniruotes kompleksiškai galima pasitreniruoti ir orientavimosi įgūdžiuose Rūdupio miško žemėlapyje, per kurį išraityta ši trasa.

Šiuo metu pasunkėjo važiavimas per pelkę, nes iškirtus toje vietoje mišką, pasikeitė vandens rėžimo reguliavimas ir šiek tiek atsirado pavojaus prasidurti padangą į nugenėtų krūmų aštrumus bei įvelti į simpleksą šakutes. Todėl reik būti dėmesingiems šiame 30 m ruoželyje - jame galima ir bėgant prasivesti-šiek tiek atsivėsinus kovos įkarštyje :)  Apie tai žiūrėkite žemiau trasos nuotraukas;
 

trenerisVytenis


Tokio "asfalto" bus nedaug

 
Štai pats baisiausias ruoželis

Šią užvartą galingiausią pašalino patys MTB entuziastai

Šiukšlynus išvalėme
 

Devynmečių treniruotės


Pelkė

Deimantė

Vokiškų kalnelių romantikos džiaugsmas

Drasa-1

Drasa-2
 

 

Informacija bus dar papildoma -prašome lankytis ir vėliau 
 

Tai buvo 2009 metais
 
M T B   K R O S A S   KAZLŲ RŪDOS  SAVIVALDYBĖS MERO TAUREI  LAIMĖTI
 

 Šias varžybas rengė
Kauno keliautojų ir
sporto mėgėjų klubas

 
RAIDAS,
kuris savo svetainėje rašo:
 
Sveiki apsilankę šiame tinklapyje, tikimės rasite Jums naudingos informacijos!

Kelionės baidarėmis  - pastaruoju metu ypač populiarėjanti aktyvaus poilsio forma mūsų krašte. susitikimų.
Išsamiau - 865770094 (Andrius Šimkonis)

Šią nuostabią trasą per Vokiškus kalnelius š.m. balandžio 5 d. buvo išbandę net stipriausi Lietuvos bėgikai.Smulkiau apie šias bėgikų kroso varžybas žūrėkite ČIA
              

2006 m. starto vaizdas

Nuostatus žiūrėkite žemiau

Šios trasos iniciatorei Virginijai JAŠKEVIČIŪTEI permatavus trasą su virve, gavosi vieno rato ilgis 5,140 km. (matuojant sportinio žemėlapių piešimo programoje OCAD-7, atstumas gavosi 5,091 km. Tai natūralu, nes matavimas plokštumoje neįvertina kalnelių aukščio perkričių sumos.)


Ypatingai gerų nuotraukų komplektai! http://mtb4fun.awardspace.com/viewer.php?albid=74&stage=1 ir http://www.hawaii.lt/?id=3037  

Šis MTB krosas susijęs labai ir su savivaldybės dienomis, kurios prasidėjo meno švente. 


Iš  Bagotosios 58-metis Jonas DINAPAS buvo vyriausiu dalyviu ir ringtyniavo paprastu dviračiu

Reikia užbaigti videofilmuką, kuriame yra nuostabūs per Vokiškus kalnelius besisukančių ratų  vaizdeliai. Gal galėtų ji kas padėti iš analoginės į skaitmeninę formą pervedus sumontuoti?   

       

Treniruotės


Treniruotėse
     

2007 m


Dviratininkus plentininkus, trekininkus ir krosininkus ruošia Narijampolės "Sūduvos" S.C. treneris Algirdas VIRBICKAS

Mažieji pasirengę startui

Startas

Atsiplėšė


Pirmasis  Vokiškų kalnų grandinę įveikia praėjusių metų nugalėtojas Mantas Šilingis

Prizininkas iš Marijampolės Mindaugas Soraka

Trečiuoju ir šiemet tapo Arimantas Ambrasas

Danius su tėveliu Dariumi Kalvaičiu turi apie ką pakalbėti

Dabar startuos suaugusieji

Lygi starto sekundės liko.
 
 
Vienu metu A ir B grupių dalyviai startavo

SUNKU

Vokiškų kalnelių romantika
 
Vienintelė tarp moterų šį kart buvo Renata PAULAUSKIENĖ

Po stataus pakilimo vėl status nusileidimas

Ar vejasi?

Stipriausieji persigrupuoja

Ar pasiseks stipriausiems pavyti lyderį?

Praėjusių metų nugalėtojas Andrejus Dolgovas įtikinamai nugalėjo ir šiemet

Sveikinimo žodį tarė sporto centro vadovas Gediminas Vaišnora

Žodis suteikiamas ir savivaldybės merui

Dalyvius pasveikino ir šokėjos

Nugalėtojas Mantas Šilingis, marjampolietis Minaugas Soraka ir orientacininkas Arimantas Ambrasas 

Praėjusių metų nugalėtoja Raminta Subačiūtė ir šiemet pelnė nugalėtojos vardą!

 

Jaunieji

Mero taurė nugalėtojai Renatai

Antros vietos prizą, kaip ir pernai, vėl iškovojo Linas Zinevičius


Pagrindinę mero taurę vėl iškovojo Andrejus Dolgovas


 Po apdovanojimų palinkėjimai


Šių metų prizininkai


Irgi dviratininku nori būti


Svajonė išsipildys.


Idilija


Šventė skirta Kazlų Rūdos savivaldybės įkūrimui


Šventės svečias L.R.Seimo narys Valentinas MAZURONIS


Sveiko maisto propaguotojos


Savivaldybės kūrimą apmąstant

 

Dar nuotraukas apie šias varžybas galima pamatyti nuėjus į klubas RAIDAS tinklalapį:
http://public.fotki.com/mtbo/mtb2007/

 

 

TURIZMO IR SPORTO MĖGĖJŲ KLUBAS "RAIDAS"  
           
2007M. MTB XC VARŽYBOS "KAZLŲ RŪDOS MERO TAUREI LAIMĖTI"  
             
Kazlų Rūda, 2007 04 28      
REZULTATAI  
               
  C grupė berniukai   4.5km  1 ratas          
           
           
Vieta Vardas, pavardė Gim.metai Vietovė, klubas Laikas      
         
1. Mantas Šilingis 1993 Kazlų Rūda  15:49    
2. Mindaugas Soraka 1993 SC "Sūduva" 16:54    
3. Arimantas Ambrasas 1993 Kazlų Rūda  17:02    
4. Andrius Banionis 1994 Kazlų Rūda  19:01    
5. Julius Šilinskas 1995 SC "Sūduva" 19:29    
6. Jonas Burinskas 1995 SC "Sūduva" 19:40    
7. Vilius Merkevičius 1994 Kazlų Rūda  19:57    
8. Justinas Bulvičius 1995 Kazlų Rūda  20:11    
9. Aivaras Narbutaitis 1994 Kazlų Rūda  20:14    
10. Danius Kalvaitis 1994 "Būdakalnis" 20:44    
11. Karolis Dėnas 1993 Kazlų Rūda  20:50    
12. Tadas Černiauskas 1994 Kazlų Rūda  22:16    
13. Mantautas Kleiza 1994 Kazlų Rūda  23:05    
14. Karolis Poškus 1994 Kazlų Rūda  23:35    
15. Raimundas Cegelskis 1996 Kazlų Rūda  23:38    
16. Mantvydas Bosas 1994 Kazlų Rūda 27:45:00  
           
  C grupė mergaitės   4.5km  1 ratas        
           
Vieta Vardas, pavardė Gim.metai Vietovė, klubas Laikas      
         
1. Raminta Subačiūtė 1995 Kazlų Rūda 31:15:00    
           
  B grupė vyrai   18km  4 ratai        
           
Vieta Vardas, pavardė Gim.metai Vietovė, klubas Laikas Po 1 rato Po 2 ratų  
             
1. Ervinas Ašmonas 1992 SC "Sūduva" 59:14:00 14:10 28:44:00  
2. Mantautas Pociūnas 1989 Panevėžio "Ekstrimas" 61:04:00 14:53 30:20:00  
3. Mantas Gelūnas 1988 Kaunas 62:16:00 15:19 30:50:00  
4. Artūras Linkevičius 1989 Kaunas 62:34:00 15:35 31:02:00  
5. Gediminas Sakalauskas 1983 Kaunas 62:35:00 16:28 32:15:00  
6. Vygandas Rapševičius 1989 Vilnius 62:45:00 15:33 31:03:00  
7. Dainius Sakalinskas 1982 "Velomanai" 63:45:00 15:39 31:27:00  
8. Simonas Pociūnas 1987 Panevėžio "Ekstrimas" 66:47:00 15:12 31:41:00  
9. Dominykas Švambakys 1990 Vilnius 69:00:00 15:37 32:43:00  
10. Arūnas Gaurilka 1983 Panevėžio "Ekstrimas" 71:32:00 22:05 38:10:00  
11. Simonas Jurkša 1983 "Lada klubas" 71:33:00 16:30 34:20:00  
12. Marius Pečiulaitis 1983 Kaunas 71:39:00 17:41 35:29:00  
13. Linas Vainius 1967 Kaunas 74:15:00 17:49 36:31:00  
  Saulius Katkauskas 1985 Vilnius nebaigė 15:17 30:48:00  
  Gediminas Labutis 1978 "Velomanai" nebaigė 19:23 39:33:00  
  Aidas Žmuidinas 1991 Marijampolė nebaigė 21:59 52:15:00  
  Arnas Jasiliūnas 1991 Marijampolė nebaigė 20:37    
  Gytis Kučinskas 1967 "Velomanai" nestartavo      
         
  B grupė moterys   18km  4 ratai          
           
           
Vieta Vardas, pavardė Gim.metai Vietovė, klubas Laikas Po 1 rato Po 2 ratų  
         
1. Renata Paulauskienė 1977 TSMK "Raidas" 80:10:00 19:35 39:53:00  
               
  A grupė vyrai   27km  6 ratai        
           
Vieta Vardas, pavardė Gim.metai Vietovė, klubas Laikas Po 1 rato Po 2 ratų  
         
1.  Andrejus Dolgovas 1987 "Hawaii Express" 82:57:00 12:43 26:15:00  
2. Linas Zinevičius 1980 "Hawaii Express" 85:03:00 13:20 27:26:00  
3.  Vykintas Čelkys 1988 Kaunas 86:45:00 13:34 27:25:00  
4.  Šarūnas Dmukauskas 1987 "Hawaii Express" 87:46:00 13:33 27:24:00  
5. Darius Kalvaitis 1968 "Būdakalnis" 88:20:00 14:00 28:42:00  
6. Vytautas Kisielius 1983 TSMK "Raidas" 91:31:00 13:32 27:27:00  
7. Henrikas Antanavičius 1984 Kauno "Takas" 93:18:00 14:22 29:36:00  
8. Vaidas Gaurilka 1987 Panevėžio "Ekstrimas" 94:12:00 13:31 27:25:00  
9. Matas Grigonis 1983 Kauno "Takas" 95:25:00 14:52 30:21:00  
10. Tomas Plečkaitis 1972 Kaunas 96:42:00 15:34 31:26:00  
11. Rimantas Brundza 1975 "Hawaii Express" 97:20:00 15:36 31:23:00  
12. Andrius Šimkonis 1974 TSMK "Raidas" 103:30:00 15:27 32:21:00  
13. Andrius Guzavičius 1975 Kaunas 122:00:00 19:26 39:33:00  
14. Vidas Tamulis 1979 Kaunas 122:58:00 19:28 39:35:00  
  Donatas Girštautas 1973 Kaunas nebaigė      
               
Vieta Vardas, pavardė Gim.metai Vietovė, klubas   Po 4 rato Po 5 ratų  
               
1.  Andrejus Dolgovas 1987 "Hawaii Express"   54:27:00 68:34:00  
2. Linas Zinevičius 1980 "Hawaii Express"   56:01:00 70:00:00  
3.  Vykintas Čelkys 1988 Kaunas   56:02:00 70:39:00  
4.  Šarūnas Dmukauskas 1987 "Hawaii Express"   56:02:00 70:57:00  
5. Darius Kalvaitis 1968 "Būdakalnis"   58:38:00 73:40:00  
6. Vytautas Kisielius 1983 TSMK "Raidas"   57:02:00 73:20:00  
7. Henrikas Antanavičius 1984 Kauno "Takas"   60:56:00 77:09:00  
8. Vaidas Gaurilka 1987 Panevėžio "Ekstrimas" 58:39:00 76:45:00  
9. Matas Grigonis 1983 Kauno "Takas"   62:11:00 78:47:00  
10. Tomas Plečkaitis 1972 Kaunas   63:40:00 80:08:00  
11. Rimantas Brundza 1975 "Hawaii Express"   63:44:00 80:09:00  
12. Andrius Šimkonis 1974 TSMK "Raidas"   67:41:00 85:22:00  
13. Andrius Guzavičius 1975 Kaunas   81:17:00 101:33:00  
  14. Vidas Tamulis 1979 Kaunas   81:22:00 102:29:00  

 

      PAKERĖJO VOKIŠKŲ KALNELIŲ ĮMANTRUMAS

     Malonu, kad Kazlų Rūdos dviračių krosas tampa vis populiaresnis - šį kart atvažiavo labai stiprūs Lietuvos dviratininkai. Atvyko ir mūsų kaimynai iš Marijampolės "Sūduvos" sporto centro, treniruojami trenerio Algirdo Verbicko. Jie suka pedalus plento lenktynėse ir treke, o krosą pasirenka kaip bendro fizinio ir dviračių valdymo įgūdžiams tobulinti pasirengimo priemonę. Nemažai atvyko ir orientacininkų, kurie jau persėdo ant dviračių ir sportuoja labai įdomioje orientavimosi su dviračiais sporto šakoje.
        Varžybos buvo pradėtos jauniausiųjų startu. Pribloškė kazlųrūdiečio Manto Šilingio pergalė, kuris įtikinamai laimėjo prieš dviratininką iš Marijampolės Mindaugą Soraką. Beje, mūsų Mindaugas nugalėtoju buvo ir pernai. Bet šiemet jis gerai pasitreniravo ir pernykštį rezultatą toje pačioje trasoje pagerino 1 min. 08 sek. Pagerino 54 sek. laiką ir praėjusių metų antros vietos laimėtojas orientacininkas Arimantas Ambrasas. O praėjusių metų nugalėtoja Pagrindinės mokyklos 5-tos klasės moksleivė Raminta Subačiūtė šį kart varžovių neturėjo.
          Stebėtina, kad ir tarp stipriausiųjų dviratininku vėl nugalėjo praėjusių metų nugalėtojas Andrejus Dolgovas, atstovaujantis sporto prekių parduotuvę "
Hawaii Express". Jo komandos draugas Linas Zinevičius - praėjusiais metais Andrejui pralaimėjęs tik 1 sek. - šį kart nuo 7 metais jaunesnio draugo atsiliko 2 min. ir 6 sek. 30 km trasoje, kuri raitėsi Rūdupio miško takeliais ir nuostabiausiais Vokiškais kalneliais, kuriais sportininkai liko sužavėti. Tai nuostabi gamtos dovana, ugdant ne tik dviračių, bet ir slidinėjimo ir bėgimo savybes. Beje - šie sportininkai šiuo metu yra stipriausi Lietuvoje - jie tampa nugalėtojais ir kitose rengiamose varžybose. Nuostabu, kad trečiuoju finišavo 19-metis jaunimo atstovas iš Kauno Vykintas Čelkys, kuris seka  žymių praeityje Lietuvos dviratininkų - savo senelio ir tėvo pėdomis. Šiuo metu Vykintas yra ORIENTAVIMOSI SU DVIRAČIAIS Lietuvos rinktinės narys, atstovavęs mūsų šalį jau ne viename pasaulio čempionate.
       Visus prizininkus apdovanojo mūsų savivaldybės meras. Mat šios varžybos ir vadinosi "...mero taurei laimėti". Dviratininkai liko labai patenkinti nusifotografavę su meru, stebėjo po to nuostabią mūsų savivaldybės šventę. Sužavėtas buvo ir atvykęs L.R. Seimo narys Valentinas Mazuronis.  Šių varžybų ir šventės fotoreportažą žiūrėkite internete www.kazlusporto.pulapiai.lt

P.S.: Labai gaila, kad daug jaunųjų kazlųrūdiečių negalėjo dalyvauti, nes nėra kur pasiremontuoti šiuolaikinių dviračių -  mūsų mieste dar nėra meistrų mokančių juos remontuoti.

Vytenis ALEKSANDRAITIS
Kazlų Rūdos savivaldybės
treneris-sporto mokytojas