ATGAL
 į Garliavos
Klonio gatvėje Nr.5
 nuo 2010 m.
 istorijos analizę
           

Upsalos universitetas - Klonio gatvė Nr.5

 

 • D Ė M E S I O ! ! ! VYKDOMAS PATS BAISIAUSIAS NUSIKALTIMAS PRIEŠ VAIKĄ !!!
   

  Taip, būtent, tokius ar kitokius įspūdžius, AR GALIMA IŠTRINTI VAIKUI IŠ ATMINTIES ??????????? Prisiminkime, ką užvakar pranešė teisėjas Audrius Cininas !!!!!!!! Mąstykime, atkreipdami dėmesį į žmogaus vystymosi dėsnius, tarkimės su psichiatrijos, psichologijos ir net biologijos specialistais bei pedagogais, gydytojais ir visais blaiviai mąstančiais. Atminkime, kad ŠIANDIENĄ lemiamoji PASIRUOŠIMODIENA prieš rytdieną, kad kažką galima būtų padaryti dėl žinomos mergaitės gelbėjimo, dėl, galimo, NUSIKALTIMO PRIEŠ VAIKĄ VYKDYMO SUSTABDYMĄ.

   Todėl, šiandieną reikia ruoštis, tartis net su kitaip manančiais. Gal, verta susirinkti, net ir šiandieną; pavakariop pasitarti, ką reiktų daryti dėl teisėjo Audriaus Cinino prasitarimo. Smulkiau skaitykite ir diskutuokite pagal apačioje; komentare pateiktą mano nuorodą:

  Savo kelionę dviračiu į Londoną ir atgal per Švediją į josios patį svarbiausiąjį mano ekspedicijos tašką: Upsalos (aukščiau Stokholmo) mano aplankytą universitetą - netikėtai turiu susieti su teisėjo Audriaus Cinino paskelbtu ilgai lauktu pačiu baisiausiu patvirtinimu apie MERGAITĖS IŠTRINTĄ ATMINTĮ. Neatsitiktinai, savo kelionę-ekspediciją pradėjau nuo Garliavos Klonio gatvės į Vakarų Europą, tikslu, kad pamatyti skirtumą tarp atgyvenusios Autoritarinės ir naujos Humanistinės mąstimo sistemos padarinių. 

  Finišavau prie seniausio Švedijos universiteto labai svarbiu kitais metais būsiančiu Lietuvai tikslu. Deja, po teisėjo Audriaus Cinino kraupios žinios, šį pagrindinį ekspedicijos tikslą reikia man laikinai nutylėti, kad negėdinti Lietuvą prieš pasaulį, kad mūsų teisėsaugoje vaikai gali virsti niekais. Todėl privalu man priminti, kad mano kelionės metu man su dviračiu įvažuojant, kur tai, į Švediją, įvyko labai svarbus įvykis, susijęs su, būtent, šio minėto teisėjo paskelbta žinia. Ir tas įvykis yra pasaulinės reikšmės, nes Upsalos UNIVERSITETO MOKSLININKAI PASKELBĖ RADĘ BŪDĄ, KAIP IŠ SMEGENŲ GALIMA IŠTINTI NESENIAI SUFORMUOTUS ATSIMINIMUS. Šis atradimas gali padėti ieškant naujų vaistų kenčiantiems nuo potrauminio streso ar įvairių fobijų. Išradimui vadovavęs mokslininkas Thomas Agrenas mano, kad jų atradimai gali sukelti proveržį tyrimuose, susijusiuose su atmintimi ir baimėmis. Jie gali padėti sukurti tobulesnių gydymo metodų milijonams žmonių visame pasaulyje, kurie turi įvairių fobijų, patiria potrauminį stresą ar panikos priepolius. 
  Bet, tai šis atminties ištrynimo technologijos demonstruojamos tik Fantastiniuose filmuose!!! Ašku, artimiausiu metu ši technologija gali virsti tikrove. Todėl, negi Laimutė Stankūnaitė savo dukrytę, kaip eksperimentinę laboratorinę žiurkytę, pakišol dar pasaulyje nebandytai technologijai? Juolab, kad mergaitė, ypatingų negalavimų, tikrai, neturėjo, kad naudoti tokią dar praktikoje nepatvirtintą technologiją, tuo labiau, vaikui! Tuo labiau, kad L.R. Konstitucijos 21 straipsnis, kurio pavadinimas „Žmogaus asmuo neliečiamas.“, nurodoma:
   

  „Su žmogumi, be jo žinios ir laisvo sutikimo, negali būti atliekami moksliniai ar medicinos bandymai.“

  Įdomu, KIEK UŽ TĄ SLPATĄ EKSPERIMENTĄ BUS BUS MOKAMA? NEGI, TAI IR YRA TA „VALSTYBINĖ PASLAPTIS“,KURIĄ PAMINĖJO TEISĖJAS? 

  Dar baisiau, kad Garliavos mergaitės atsiminimai nėra įgyti neseniai, dėl ko šis Upsalos mokslininkų metodas, mano supratimu, tikrai neturėtų tikti. Kiek teko domėtis, kad dar neįmanoma paaiškinti kur laikomi atsiminimai. Pavyzdžiui, žmogus kuriam buvo išimtas vienas smegenų pusrutulys, neprarado prisiminimų. Pasak Rupert Sheldrake atmintis saugoma ne smegenyse, o morfogenineme lauke. Taip, kad Upsalos mokslininkų atradimas tinka,atrodo, tik, gal, trumpajai atminčiai, kurią dar įmanoma paveikti, bet ilgąją, reiktų paabejoti.

  Todėl jau daug kas darosi prielaidas, kad Deimantės, kaip tokios, jau gali nebūti, daug kas baiminasi, kad gali būti net luoša, invalidu padarytas vaikas. Net gandai sklinda, kad pastaroji gali nieko nešnekėti, aplamai, gali būt pastebimi ryškūs autizmo simptomai... (Panaši būsena buvo fiksuota slaptai fotografuojant ir stebint, kaibuvo tai aprašyta spaudoje. Be to ir iš Prezidentūros rugpjūčio mėnesį buvo duotas atsakymas toks, kad ką nori, tą ir galvok.)

  Panašias, mintis yra išreiškęs jonavietis, dailininkas Andrius Lobovas, kuris yra vienas didžiausių žinovu dėl Autizmo ligos. Galiu priminti, kad Autizmas - tai smegenų išsivystymo sutrikimas, kuris paprastai lemia nepakankamą vaiko socialinių įgūdžių, kalbos ir elgesio išsivystymą ar šio vystymosi sulėtėjimą. Autizmas paveikia daugelį smegenų dalių; kaip tai įvyksta, nėra iki galo išsiaiškinta. Šiuo metu labai daug kalbama apie skiepų poveikį. Mat, gana dažnai autizmas pasireiškia, būtent, po skiepijimo. Būtent, Andrius Lobovas ir specializuojasi šio skiepų autizmo problemos nagrinėjimo srityje. Šią situaciją iš dalies paaiškintų hipotezė, kad autizmą gali sukelti mitochondrinė liga, kuri, vaiką paskiepijus, gali pasunkinti vaiko būseną ir sukelti autizmą. Mitochondrinių ligų asociacijos teigimu, šią ligą turi vienas iš 200 asmenų.

  Tyrinėjant autistiškus vaikus pastebima visa eilė šį sutrikimą lydinčių problemų. Dažni miego sutrikimai. Gana būdingos epilepsijos. Gana dažnos alergijos. Būdingi rezorbcijos sutrikimai (sutrikusi plonųjų žarnų veikla), dėl kurių jie nesugeba pasisavinti reikalingų medžiagų ir pašalinti kenksmingas. Galimi autoimuniniai sutrikimai (imuninė sistema ima naikinti smegenis). Jie dažnai turi suvokimo sutrikimų – neteisingai suvokiama informacija, ateinanti iš juslių (problemos su klausa, rega, lietimu ir pan.). Tiriant modernia aparatūra pastebimi pilkosios ir baltosios medžiagų santykio skirtumai galvos smegenyse (būdingi menkesni ryšiai tarp atskirų smegenų sričių).

  Kiek gali VAIKUI ATMINTIES TRINIMAS paveikti, apie kurį užsiminė užvakar teisėjas Audrius Cininas (pagal šią pvardę siūlau pasižvalgyti po jo sieną!), gali būti net baisiau, nei skiepijimo padariniai. Todėl, jei tuojau pat sustabdysime šį "psichiatrijos" ANTIKONSTITUCINĮ EKSPERIMENTAVIMĄ SU VAIKU - tai yra viltis išgelbėti mergaitę.

  O pamąstymui, siūlau pagalvoti, AR BŪTINA TRINTI TOKIUS realaus gyvenimo ĮSPŪDŽIUS, kuriuos, jau rodžiau nuotraukoje blogus įspūdžius išliekančius visam gyvenimui. Negi psichologijos metodais nieko negalima padaryti, ką dar kartą, prašau įsižiūrėti į nuotrauką ?

  Vytenis Aleksandraitis

   


  • Vytenis Aleksandraitis Žiūrėkite čia dėl teisėjo Audriaus Cinino prasitarimo. Smulkiau skaitykite ir diskutuokite čia -https://www.facebook.com/vytenis.../posts/134379870048095.... Vėliau pateiiksiu ir kitų faktų susijusių su šia problema.

   D Ė M E S I O ! ! ! VYKDOMAS PATS BAISIAUSIAS NUSIKALTIMAS PRIEŠ VAIKĄ !!! (Įrodymas Nr.2)

   Spaudos konferencijos, įvykusios 2012-11-30 po nuosprendžio išteisinančio a.a.A.Ūsą, vaizdo įrašas, kuriame Vilniaus miesto 2 apylinkės teismo teisėjų kolegijos, išnagrinėjusios rezonansinę Kauno pedofilijos bylą, pirmininkas Audrius Cininas po nuosprendžio paskelbimo surengtoje spaudos konferencijoje atskleidė, kodėl teismo posėdyje buvo nuspręsta neapklausinėti mažametės.

   Į žurnalistų klausimą, kodėl teismas teismo posėdyje neišdrįso apklausti mergaitės, nors teismo posėdis buvo paskelbtas viešas, A.Cininas atsakė, jog teismas rėmėsi ekspertų išvadomis.

   „Drąsos čia daug nereikia tampyti vaiką po teismus ir visaip jį žaloti. Tiesiog ekspertų išvadose vienareikšmiškai pasakyta, kad vaiko tolimesnė apklausa yra beprasmė, ir jo atmintis yra ištrinta. Taip ir parašyta ekspertų išvadose “, - spaudos konferencijoje sakė teisėjas Audrius Cininas.

   Pirmiausia, REIK PAABEJOTI ŠIO TEISĖJO ŽODŽIAIS, nes jeigu vaikui būtų ištrinta atmintis, tada vaikas į Teismo farsą būtų atgabentas visomis išgalėmis, rodant, kad pedofilijos, neva, nebUvo - vaikas nieko neatsimena. Čia nebūtų jokia trauma, nes mergaitė yra patyrusi daug kartų didesnių traumų. Bet, pagal visus psichologijos dėsnius, trinant atmintį, tos iistorijos atminties neturi būt galima ištrinti. Vadinasi, mergaitė gali priešintis su jos nežmonišku elgesiu ir tokios negalima rodyti viešumoje. Dar baisiau, kad ekspertai tikrina josios atmintį ir nustatinėja jos lygį. Vadinasi, VYKSTA VAIKUI ATMINTIES TRINIMAS-PATS BAISIAUSIAS NUSIKALTIMAS PRIEŠ ŽOMOGŲ, KOKS TIK GALI BŪTI !!! Iš psichologijos ir fiziologijos žinoma, kad žmogaus, ypač, vaiko atmintyje išlieka labiausiai patys baisiausi ar reikšmingiausi jo įvykiai gyvenime. Iš šios istorijos žinome, kad mergaitė prarado tėvelį, dėl ko ji pergyveno ir dėl jo žūties kaltino save, kad prasitarė. Šito vaikui iš atminties neištrinsi. Ji matydama visur kitus vaikus ir matydama, kad vaikai turi tėvelius, jai visad iškils klausimai dėl jos tėvelio ir ji stengsis nepamiršti. Todėl, kad ištrinti mergaitei tuos vaikystės "įspūdžius", teks viską jai ištrinti. Todėl reikia kuo skubiausiai imtis visų galimų priemonių, kad sustabdyti šį vykdomą nusikaltimą žmoniškumui. Reikia kuo skubiausiai viešinti pasaulio psichiatrams, kad gali būt daromas pats baisiausias nusikaltimas prieš vaiką, kad TĄ NUSIKALTIMĄ REIKIA TUJAU PAT NUTRAUKTI.

  Po šio kreipimosi, teisėjas Audrius Cininas atrašo, ką turėjo omenyje kalbėdamas apie ištrintą vaiko atmintį:

  „Dėl kai kurių teismo išvadų iškraipymo viešuose trečių asmenų komentaruose. Kaip jau minėta atsakymuose spaudai, sveikoji vaiko atmintis ištrinta ir pakeista netiesiogine seksualine patirtimi  jo tėvo namuose, ilgą laiką trukusios įkyrios, neteisėtos kvotos apie tariamą seksualinę prievartą metu. Tai nuosprendyje tiek išsamiai argumentuota, kad kitaip šį teiginį interpretuoti galima tik neskaičius nuosprendžio, arba tyčia klaidinant“, - savo asmeninėje svetainėje paaiškino Vilniaus m. 2 apylinkės teismo teisėjas Audrius Cininas.

  Taigi, NUOSPRENDĮ PERSKAITYTI BŪTINA VISIEMS ir įdėmiai išanalizuoti pagal HOLIZMO, o ne Redukcionizmo mąstymo ir analizavimo principus. Keista, kad "įrodymais" pasitelkta "liudininkais", suinteresuotais byloje, kaip išteisinamojo velionio šeimos nariai, tėvas, dvi žmonos ir krikšto mama, L.Stankūn aitės draugės. Didelis dėmesys skiriamas Drąsiaus Kedžio neprofesionalaus ir ne metodiško vaiko apklausinėjimo video įrašui, kuris sumontuotas buvo ne teismui, o skundui, platinant jį žmonėms bei institucijioms. Dėl psichologinių aspektų teikiamų sprendime galima ginčytis prie kiekvieno teiginio, nes daug yra subjektyvių vertinimų ir išvadų, galinčių turėti ir kitokius pateisinimus. Be to psichologų pklausų duomenys, nors ir įtartinoki, bet aiškaus vaiko "meluojančio" ar "įtakoto" nėra išryškinta su kitokio pobūdžio klausymais, užvedančiais aplinkinius žaidybinius klausymus. O "išvadoje" dėl "įteigtos sex. patirties" ir  "ištrintos patirties", jei visa tai ir "tiesa", tai tuo labiau per prievartą negalima buvo vaiko grobti iš namų, tuo labiau buvo būtinas ilgas vaiko pratinimo pie mamos periodas, per susitikimus su mama vaiką kalbinant, jo pokalbius fiksuojant-analizuojant ir pagal vaiko individualias savybes sudarant pokalbių progamas, kurias reikėjo koreguoti. Juk, jau vien tai, kad vaikas negyvenęs su mama ir neturėjęs su ja ryšio, o tuo labiau, jei buvo "nuteikinėjamas ir gąsdinamas", tai tuo labiau VAIKO GROBIMAS GALĖJO PADARYTI DIDŽIULĮ VAIKO SVEIKATOS PAKENKIMĄ. tuo, labiau, kad ir pati "mama" vaiką gąsdino su kaukėtais apsauginiais ir ir jo grobimas turėjo labai pakenkti psichinei ir net fiziologineis sveikatai, kuri taip ir įvyko, paga Laimutės Stankūnaitės klyksmą į visuomenę, prasitarus vaikams nebūdingais negalavimais.