Darius Šlapakauskas jo, kažkas pasidžiovė trusikus, dizaineriai pasistengė 🙂
 
Valdas Stokna CHE CHE CHE...Oi negaliu ,
 
Vytenis Aleksandraitis Gerbiamas Arvydai, mano tėvas Vileišio aikštėje stebėjo pirmąją Dainų šventę 1924 m. , kai jam buvo 6 metai. Nuo tada jam patiko dainos ir nuo padinių klasių pradėjo lankyti chorus, vėliau dainavo KPI akademiniame chore, kuris vėliau persivadino į Jaunystės chorą. Jame mano tėvas dainaavo su studentais būdamas jų dėstytoju, o po to sukūrė veteranų Antrosios Jaunystės chorą ur jame visose Dainų šventėse dainavo iki gyvenimo pabaigos. O aš Jonavoje per pirmąjį Sąjūdžio mitingą stadione po Jūsų, Arvydai, buvau kalbą trumpą pasakęs. Tada dirbau to stadiono sportro instruktoriumi. Be to Jūs iškvietėtė mane draugauti ir aš aktyviai vienoje skandalingoje Jūsų temoje bandžiau demaskuoti kai ką. Todėl "Jūs" mane užblokavote - blokuoja žmonės mane ne savo noru - tam darbuajasi programišiai. Manau, kad ir Jūs ne savo noru mane užblokavote.
Atsakyti2d
 

Laimute Strakalaite-Langaitiene Ir as pries 53 metus sokai 2 metus.Viskas panasiai taup ir vyko

Tvark
 
Vytenis Aleksandraitis Miela Laimute Strakalaite-Langaitiene, ar perskaitėte mano komentaro pabaigą? Ta tema Arvydo buvo sukurta apie Garliavos istoriją.
Dalia Skirpstune Vien su dainom sotus nebusi
Tvarkyti
      Ar galėjo Arvydas Juozaitis mane blokuoti už vienintelį komentarą parašytą pagal temą?
 

 

PatinkaRodyti daugiau emocijų
Atsakyti1w
Povilas Kup Mielas Leonai, apie tai, ko neišmanau nieko nemanau. Tik manau, kad patvorių politika yra už sveiko proto ribų. Juokingai atrodo rimti žmonės, kurie ja užsiima ir kvailina kitus.
Tvarkyti
 
PatinkaRodyti daugiau emocijų
Atsakyti1w
Vytenis Aleksandraitis Mielieji Arvydas Juozaitis ir Leonas Merkevičius, čia NUOTRAUKOJE ponia Dalija Bulotiene žiūri į mano pateiktą kinogramą prievartinio vaiko išnešimo, įrodančio, kad advokatas Gytis Černiauskas vaiką nešė ir prokuratūros "išvada", jog "nenešė". Aš ją pateikiau čia visiems susirinkusiems, kad ją pristatyti paskutiniajam Seimo komisijos posėdžiui, kuris tada (2013-03-27 17 val.) po keliolikos minučių turėjo prasidėti. 

Šioje NUOTRAUKOJE matote, kaip Neringa Venckienė aiškina, o Raimundas Čiegis įdėmiai klausosi, kaip visiems toje nuotraukoje matomiems Seimo korodoriais greičiau patekti į tos Komisijos posėdį. Aš tada dar pasilikau "Drąsos kelias" politinė partija-jos frakcijos kanceliarijoje, kad į Facebook-ą išsiųsti nuotrauką. Jos išsiuntimo laiką matote tik viena minutę iki posėdžio pradžios. 

Mat, kai jau visi išėjo, Neringa Venckienė, savo sūnaus Karolio akivaizdoje, kuris kažką dirbo kanceliarijos kompiuteriu, PASAKĖ MAN, KAD NEGALI PASITIKĖTI SAVO PARTIJA, NES JI UŽVALDYTA AGENTŲ. 

Todėl po 2-3-jų dienų tos partijos farso metu (kur farsu net politologas Lauras Bielinis pavadino), kai niekas į suvažiavimą sąmoningai nebuvo pakviesti tik tam, kad įrodyti, jog "jokios partijos nėra", Neringa Venckienė, su sūneliu jau, matyt, buvo palikusi Lietuvą. 

Tada ir paaiškėjo, kas tikrieji agentai, kurie sąmoningai žlugdė partijos suvažiavimą. 

O tą NUOTRAUKOJE matomą kinogramą mano paruoštą - tas su akiniais ir barzdele žmogelis, kol su Neringa buvau pasilikęs pakalbėti ir nuotrauką šią išsiųsti į F.b. - tą mergaitės prievartinio nešimo įrodymą perdavė ne komisijai ir ne komisijos nariui (kad ir Petras Gražulis ją būtų gavęs, kuris labai gynė N. Venckienę) bet perdavė Seimo koridoriuje pačiam generaliniam prokurorui Valiui, kuris ėjo į tą Komisijos posėdį. 

Sakė, kad jis nuraudo, pamatęs tą mano kinogramą ir skubiai ją paslėpė savo papkėje, labai padekuodamas tam žmogeliui. 

Todėl ir galvokite: Ar jis irgi buvo kaip agentas tarp mūsų atsiųstas, ar pagal patarlę "Atleisk, Dieve, nežinojo, ką padarė"? 

Todėl per Komisijos pertrauką be reikalo ponia Dalija meldėsi per ašaras (jos maldos nuotrauką istorinę atrasite klavišais paėję), nes tai Komisijai nebuvo pateiktas tas prokuratūros melo pagrindinis įrodymas.

Taip, kad ar tik per agentus, ar ir per visišką neprotavimą "gynėjų" Neringos Venckienės likimas buvo pasmerktas? 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=546571765383193&set=pb.100000911233614.-2207520000.1530556114.&type=3&theaterv
Tvarkyti
Vytenis Aleksandraitis

Mes dabar pas Neringą

 
Leonas Merkevičius Povilas Kup Kad kaip tik,priešingai, aiškiai matyti, kad atkakliai reiškiat nuomonę apie dalykus, kurių neišmanote, priešingai nei teigiate. Savirefleksijos daugiau nepakenktų, sakyčiau.
Tvarkyti
 
 
Vytenis Aleksandraitis Mielieji Povilas Kup ir Leonas Merkevičius, paskaitykite, ką aš pateikiau ir nesigynčykite, nes Patvorio politika buvo valdoma agentais ir neišmanėliais.
Leonas Merkevičius Vytenis Aleksandraitis Čia polemika visiškai ne apie tai (o komentarą paskaičiau).
Tvarkyti
 
Vytenis Aleksandraitis Bet Povilas Kup parašė, jog "patvorių politika yra už sveiko proto ribų". O aš kaip tik tai ir įrodau, kas už SVEIKO PROTO supratimo ribų Patvoryje buvo.
Tvarkyti
Nijole Dabasinskiene Bet,kažkas,tai patvorių politikai dirigavo,gal spėjat,kas?
 
 
Vytenis Aleksandraitis Spėti nerekia, kai labiausiai nemąstantys Patvoriniai yra nuteikti prieš mane už šį mano momentą užfiksuotą, kai kalbasi du bendradarbiai iš buvusios darbovetės ir vienas iš jų tarnavo KGB daliniuose - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=496677190372651&set=pb.100000911233614.-2207520000.1530612036.&type=3&theaterTvarkyti

Vytenis Aleksandraitis nuotrauka.

 
 
Asta Kuznecovaitė O ir kandidatas i prezidentus prie Lavastes smeizto prisijungti bando. Geda!
i
Arvydas Juozaitis Nereikėtų skubotų išvadų -- pagarbiausiai sakau.@
Vitoldas Bunikis Valkata Kuznecova ,tau keliais aplink Lietuvą tris kartus apropoti reikia. Kas čia tokia apie gėdą prašneko?Judas pasidavęs už 30 sidabrinių?

Povilas Kup Asta, turėkite saiko, tik tiek.
Asta Kuznecovaitė Arvydas Juozaitis, va paskaitykit Bunikio komentara ir bus jums aisku, kas tokie yra violetiniai ir, koki ju puolima bei smeizta teko ir iki siol tenka iskesti Laimai.
     
   
Ronaldo Caperoni Asta Kuznecovaitė ar tikrai už straipsnius jums mokėjo alumi
Martyna Karaliene Zmones kalba kad kuznecovaite su vienu is prokuroru, kuris lindo i Garliavos byla, gulinejo. Cia ant Kuznecovaites drauges Butkevicienes sienos buvo tos zinios.
 
Vitoldas Bunikis Čia ta ,,motina Teresė,, kuri sudarinėjo vatniku sąrašus ,kad reikalui esant galėtų šaudyti apeliuoja į mano moralę?😊
Asta Kuznecovaitė Na ir ka? Tik tiek sugebat-pavogti pora nuotrauku is mano fb ir jas kelis metus tampyti? O tiek seket, tiek persekiojot, to savo darbo rezultatus parodykit, apgaileti degradai. Ar nera ka rodyti, nes nebuvo, ka fotkinti?
Grazina Palukaitiene Asta Kuznecovaitė manau, kad ji to nusipelne
Egle Joniene Asta Kuznecovaitė O kuo tamsta skiriesi nuo lavastės???
Sigita Gotoveckiene Egle Joniene išvaizda ir laisvalaikio pomėgiais
Egle Joniene Sigita Gotoveckiene Puikus atsakymas, bet mums turbût labiausiai rūpi, KĄ jos rašė - rašliava ta pati - į tuos paćius vartus.
Asta Kuznecovaitė Egle Joniene, tik tuo, kad man dar laidotuviu vainiku prie namu neneset, bet is jusu beprociu dar visko galima laukti 
Sigita Gotoveckiene Egle Joniene ir aš apie tą patį  Kuznecova, laikui atėjus, nei lrytas vainiko neatsiųs, nebent tie, kurie tave dar prisimins, nuo abstinencijos sindromo drebančiomis rankomis pakelės kvietką nurėkš, jei tik sezonas bus tas. Esi matoma tol, kol užsakytą rašliavą karts nuo karto sukurpi ar įžūliai pasidergi kieno nors FB sienoje. Dar vienas skirtumas- Lavaste savy vidinės kultūros prilaiko.
Mildute Kozeniauskiene blokuokit ta kuzę-girtuoklę
Egle Joniene Asta Kuznecovaitė Nieks kitas nenešė, patys sau nešiojotės tuos menamus vainikus.
Egle Joniene Sigita Gotoveckiene O kaip melas gali būti kultūringas? Melas turi dabar nešiot kaukę netiesiogine prasme ir tiek.
Asta Kuznecovaitė Matei mane geriancia, matei mane girta, ar tokie pat sizikai kaip tu papasakojo? Ot gerai, kad as cia ilindau, pamate su kuo Juozaitis susidejo visi padorus zmones nuo jo nusisuks arba jis nuo jusu, nes su tokiais rinkejais tas pats, kaip kryziu savo ...Žiūrėti daugiau
 
Marius Kazlauskas Tai rytoj balius nusimato?
   

 

 

 

 

 

 

 

   
Marius Kazlauskas nuotrauka.

                                                                                  

Asta Kuznecovaitė Gimtadieniai Lietuvoje uzdrausti, valkatele

                                                                                                                                                                                                                                                                

Martyna Karaliene Kuznecovaite, savo melų šedevruose neužmiršk paminėti kad JAV kongrese irgi du violetiniai patvoriniai 
Martyna Karaliene Dažnai gimtadienius šventi? Ko gero be butelio ar stikliuko ir neesu maciusi tamstos nuotraukos 
Martyna Karaliene Va čia ne valkatėlė, ne degradė žurnalistė. Ir tokių "šedevrų" pilnas internetas. Susitvarkyk savo gyvenimą, nesiguodus, o ne derg ir šmeižk kitusTvarkyti
Martyna Karaliene
Vytenis Aleksandraitis Gerbiama Asta Kuznecovaitė , tai kur mano šis komentaras? Ką, sovietinė-komunistinė cenzūra?Tvarkyti
   

 
 

Aurimas Drižius jeigu juozaitis sako, kad jis nesekė Garliavos istorijos, ir ji jam nebuvo įdomu, kaip mes galime apie jį sakyti, kad tai vilties prezidentas? juk jam tada viskas buvo dzin, o kodėl dabar turėtų rūpėti?

 
Vytenis Aleksandraitis Gerbiamas Aurimas Drižius, kodėl iš karto tėškete, kad A. Juozaičiui, neva, "nebuvo įdomu"? Kodėl darote žurnalistin nusižengimą, darydamas tokią "išvadą? Juk aiškiai Arvydas Juozaitis parašė, kad tais metais gyvenimas sruveno atokiau nuo Lietuvos. Ir Romas Radzevičius puikią alegoriją parašė dėl sausio 13-tosios. Todėl Algimantas Koncius bereikalo vargsta, nes Birutė Jočiūnaitė - Cvirkienė, matyt, net nežino, kad pati Stankūnaitė prašėsi pagalbos į visuomenę, prasitarusi apie labai didelius dukrai sveikatos pakenkimus po smurtinio vaiko išnešimo, teismo "vygdymo" metu, suignoravus psichologijos mokslą, Tą sveikatos pakenkimo faktą konstatavo ir atsakingoji už šios mergaitės priežiūrą Vilniaus savivaldybės VTAT viršininkė Lina Juškevičienė - turime jos rašytą raštą su vaiko pablogėjusios sveikatos.konstatavimu. Net buvęs Seimo narys - garsus kardiologas profesorius Arimantas Dumčius, pamatęs vaiko brutalų išnešimą, mums Žmogaus teisių gynimo asociacijos posėdyje minėjo apie galimas baisiausias pasekmes sveikatos suluošinime visam gyvenimui. Tai asociacijai vadovauja docentasRomualdas Povilaitis - to susurinkimo inicatorė buvo Tatiana Narkyavichene (Татьяна Наркявичене), jei neapsirinku. Todėl filosofo Arvydo parašymas apie IŠSIPLEČIAČIĄ UPĘ IR VAGOMIS NUTEKANČIĄ SAU aš patyriau Kaukaze po baiarių slalomo visasąjunginių varžybų, kai iš Ardono upės tarpeklio leidomes į Tereką, kur tarp vagų, išvis, upė ištirpo. Taip ir gyvenime būna irištirpimai ir vėl susikoncentravimai. Tam jau laikas subrendo vėl koncentruotis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

атьяна Наркявичене Vytautas Landsbergis buvo vienintelis kuris palaike sese Nijole po jos sirdi draskancios kalbos sausio 13 diena, gaila,kad sveikata neleido pasakyti jam siimtmecio kalba. Gaila,kad
 
Vytenis Aleksandraitis Gerbiamas Edis, Dalia Grybauskaitė PASAKĖ, KAD NEŽINO, AR VAIKAS GYVAS. Todėl svarbiausia, kad Arvydas Juozaitis NETYLI - PRAŠO PADĖTI ĮSIGYLINTI. Todėl galiu pateikti 10 principų, dėl ko būtina iš naujo teismą vykdyti-svarstyti tą garsiąją Pedofilijos bylą https://www.facebook.com/photo.php?fbid=774792879227746&set=pb.100000911233614.-2207520000.1530486381.&type=3&theaterTvarkyti

 

Vytenis Aleksandraitis

Referendumui nesibaigus pamąstykime apie Garliavos istorijos baigties neteisingus principus ir Seime vykusios apkaltos baigtį, kuri dar gali nesibaigti, nes BUV...

Žiūrėti daugiau

 

 
Birutė Jočiūnaitė - Cvirkienė Gal didesnis blogis buvo jos psichikai, kaf buvo mokoma meluoti ir nuteisė mirčiai nekaltus žmones parodžius pirštu nuotraukose kaip dėdes pedofilus, kurie ją tvirkino.
 

 

 

 
 
Vytenis Aleksandraitis Gerbiama Birutė Jočiūnaitė - Cvirkienė, Jūs savo akmis "matėte vaiką mokomą meluoti"? Tai, tada pasakykite, kodėl tas vaiko melas nebuvo įrodytas? Kodėl vaikas ne prisipažino ir net

 

Татьяна Наркявичене Birutė Jočiūnaitė - Cvirkienė gabus vaikas, puiki aktore ... nu cia neimanoma suvaidinti juk tokius dalykus ...
 
Vytenis Aleksandraitis Miela Tatiana Narkyavichene, jei vaikas "aktorius", tai tada ponia Birutė Jočiūnaitė - Cvirkienė keip mama turi žinoti, kaip vaiką paskatinti, kad vaikas pasigirtų apie repeticijas. Tai pati elementariausia taisyklė, kurios nežinant, tėvystės teisės turėtų būt apribojamos, kaip nemokantiems savo vaikų auklėti.
 
 
Vytenis Aleksandraitis Gerbiamas Arvydas Juozaitis, kas ištrynė šį mano ištrintą ir vėl čia pakartotą komentarą? Ar jis Jums nepatiko, ar tai jau programišių darbas? https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2179842452056108&set=p.2179842452056108&type=3&theater Tame antrą kartą ištrintame komentare buvo pažymėti Gintaras Songaila, čia diskutuojantys Birute Vaidilute, Romas Radzevičius, advokatai Vytautas Sirvydis ir Advokatas Adolfas Remeikis, o taip pat Algimantas Koncius, pagrindinės herojos Laimute Kediene, jos sesuo Audronė Skučienė - tiems pažymėtiems irgi buvau parašęs mintį. Ar ji Jums nepatiko, ar čia programišiai nori Jus nuo mano teiktos informacijos atriboti?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

   
 
 
Vytenis Aleksandraitis Virš mokyklėlės mano tekstas apie girtaujančią žurnalistę, kuri girtavimo gyvenimo būdą propaguoja per "komsamolkės" laikraštį, dėl ko mokytojai siūlė išimti išskaityklų to laikraščio komplektus, kaip dezorientuojantį jaunimą vertybėse.
 
Tom Som As suprantu violetinio sektanto troskima, kad klasese kabotu dvigubo zmogzudzio portretai, o skaitykloje butu "laisvu viduriu laikrastis" ar egzpertai.eu, kurie orientuos "teisingai", pagal sektos vertybes. Pamenu, viena tokia "teisingai orientuota" atvyko is Palangos i Seima, pradejo kelti isterijas, o veliau paaiskejo kad yra benzinu apliejus savo vyra ir padegus. Tai tiek apie vertybes.
Vytenis Aleksandraitis Čia Tom Som, parašęs "dviguno žmogžudžio" žodžius, jau rašinėja tų pačių žmogžudžių-kilerių žargonu, nes nėra jokių įrodymo, kad Kovotojas Drąsius Kedys "žudė" - pirmajame jo "pamestame" ginkle nėra jokių jo pėdsakų. Taip pat nėta DNR pėdsakų ir prie jo lavono rastame ginkle. Nėra ir jo drabužiuose jokių to ginklo nešiojimo (metalo dalelių bei kišenėse išsidevėjimo) pėdsakų. Todėl tai akivaizdūs tų GINKLŲ PRIMETIMO įrodymai, naudojami KGB struktūrose. Juolab, Drasius Kedys jei būtų "girtas", tai į tą nuošalę vietą nebūtų sugebėjęs ateiti nei šoniniu kreivu takeliu, o tuo labiau, nuo viršaus, kur būtų šunimis užpjūdytas už pasėlių mindymą - tą naktį po talkos nemiegoje žmonės savo šunų lojimų negirdėjo. Be to ir nuo šlaito sudėtingai stataus ir priaugusio nusileisti girtam neįmanoma, tuo labiau, naktį tamsoje. Be to, degtinės "jo išgertame butelyje" vanduo, kiek pamenu, buvo rašoma, kad ne iš Kauno marių pasemtas. Todėl reikia išviešinti šio "tyrimo" medžiagą, kaip jau tai pradeda daryti Rusija dėl J.Gagarino nužudymo -https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2186445841395769&set=p.2186445841395769&type=3&theater
ti
Tom Som Naujos paklodės  Jo "aklą" pagalbininką nuteisė ilgiems metams, neįvardyjus kas tas dvigubas, teismas nebūtų galėjęs ir bendrininko nuteisti.
Vytenis Aleksandraitis "Nuo basakojos mokyklėlės" apie mokytojų suvažiavimus yra "Gebelsinė propoganda"?  Tai, ką, ir toliau komunistiniai metodai naudojami? 
 
Tom Som Skaitykite tekstą virš tos mokyklėlės.
 
Vytenis Aleksandraitis Virš mokyklėlės mano tekstas apie girtaujančią žurnalistę, kuri girtavimo gyvenimo būdą propaguoja per "komsamolkės" laikraštį, dėl ko mokytojai siūlė išimti išskaityklų to laikraščio komplektus, kaip dezorientuojantį jaunimą vertybėse.
 
Tom Som As suprantu violetinio sektanto troskima, kad klasese kabotu dvigubo zmogzudzio portretai, o skaitykloje butu "laisvu viduriu laikrastis" ar egzpertai.eu, kurie orientuos "teisingai", pagal sektos vertybes. Pamenu, viena tokia "teisingai orientuota" atvyko is Palangos i Seima, pradejo kelti isterijas, o veliau paaiskejo kad yra benzinu apliejus savo vyra ir padegus. Tai tiek apie vertybes.

 

Aušrinė Balčiūnė Laikas įsigilinti į Garliavos istoriją, nes ji yra šios valstybės teisinės ir politinės sistemos pūlinys, per kurį nukentėjo šimtai nekaltų žmonių, siekusių apsaugoti vaiką nuo įtakingų pedofilų. Ir ne tai baisiausia. O baisiausia tai, kad juos ėmė ginti teisinė sistema. Garliavos didžiulis skaičius bylų mistiniu būdu vis papuola pas vis tuos pačius teisėjus, tyrėjus. Reikėtų iškelti klausimą - kodėl ir nuo jų pradėti. Valstybės nebus, kol nebus sistema išvalyta nuo korumpuotų teisėsaugininkų - žmonės bėga iš Lietuvos ne tik dėl skurdo, bet ir viešpataujančio neteisingumo. O Garliavos istorija ir ya tas lakmuso popierėlis, aiškiai parodantis kas yra kas. Lietuvoje
Vytenis Aleksandraitis Čia Tom Som pats iš kažkokios konkuruojančios gaujos ir kliedi pagal žemaotišką principą KUOM KVEP - TUOM KIT TEP
 
 
Vytenis Aleksandraitis Gerbiama Zita Treinienė, nesikabinėkite, nes Algimantas Koncius labai teisingai pastebėjo. Juk, kad Neringa Venckienė būtų suimta, teisėsaugai paspausti judėjimo organizatorius yra tas, kuris sovietinių karininkų užaugintas - pažiūrkite,aš jj 16-tą kartą blkavau J.Gagarino nužudymo temoje. Be to yra toks "egzotinis" pas mane toje temoje besireiškiąs, kuris yra teismuose pagrindinis "liudytojas" melo ir Garliavos Klonio gatvės Patvoryje buvo pagrindinis provokatorius - žymus sportininkas, Lietuvą atstovavęs ne kartą pasaulio ir Europos čempionatuose, kurio tėvas garsiausias pasaulyje treneris, draugaujantis asmeniškai su V.Putino treneriu ir ta Dziudo mafija valdo visą Rusijos alkoholio pramonę. Jis ir dabar atvirai Rusijos palaikymą organizuoja per futbolo čempionatą ir niekur nedirbantis, iš kur gauna lėšų pragyvenimui bei Antivioletinei propagandai? Pamąstykite - paskaitykite čia mano temos komentarus -https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2128386457201708&set=pb.100000911233614.-2207520000.1530699829.&type=3&theaterTvarkyti
Tom Som O kodel neprilyginti, juk per violetinių knygelių prezentacijas, kai plovė smegenukus rajonų pensininkėms, ponia Daktarienė sedėdavo Venckienei iš dešinės. Kad suprastume, jog tai viena komanda. O ir teisėjo bei tos moters nužudymas buvo įvykdytas iškart po to, kai Henytė buvo suimtas Bulgarijoje. Sąsajos labai jau matomos.
 
 
Vytenis Aleksandraitis Gerbiamas Tom Som, o kas nužudė D.Kedį, A.Ūsą ir dar daug liudininkų šiosistorijos? Suimtas Daktasras Henytė?
 
 
Tom Som Aš žinau tą patį ką ir jūs - tai kas viešai visiems prieinama. Kedys galėjo ir pats užspingti, Ūsui galėjo kažkas ir "padėti", bet mes nieko nesužinosim, nebent praėjus daugybei metų. Neatmestina, kad kokie nors kriminaliniai veikėjai griežė dantį ant tų teisėjų kurie nukentėjo, taip sakant o kas galėtų paneigti, bet išgalvoti pedofilai a la Ūsas jiems vargu ar rūpėjo.
Tvarkyti
 
 
Aušrinė Balčiūnė Tom Som zinau gerokai daugikau nei jus, nes ten buvau ir ten praleidau daug laiko. Ir maciau viska is arti, o ne taip kaip jus, skaitydama ant sofkutes Lietuvos ryta
 
Tom Som Tai kas, daug kas ten buvo, bet daug ir suprato kad juos tik mulkina, kol galiausiai liko tik giminaiciai ir tokie su visai jau sunkiom diagnozem.
 
Vytenis Aleksandraitis Gerbiamas Tom Som, "pats užspringti" nekaip negalėjo, gulėdamas kniūbščias angelo pozoje. Taiprieštarauja fizikos dėsniams. Be to bronchose rastas Švendrės lapas yra vandens augalas ir jis "oru" neskraido į plaučius. Be to vemalų nerasta nei bronchose, nei ant žolės. Klaidų lavono tyrime absoliučiai daug. "Sumušimai po mirties" - tai į Gineso rekordų knygą reik įrašyti tą absurdą, nes mėlynės nekaip negali susidaryti numirėliui, kai nėra kraujo apytakos, širdžiai nedirbant. Be to, atreplioti nuo viršaus ne kaip negalėjo, nes aš tą vietą kaip orientavimosi sporto specialistas išnagrinėjau ir kalbėjau su vietos gyentojais. Jie tą naktį po talkos nemiegojo ir jų šunys per pasėlius brendantį būtų užpjovę.Tvarkyti
Aušrinė Balčiūnė Tom Som nera tikslo gincyti ir kazka irodineti kazkam tai. Be veido, be tikro vardo, be tapatybes 
Tom Som Esu daug kartu rases, kad esu Tomas Šmitas, paskutinio kurso studentas kas ne aklas matė. Skirtingai nuo patvorio sektantu, as neteigiu kad teismine ekspertize ismanau daug geriau nei 25m ir daugiau isdirbe profesionalai. Bet kuris skaitantis detektyvu...Žiūrėti daugiau
Tom Som Be to, maletes po ta vieta, bandete primesti kas cia galejo ivykti. Bet juk ne tam kad tikraja tiesa nustatyti (juk jei cia tikrai buvo nuzudymas ir ant ko nors iseisite, zusite ir pats), bet tam kad rasti kokiu nors detaliu Venckienes versijai. Arba ejot jau gaves konkrecia uzduoti. Apie ka as cia, o gi apie tai, kad tarnystes kokiam tai klanui nereikia pateikinet kaip tiesos paieskas.
Albertas Martinaitis Vytenis Aleksandraitis Žmonės, iš kur pas jus šitiek energijos ir laiko???
Vytenis Aleksandraitis Miela Aušrinė Balčiūnė, akivaizdžiai MELAGINGAS PROFILIS "Tom Som", kuris neturi net nei draugų nei jokių įrašų savo sienoje, yra sukurtas šiai temai, ir pagal diskusijos sakinių bei minčių dėlionę, o taip pat pagal kalbos stilistiką labai panašus į tą patį asmenį, kurį aš net 16-ką kartų blokavau. Jis ir yra pagrindinis veikėjas-organizatorius judėjimo teisėsaugai paspausti, kad Neringa Venckienė būtų suimta. Kai aš toje jos palaikymo grupėje pateikiau jo įrodymus, tai tada Rima Jankuvienė ir Arvydas Kaminskas sukėlė isterijas. Todėl moderatorius privalėjo pašalinti tuos mano įrodymus (visą tai matė Jovita Ger ir Birute Vaidilute). Sukelta isterija buvo, per, neva, mano "paklodę", kuri nebuvo ilga - vidutinio straipsnio lygio, nes vienu sakiniu faktų gausybės nepateiksi. O ta isterikuojanti Rima Jankuvienė, pareiške, kad mano "paklodžių" neskaito ir neskaitys ir dar išdrįso "ne į temą" tuos mano įrodymus pavadinti. Ir kai ją "berašte" pavadinau, tai tada tas jos sukeltas spektaklis ir tapo ištrintas. Todėl siūlau su ja pakalbėti, kad ji atsitokėtų, nes Neringos suėmimo organizatorių, būtų gerai, kad visi žinotų - jis yra Teisininkų korporacijos savininkas ir sovietinių kariškių užaugintas bei labai prorusiškas. Todėl Rima Jankuvienė mane ir užsipuolė, nes ji tokia pati Kremliaus propagandos sugadinta ir labai kremlinių-vatnikų yra palaikoma.Tvarkyti
 
 
Tom Som Ir kodel gi jis melagingas? Jis naudojamas zaidimams, o galva lai tokia buna nes ir kitu zaideju panasios ir pagal ja mane atpazista. Nors cia ne asmenine, bet ir cia yra ir draugu ir irasu tik per violetinius akinius neizleibiat  Tuos savo kliedesius apie kazkoki judejima ar apie kariskius jus gal medikams parodykit 
 
Tom Som Ir kodel jis kazkokiai temai sukurtas jei irasu yra ir pas kitus politikus, ir pas Palucka ir pas bet ka, jei kas aktualia ir idomia tema paliecia. O jei as budamas 24m jau galiu spaust teisesauga tai as 💪 
 
Vytenis Aleksandraitis "Violetinius akinius" užsidėjo ir Print-Screeen-o klavišas įrašų neįžleibiąs   https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2187236344650052&set=p.2187236344650052&type=3&theater
 
Nijole Dabasinskiene Tikėjausi,kad Drąsius Kedys stos prieš teismą ir viskas paaiškės,deja įtartinai mirė,mirė visi,kurie galėjo,ką nors pasakyti,tada viskas apsivertė aukštyn kojom,buvo aišku,kad tiesos nesužinosim.
 
Algimantas Končius Viskam sąvas laikas. Nieko nėra amžino ir TIESA būs paviešinta.
 
Tom Som Žiauriausia kad violetiniams veikėjams nerūpi kaip buvo iš tikrųjų, jiems tik reikia jų "violetinės tiesos" patvirtinimo. Tie kurie patvirtina tie "teisingi", kurie suabejoja violetinem "tiesom" - tie pedai, sovietiniai, kgbistai. Ne vienas patvorinis nesakė kad man reikia nešališkos teisėsaugos, ne, reikia tokios, kuri spręs taip kaip violetiniams patogiau ir naudingiau.
 
Vytenis Aleksandraitis O kokią vrsiją Tom Som siūlo? Kada ir kur VioletIniai REIKALAVO TIK ŠALIŠKOS teisėsaugos. Prašau tokio reikalavimo pavyzdį parodyti.
 
Tom Som Taip yra nuo 2011m. Jie nesako saliskos, paprastai kalba kaliniu zargonu ir del savo skurdaus zodyno tokio zodzio nezino. Reikalauja teisingumo ir tiesos. O kai paklausi kas ju supratimu tai yra, 100% patvoriniu atsakys tai toks geras teisejas kuris pr...Žiūrėti daugiau
 
Vytenis Aleksandraitis Tom Som neatsakė į mano klausimą - neparodė pavyzdžio ir demagogija KGB-inę-komunistinių metodu skleidžia.
 
Tom Som Pasižiūrėk patvorinių mitingą prie prezidentūros kur žurnalistai ima interviu, ten bus geriausias pvz ir atsakymai į visus klausimus 
Tvarkyti
 
Marytė Mikelionienė Mes niekada tiesos nesižinosime...
Tvarkyti
Rimantas Radisauskas Suzinosim labiau slepiami nusikaltimai suzinomi patvorinis
Tvarkyti
Tom Som Tai gi jums Venckiene jau pasake kas yra tiesa, ko jūs dar norit.
Tvarkyti
Vytenis Aleksandraitis O, ką, Tom Somui reikia melo?
Tvarkyti
Tom Som Man Venckiene ne Dievas, as jos sektai nepriklausau, ir viskas ka ji sneka man nei tiesa, nei melas, o teisesaugos priciuptos kriminalines veikejos, kaltinamos pagal 13 BK straipsniu, gynybine versija. Cia jos teise gintis ir sneket ji gali bet kokias nesamones.
 
Koska Urbo Tom Som , tai apsispręskite, ko norite ir kas yra tiesa ir teisingumas? Jei pasakė korumpuotas teisėjas savo nuomonę,tai tiesa, nes teisėjas pasakė? Tai nešė advokatas vaiką ar nenešė? Nors pats demonstravo, kaip išvakarėse treniravosi nešti? Kaip su logika?
 
Tom Som O kas nustatė kad tas teisėjas korumpuotas? Kas nors iš patvorio, nes sprendimą violetiniams nepatinkanti priėmė? Keikti teisėjus ir vadinti korumpuotais, pedais, sovietiniais nelabai perspektyvus kelias, įrodymai perspektyviau. Kadangi Bananų balių ži...Žiūrėti daugiau
 
Vytenis Aleksandraitis Čia Arvydas Juozaitis gali "pasigrožėti", kaip ADVOKATAS "ėjo šalia", ĮSIRĖŽĘS ŠONU, KAD NEŠTI SKAUSMINGUOJU KOVINIU BŪDU, sukurtu KGB struktūrose ir naudojamą sėdinčiųjų demonstrantų išnešimui. Tai toks Tom Som "be violetinių akinių" matymas ir džiaugsmas dėl treniravimosi tam skausmingajam koviniui būdui, kad tam vaikui atsikeršyti už parodymus prieš motiną. Todėl ir reikia dabar aiškintis, ar galima vaikams naudoti skausminguosius būdus ir kiek tai pakenkė to vaiko sveikatai toks stresas?https://www.facebook.com/photo.php?fbid=547494238624279&set=pb.100000911233614.-2207520000.1530871272.&type=3&theaterTvarkyti
Vytenis Aleksandraitis

P O . D I D Ž I O J O . P E N K T A D I E N I O . P A M Ą S T Y M A S, kai mokanti vaikščiuoti mergaitė sukryžiuotomis kojomis į priekį nešamą "į Golgotą,"...

Žiūrėti daugiau
Tom Som Na ir ką, viskas gerai, ikiteismini nutrauke, paaiskino kodėl. Raudonuose skrituliuose matome mergaites dvi kojas, ir ką, aš irgi dvi turiu. Advokatas šalia, pasiruoses gaudyti jei ką, bet neprireike. Kad stresas suprantama, daug policininkų, klykianty...Žiūrėti daugiau
Tvarkyti
Tom Som Simboliska ir kraupiausia šioje nuotraukoje yra tai, kad mama norėdama atgauti savo dukrą ir turėdama teismo nutartį, turi eiti su neperšaunama liemene, nes kieme pusantro šimto neadekvačių bepročių, kurių išvis ten neturėtų būti.
Tvarkyti
Birute Vaidilute Vyteni, negaisk laiko su tuo troliu Tom Som. Juk matai kad cia beveidis feikas, tam ir sukurtas kad mela rasineti ir vien tik ta tema apie pedofilija. Cia kaip liberalu zvakutininkas, apie kuriuos Zuokas kalbejo, kad liberalai samdo komentatorius. O ci...Žiūrėti daugiau
Tvarkyti
Vytenis Aleksandraitis Miela Birute Vaidilute, aš TYRINĖJU ŠIO MELAGINGO PROFILIO LEKSIKĄ su šitais mano blokuotais profiliais, iš kurių raudonais paukščiukais pažymėti yra to paties vieno asmens mano 16-ką kartų blokuoto, kuris ir organizuoja judėjimą teisėsaugai paspausti, kad Neringa Venckienė būtų suimta. Juk jis yra Teisininkų korporacijos savininkas, užaugintas sovietinių kariškių - jo šaržą gali dailininkas Rimantas Radisauskas sukurti  . Kai aš jį paskelbiau mūsų grupėje, tai iš kart Rima Jankuvienė ir Arvydas Kaminskas isteriją sukėlė ir todėl Jūsų tema tapo panaikinta, kur buvo mano pateikti labai sverbūs įrodymai. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2154131144627239&set=p.2154131144627239&type=3&theaterTvarkyti
Tom Som Sunku jums, as tik siaip rasineju, o jus tarnaujat.
Tvarkyti
 
Atsakyti4d
Koska Urbo Tom Som ,o kas ten šaudė? O kiek advokatų dar žinote dalyvaujant tempiant vaiką savo klientui? O kiek šalyje dar vaikų pedofilijos bylose tokia apsauga skirta? Kiek motinų bylinėjasi dėl vaiko su tokių jėgų pagalba? Kodėl bent pvz tai šiaulietei , kurios vaiką tėvas vokietis iš pasimatymo ,dalyvaujant vaikų teisių darbuotojai, pagrobė, niekas nepuolė padėti iki šiol?
 
 
Koska Urbo Tom Som , o aš irgi vis šeip jums atrašinėju. 😀 Vis įdomiau šeip.
 
Tom Som Nezinau as advokatu, viena plika tik zinau. Na bet L.S. rinko aukas, tai gal pririnko, be to is ja smeizusiu uzsidirbo. Siaip salyje tikrai buvo tikru pedofilijos atveju, kur vaikai nukentejo nuo pateviu ar siaip kokiu iskrypeliu, bet patvoriniams jie ...Žiūrėti daugiau
 
Koska Urbo Tom Som , matosi, kad domitės ne šeip. Kadangi nežinau įvykių, tai pakomentuotumėt gal? Jei policiją ar prokurorai žinojo,kodėl nesustabdė to teisėjo nužudymo? Kodėl neapklausė be motinos likusios vyresnės mergaitės? Kodėl nepadarė jai ekspertizės? Kodėl atidavė recidyvistui tėvui išvežti? Kodėl ir vėliau ji nė karto neapklausta? Kodėl nerąsta nė vieno, kurio rankomis tose bylose žuvo ,sužaloti žmonės? Kodėl jie net neieškomi? Kodėl vykdant mergaitės paėmimą nusuktos kameros, kaip prieš nusikaltimą? Kodėl klykiantį iš skausmo vaiką 8 metų , basą,be striukės reikia nešti dviem suaugusiems treniruotiems užlaužus kojas? Kodėl vaiko tiesiog neišsivedė mylinti motina? Kodėl rankos aštuonios apsiniaukus ir lyjant? Už kokį nusikaltimą 8 metų vaikas pasmerkiamas nelaisvėi ? Kiek metų gali trukti bausmė ir kada mergaitė gali pati atsakyti su kuo nori bendrauti?
 
Tom Som Deja nėra laiko daug domėtis, tik tiek, kaip ir bet kuris nenorintis kad šalyje įsigalėtų violetiniai linčo teismai, kur teisėjais būtų patvory susibūrę psichiniai ligoniai. Kad violetiniai neužgrobtų valdžios. Nereikia jų neįvertinti. Vok. nacių partijėlė irgi nuo marginalų kuopelės pradėjo. O del vaiko paėmimo niuansų aš ne ekspertas, bet jei advokatui ikiteisminį nutraukė, tai viskas gerai. Ta mergaitė buvo daug didesnėj nelaisvėj, vietoj mokyklos gaudavo tetos Olios pamokas apie sysalus, buvo mokinama nekęst mamos. O išvaduota vėl grįžo ten kur jai ir vieta, pas savo mamą - juk ne našlaitė.
 
Atsakyti2dRedaguota
Tom Som Antrą mergaitę tėvas išsivežė (bausmes gi atlikęs buvo) ir turbūt gerai padarė, matant kaip patvorio iškrypėliai su pasimėgavimu tiražavo pedofantazijas apie jos išangę ir niekam valdžioje ar teisėsaugoje tai nepasirodė nenormalu. Bet įdomiau kitkas. Violetiniai liejo krokodilo ašaras ir ieškojo subinėj sliekų, kai mergaitę išsinešė be batų, bet kai kita mergaitė grįžus po mokyklos rado savo mamą nušautą kraujo klane, nieko iš violetinių šviesuolių nesudomino, ką tas vaikas jautė matydamas tą vaizdą. Sudomino tik išangė. Ir kitos mergaitės batai.
 
Tom Som Čia tik mums atrodo, kad teisėjo ir tos moters nužudymas yra nusikaltimas, svarstom kas čia galėjo įvykti, kas galėjo turėti kokius motyvus ir tikimės kad prie to prisidėję bus nustatyti ir nubausti. Klanais susiskaldžiusiai teisėsaugai ir šitas, ir visi kiti nusikaltimai tai tik eilinis vėzdas, kuriuo mosuodami tie klanai kariauja savo karus dėl įtakos, o nukentėjusiųjų likimai jiems iki vienos vietos. Ir jokių rimtesnių nusikaltimų tokia teisėsauga normaliai neištirs.
 
Koska Urbo Tom Som , prieš kiek metų buvo toks rusas kanibalas Čikatila nuteistas. Kelis metus žudė, prievartavo, žmogienos pavalgydavo. Kelis metus veikė, dirbo lyg mokytoju,šeimą tyrėjo. Buvo porą kartų tikrintas įtariamas, bet paleidžia. Per tą laiką už jo nusikaltimus ar net penkiems buvo mirties bausmė įvykdyta! Nes panašūs kaip jūs buvo įsitikinę, kad reikia apkaltinti , kurie buvo patogiau. O sulaikyti tikėjo, kad jų nekaltai ir neišsiaiškinę nenuteis teisingas teismas! Aklas tikėjimas pragaištingas , kai nežinai realių faktų. O violetiniai gal žino daugiau už bespalvius!
 
Tom Som Mirties bausmiu nebera, tai jau sumazina fatalisku klaidu sansa. Net USA, kur jos yra, nera taip, netirkim zmogzudysciu nes galim suklysti. Apkaltinimas savaime dar nieko nereiskia, svarbu zmoniskai istirti. Jei Venckiene normaliai bendrautu su teisesauga ir ja pagal visus 13 BK str. isteisintu, mane tas irgi tenkintu, svarbu istyre. Bet nenormalu kai vista pavogusi nuteisia, o itakinga teiseja su tokiais kaltinimais gali lakstyt po cikagas ir visus dergt.
 

 

   

R. Jank...-ienės sukelta isterija

Tos pačios išvadinimas "šizofreniku"