10 NAUJŲ ATSIRADUSIŲ APLINKYBIŲ DĖL KURIŲ REIKIA VYKDYTI IŠ NAUJO PEDOFILIJOS BYLOS SVARSTYMĄ

Vytenis Aleksandraitis

Referendumui nesibaigus pamąstykime apie Garliavos istorijos baigties neteisingus principus ir Seime vykusios apkaltos baigtį, kuri dar gali nesibaigti, nes BUVO PAŽEISTI 10 (DEŠIMT) JURIDINIAI PRINCIPAI šie: 

1. O, ar teisingai Pedofilijos byla išspręsta, tai ją reiktų iš naujo persvarstyti, nes atsirado naujos aplinkybės, kurias paskelbė beveik mano mokinys (mano bendradarbių auklėtinis) Artūras Zuokas, kuris pareiškė, kad jo pavaldžiai VTAT iš prezidentūros buvo vykdomas spaudimas. Todėl, kaip visad ir visur pasaulyje, BYLOS SVARSTOMOS IŠ NAUJO, ATSIRADUS NAUJOMS APLINKYBĖMS toliau sekančoimis: 

2. Dar viena skandalinga aplinkybė yra ta, kad teisėjas paskelbė dar pasaulio mokslui nežinomas "Sveikąsias ir Nesveikąsias atmintis". 

3. Trečias pažeidimas grubus, kad teisėjas nenurodė ekspertų kvalifikacijos, nustačiusių mergaitės "ištrintos-pakeistos atminties" diagnozes.

4. Jei teisėjas neleistinai tuos naujus pasaulio mokslui dar nežinomas atmintis sumaišė su būklę, kai asmens prisiminimai yra faktiškai netikslūs, tačiau stipriai įtikėję, tai jis privalėjo tai įrašyti teismo sprendime, kad šios teorijos kūrėjais pasaulyje yra teismo psichologas Robertas Underwager, sociologas Ričardas Ofshe ir žymioji pasaulyje iš Los Andželo Kongnityvinės psichologijos specialistė Elizabeth Fishman Loftus, studijavusi Vašingtono ir Harvardo bei Džordžtauno universitetuose. ( apie ją daugiau aprašau https://www.facebook.com/photo.php?fbid=569061629800873&set=pb.100000911233614.-2207520000.1403801714.1&type=3&theater ) 

5. Bet ir čia grubiausias glūdi dar penktas teismo pažeidimas, nes oficialus NETEISINGOS ATMINTIES SINDROMAS (angl.: „False memory syndrome“; sutrumpinatai: FMS; detaliau žiūrėkite https://translate.google.lt/?hl=pl&tab=wT ) NĖRA PRIPAŽINTAS OFICIALIA PSICHIKOS SVEIKATOS DIAGNOZE. Vadinasi, Lietuvos teisėjas Audrius Cininas diagnozavo tai, ką oficialia niekas pasaulyje dar nediagnozuoja.

6. Šeštasis grubus teismo pažeidimas yra tai, kad teismas, pripažinęs pasaulinio lygio mokslinį išradimą, nenustatė atminties keitėjo-įstatytojo; mirusiojo mergaitės tėvelio nei fiziologinio, nei režisierinio-dramaturginioar kinematografinio išsilavinimo ir nenustatė tos atminties įstatymo-keitimo fiziologijos bei metodų. Jeigu buvo teigiama, kad vaikui kita (nesveikoji) atmintis įstatoma, neva, per "prievartą, per grasinimus", tai prieštarauja elementariausiems fiziologijos dėsniams, nes baimės metu į mąstymo operaciją įsijungia milijardus kartų mažiau smegenų neuronų, nei mąstant kūrybiškai su motyvacijomis. Todėl tokia teismo nustatyta Sex."patirtis" būtų labai lengvai demaskuota, labai lengvai vaikui prasitarus, ir vaiko prasitarimo įrašą teismams (net vaiko perdavimo teismui) pateikus Nesant neginčijamiems priešingos pusės to pačio vaiko parodymams - tiesioginiams įrodymams, visi kiti netiesioginiai faktoriai byloje buvo subjektyvūs, neįtikinami ir net gerokai abejotini. 

7. Labai svarbus faktorius neužskaityti Pedofilijos teismo sprendimui yra tas, kad VAIKĄ ATSTOVAVO TARNYBĄ SUINTERESUOTA MIRUSIO SAVO ĮSTATYMINIO DARBDAVIO IŠTEISINIMU, nes a.a. A.Ūsas buvo Seimo pirmininko Viktoro Muntiano visuomeninis patarėjas tuo metu, kai pastarasis buvo pasirašęs Seimo Vaikų teisės kontrolierės įstatymą ir josios tarnybos tarnybinius nuostatus. Tuo metu velionis, kaip tik, kaip patarėjas specializavosi vaikų teisės klausimais, jis Kauno rajono savivaldybėje savo kabinetą turėjo, lyg, tai, šalia VTAT skyriaus, su kuriuo, kaip tik, dirbo kartu ir, kaip tik, tuo metu lankėsi Kedžių namuose dėl minėto vaiko teisių klausimų. Todėl pagal šią labai svarbią aplinkybę tame TEISME VAIKĄ PRIVALĖJO ATSTOVAUTI KITOS ŠALIES VAIKŲ TEISIŲ TARNYBA.

8. Pats baisiausias teisinio nihilizmo pažeidimas buvo, kad niekur pasaulyje MIRUSIEJI NETEISIAMI - vienas miręs nuteistas, kitas išteisintas. Tokio absurdo negalėjo būti. 

9. Todėl "teismas" čia dar vieną - devintą nusižengimą atliko, neapklausęs nukentėjusio vaiko. Aišku, kad po vaiko pagrobimo per prievartą prieš jo valią, per vasarą - patį dėkingiausią vasaros atostogų-didžiausių malonumų metą, sudarius pačias palankiausias "reabilitavimo", tiksliau, vaiko perdarymo programą, rudenį vaikas tada teismui, arba įrašui specialaus liudijime, galėjo liudyti stulbinančiai viską atvirkščiai.Ypatingai, jei, tikrai, pagal "slaptus Kedžių namuose garso įrašus", "vaikas priešinosi ..." ir "veržėsi pas mamą". 

10. Na ir galutinis, pats lemiamasis ir pats baisiausias nusikaltimas "teisėsaugos" buvo tas, kad Pedofilijos TEISMUI NEBUVO ATLIKTAS VAIKO TESTAS - tai susitikimų mamos su vaiku metu po psichologinio vaiko tyrimo - specializuotų žaidimų su garso įrašais, tikslu, koreguojant vaiko kitus žaidimus - jo motyvavimus kaip pačio nuostabiausio-jauniausio-mažiausio pasaulyje "artisto", nebuvo vaikas paruoštas savarankiškam ir geranoriškam vaiko nuėjimo pas mamą procesui, kartu DEMASKUOJANT SEX. PATIRTIES ĮGIJIMO BŪDŲ PRASITARIMUS-ĮRAŠUS KAIP NEGINČIJIMUS ĮRODYMUS TEISMUI. Todėl VAIKO PERDAVIMO TEISMO VYKDYMĄ BŪTINA KARTOTI IŠ NAUJO, VAIKĄ GRAŽINUS GLOBĖJAI, IR IŠ NAUJO RUOŠIANT VAIKO TEISINGĄ PAĖMIMĄ-PERDAVIMĄ IŠ NAUJO (pagal CPK 764 numatytą tvarką) su Kėdainių teisėjo Vitalijaus Kondratjevo sprendime numatyta pilna susitikimų ilginimų programa, kuri buvo grubiai pažeista, nors ir numatytoji buvo vaiko psichikai ir amžiui nepagrįstai per trumpa pratinimui prie mamos. 

Juk ne paslaptis, kad CPK 764 buvo grubiai pažeistas (aš jau minėjau) ir todėl, pažeidus grubiausiai to straipsnio pavadinime "Teismo sprendime nurodytų vaikų PERDAVIMAS išieškotojui" , O NE PAĖMIMAS AR IŠTRAUKIMAS, kaip buvo ištikrųjų atliktas ir šį pažeidimą įrodė generalinis prokuroras globėjai iškėlęs bylą dėl spyrio į pilvą išieškotojai. Todėl kitas globėjos "nusikaltimas", sužeidus pasaulio vicečempioną kovinio sporto sunkiasvorį (žymiai sunkesnio svorio, nei globėja, dėl ko PRIVALU TAI REGISTRUOTI SPORTINIŲ PASAULIO REKORDŲ KNYGOJE), privalo būt atmestas kaip reakcija į pirmąjį priešingosios pusės nusikaltimą. Todėl ir kitus kaltinimus Neringa Venckienė turėtų prarasti ir tada Seime turėtų būti josios naujasis svarstymas, nuėmus josios laisvės suvaržymą, o po to Seime atvirkštinį - A T k a l t o s . procesą vykdyti kad ir po keliolikos kadencijų, kad ir josios palikuoniams per atkaltą be rinkimų tapus Seimo nariu (kad ir sūnui Karoliui, ar šiai Garliavos mergaitei )

Todėl ką galima būtų papildyti ar pataisyti, siūlau, kad pamąstytų šie mano kolegos: Drąsos Kelias Londone, Romualdas Povilaitis, Raimundas Čiegis, Dorulis Žvirblis, Antanas Bieliauskas, Pede Aurore, Evelina Paltanaviciute-matjosaitiene, Juozas Valiušaitis, Jonas Varkala, Andrius Lobovas, Naglis Puteikis, Eglė Mirončikienė, Aurelija Stancikienė, Saulius Stoma, Audronė Skučienė, Kovotojas Drąsius Kedys, Edmundas Limantas, Audronė Klimavičienė, Jo Jan, Giedra Rimsaite, Ramunė Vilniškė, Dainius Danilevicius, Remi Stakeliunas, Даниел Шишкин,Vitalijus Andriukaitis, Mar Aukse, Remigijus Paciukonis , Arūnas Juška.
 

 

 •  
  Mikas Petrauskas Va vytenio paklodė. Doruli liudi.
   
 •  
  Dorulis Žvirblis MIKUTI NIEKO naujo tas pats per ta pati
   
 •  
  Mikas Petrauskas Na kodėl. Teismas kažkoks vyko tai sesuo sadunaitė paklausiusi drasiuko bazaro salę paliko
   
 •  
  Vytenis Aleksandraitis O čia ir ATSISKLEIDŽIA Dorulis Žvirblis GALUTINAI VISAME GRAŽUME, parašęs "nieko naujo ... ", nes šitų 10 juridinių pažeidimų šioje byloje niekas nekėlė. Todėl labai įdomu, kiek Doruliui pamokės, ar kitų nuolaidų duos už šitą frazę? 

  Kad 
  Mikas Petrauskas paminėjo, kad "sesuo Nijolė Sadūnaitėpaliko salę" , tai galiu priminti, kad aš kiekvieną rytą treniruotei prabėgdavau palei GULAG-o politinių kalinių moterų lagerio Patvorį Baraševo kaimo pakraštyje, kuriame pirmą kartą ši didžiausia Lietuvos disidentė atsidūrė už grotų, nes vaikus ruošdavo pirmajai komunijai.

  Tik, liūdna, kad D.Žvirblis nemato tarp šių punktų Elizabet Fišman Loftus bei kitų tampriosios atminties pasaulinių darbų, prie kurių prilygo ir mano F.b. draugas Audrius Cininas, blokavęs mane už klausymus dėl ekspertų kvalifikacijos, kurie buvo jam pateikę "išvadą" apie Garliavos mergaitei "ištrintą atmintį". O po to, kai aš hajų pakėliau, teisėjas pasitaiso ir atminties ištrynimą pripaišo Drąsiui Kedžiui, nors jis joks atminties fiziologas ir jam niekas nesuteikia Nobelio premijos, nes pagal "teismo išvadą", D.Kedys atmintį savo dukrai ištrina anksčiau, nei pirmą kartą pasaulyje tai padaro Upsalos universiteto mokslininkai!!! ! ! ! Be to, Dorulis nepastebi, kad jeigu mergaitei PAKEISTA ATMINTIS, tai vėl moralinis dalykas, kad reik klausti: 

  Kaip vaikas gali gyventi su savo biologine mama, kai vaikui pakeista atmintis? 

  Kokie gali būti vaiko ir mamos santykiai, kai vaiko pakeista atmintis? 

  Ar nesusimąsto niekas?
   
 •  
  Dorulis Žvirblis Mikuti tų bazarų prisiklauses daug ,bet katrie tikri ,katrie pasižiurėjus i lubas prikurta ir kaip kurie kuria tuos bazarus ir toliau
   
 •  
  Vytenis Aleksandraitis Keista, kad savas Patvorinis Dorulis Žvirblis ne į logiką ir faktų išvadas, o tik į lubas žiūri ir paniekinančiu terminu "kuriamu bazaru" vadina šią skaudžiąGarliavos Šturmo istoriją.  Svarbiausia, kad D. Žvirblis nori lesti nuo lėkštutės padėtą "BAZARĄ tikrą", kaip "aukso grynuolį" ar PER PETUM MOBILĘ, kuris pats jo smegenis suktų be protavimo darbo, be dvasinės vidinės energijos įdėtos, be meilės mąstymui.
   
 •  
  Dorulis Žvirblis Vyteni esi aršiau turgaus babulkos ,tas pats per ta pati ,nejau tu isivaizduoji ,kad tu tik vienintelis viska moki ,žinai ir tu tik vienintelis visagalis ,kada durneli pristosi ,nes viskam ira ribos
   
 • Vytenis Aleksandraitis O kur Dorulis Žvirblis rado parašytą, kad "viską žinau tik vienintelis visagalis"? Kur taip buvo parašyta? Jei D.Žvirblis rašo, kad "tas pats per tą patį", tai kur buvo mano ar kieno nors kito anksčiau skelbta šių Pedofilijos bylos 10 pažeidimų?
   
 •  
  Vitalijus Andriukaitis Net nezinau ka dar galeciau pridurti. Ir man skauda sirdi Vyteni. Beda ta kad Lietuvoje per 2,5 metu niekas nepasikeite. Teisybes nepadaugejo. Kad ir kaip nesinoretu to sakyti, bet depresija tampa mada.
   
 •  
  Vitalijus Andriukaitis Ir ta sako jaunas zmogus, o tai dar blogiau .
   
 •  
  Vytenis Aleksandraitis Visiškai teisingai,mielas Vitalijus Andriukaitis, todėl pagal Tamstos užsakymą sukūriau straipsnį apie DEPRESIJĄ, kurios šios ligos pagrindinis herojus yra Dorulis Žvirblis ir jo Co. Šį straipsnį skyriau visiems referendumo ir Violetinės minties bendraminčiams. Šią DEPRESIJĄ su ryškiais frustracijos ir net agresijos bei destrukcijos-provokacijos simptomais galime įveikti, jei pažinsime šių visuomenės ligų priežąstis, kurios detaliai nagrinėjamos VISUOMENĖS PSICHOLOGIJOS disciplinoje, kuri pirmą kartą buvo skelbta Perestroikos laikotarpyje ir josios kūrėjais buvo jauni sovietų žydų psichologai. .......................https://www.facebook.com/photo.php?fbid=775699125803788&set=a.153490474691326.29307.100000911233614&type=1&theater

  REFERENDUME BŪTA IR PROVOKACIJŲ - TAI VISUOMENĖS POLITINĖS DEPRESIJOS IR NET FRUSTRACIJOS ATSPINDYS SU AGRESIJOS PAVOJUMI

  Referendumui sužlugdyti labai pasitarnavo įvairūs destruktoriai, pastūėti iš ... ??? Pavyzdžiui, kad ir manęs išmetimas iš 3-jų Facebook-o. grupių, kurios buvo artimos referendumo idėjai, kad neorganizuočiau žmonių to referendumo agitacijai. Atrodo, tai ne su vienu manim taip buvo pasielgta. Todėl lai toks Dorulis Žvirblis dabar atvirai prisipažįsta, kieno jis su savo Co užsakymą vykdė. Ar soscdemų, ar konservatorių, ar liberalų?

  Pagal viską, tikriausiai, - socdemų, nes jiems jo kompanija jau vieną provokaciją atliko, mane sudergdami visų politikų ir net premjero akivaizdoje. Šis D.Ž. kartu su Lina Šliuž-e, su Aušrine Balč-e ir su Tatiana Nark-e (atsiprašau, moterų pavardes rašau sutrumpintas) mane sudergė todėl, kad buvau demaskavęs socdemų juodąją rinkiminę technologiją ir šie Patvorinių lyderiai užsistojo Laimą Lavastę - jai pradėjo advokatauti. Kad šis "Kalės istorijos" autorei advokatavimas neišlįstų į viešumą, moment, tik vienos paros laikotarpyje esu išspjaunamas iš 3-jų Violetinės pakraipos Facebook-o grupių, matyt, tam, kad neužsiiminėčiau referendumo agitavimais. Todėl, pamatęs patį grubiausią Žmogaus teisių idėjų pamynimą, teko man Lietuvos Žmogaus teisių gynimo asociacijai rašyti pareiškimą su minėto advokatavimo įrodymo pavyzdžiais, su kuriais galite susipažinti čia -http://kazlusporto.puslapiai.lt/gyvenimas/demaskavimai/Del%20LZTGA%20-orig-1.htm

  Bet tai dar ne viskas. Toji mano rašte paminėta Co. ir TOLIAU VYKDO UŽSAKYTAS DESTRUKCINĘ GRĖSMINGĄ PROVOKACIJĄ, kad Baudžiamajame procese vykstančiame Kaišiadoryse būtų kuo labiau nubausta tokia Greta, kurią matote NUOTRAUKOJE, už galvos tuoj užsiimsiančią, kai jos akyse policininkų už kojų ištempiama nėščia Evelina Paltanaviciute-matjosaitiene (nuotraukoje jau išnešta už nugaros).

  Nereikia stebėtis, kai pervargus nuo bemiegės nakties, fiziškai išsekus ir pamačius pačius žiauriausius vaizdus, kai po nėščios moters brutaliausio išnešimo, čia pat ištempiamas dar ir šviesiaplaukės vyras, ... Ar galite įsivaizduoti tą jausmą!? O finalas - KOJOMIS Į PRIEKĮ IŠNEŠAMO VAIKO KLAIKUS KLYKSMAS ! ! !

  Juk bet kokie psichologai pasakys, kad tai pagrindas FRUSTRACIJAI ir nuo josios AGRESIJAI išsirutulioti. Juk agresija, tai elementarus gynybinis mechanizmas - realistiška adaptacinė reakcija. Ji, kaip taisyklė išreiškiama netiesiogiai pasinaudojant silpnesniu objektu "atpirkimo ožiu". Todėl JAV psichologai yra ištyrę ir nustatę nusikalstamumo lygio didėjimą ekonominių krizių metu. Bet kokios krizės iššaukia linčiavimo atvejus, gatvėse konfliktus kaip vieną iš fiziologinio poreikio būdo išlieti susikaupusią agresiją, kai žmogus pasijunta bejėgiu prieš susiklosčiusią situaciją. Psichologijos teorijoje kaip 5-i pirštai žinoma taisyklė, kad tada asmenybė pradeda nebeteisingai vertinti situacijas ir visad pradės elgtis agresyviai; žmogaus elgesys pasiverčia iracionaliu.

  O čia 2012-05-17 pirmą kartą per nepriklausomybės laikotarpį Lietuvos GĖDOS metu trypiamos valstybinės trispalvės ir šventieji paveikslai!!! Ar kam gali kilti abejonės, kad nuo šių baisumų net turėjo prapulti savitvarda? Ar reikia stebėtis kad po šturmo operacijos Klonio gatvėje įvyksta nepalankaus žurnalisto užsipuolimas? Juolab, tas momentas nufilmuojamas ir dabar šiai vargšei Kaišiadoryse jau prasidėjo teismo Baudžiamasis procesas.

  Ir tai sveiku protu nesuvokiamas procesas. Sveiku protu negalima suvokti ir kaltinimo ir kaltinamosios skatinimu tapti "politine didvyre". Juk kiekvienas blaiviai mąstantis pasakys, kad fiziologinei krizei praėjus, gal, vis tik reikėjo atsiprašyti užsipultojo, nors jis ir labai politiškai bjaurus.

  Bet kaip trenksmas iš dangaus, pasirodo, šios nukentėjusios teisiamosios "gynyboje" suregztas jos ne frustracijos priežasties nagrinėjimas, o PROVOKACINIS SMURTO TEISINIMAS IR CINIŠKAS PRIEŽASTIES ŽURNALISTO SUMUŠIMUI IEŠKOJIMAS. Tam turėjo pasitarnauti mano per klaidą atliktos nesąmonės "liudijimas" teisme. Aš buvau per prievartą verčiamas neteisingai ir net melagingai liudyti (apie tai dar rašysiu detaliau). Kai pasakiau, kad čia ne tik teisiamajai bet ir visiems proceso teisiamiesiems bus krachas ir tuo bus paniekinta net Prezidentė Dalia Grybauskaitė, nes ji pripažino POLICIJOS PERTEKLINĘ JĖGĄ. Todėl iš karto tapo aišku, kad ruošiamasi teisme ginti perdėto policijos smurto mundurą. Apie tai rašysiu dar antrą raštą, nes Žmogaus teisių gynimo idėja gali būt visai sukompromituota ir tada apie skundus Strazburui net nereikia galvoti.

  Todėl noriu atkreipti, vėl čia tą patį figuruojantį D.Ž., turintį Patvoryje pravardę "Snaiperis" ir savo ta pravarde besididžiuojančiu ir su ta pravarde išgarsėjusiu visoje Lietuvoje, kad paniekinti Violetinį judėjimą bei jaunimo Tie-SOS organizuojamas akcijas, kuri buvo pradėta ant Nemuno kranto. Būtent, ši minėta Snaiperio pravardė atitiko straipsnių visoje šalies žiniasklaidoje pavadinimu "Violetiniai ieško priešų tarp savų" (per google šiuo pavadinimu galima "pasigrožėti" Snaiperio ir profesionalaus policijos agento Valdo Valiūno atliktą provokaciją).

  O dabar labai akivaizdžiai minėtas D.Ž. su ta pačia Co (taip vadintina TROIKA bolševikine) atstovauja socdemų interesus, kurie projektavo Garliavos Šturmo operaciją ir dabar nori apginti policijos nepagrįstą žiaurumą, tąsant žmones.

  Siūlau susimąstyti. Jei tokių destruktorių nebūtų, kurie gali būt inkorpuruojami į judėjimus, demokratiniai procesai vyktų mūsų visuomenėje, gal, žymiai sklandžiau?

  Todėl kviečiu šio referendumo iniciatorius, kad jie pasigrožėtų ką ši Co. iškrėtė ir toliau ką ruošiasi krėsti (apie tai dar rašysiu). Taigi: Gintaras Songaila , Julius Panka., Naglis Puteikis, Rūta Zabielienė, Česlovas Kasperavičius, Eglė Mirončikienė, Ramunė Vilniškė, Neringa Venckienė, Aurelija Stancikienė, Valdas Vasiliauskas, Jonas Varkala, Vytautas Matulevičius, Ipolitas Stonys, Ričardas Čekutis, Romualdas Povilaitis, Drąsos Kelias Londone, Remi Stakeliunas,Gintaras Šležas, Algirdas Jankauskas, Audrius Nakas, o taip pat šiai problemai artimiausieji Raimundas Čiegis, Audronė Skučienė, Audronė Klimavičienė, Aleksandras Marcenkovas,Raimundas Šmigelskis, Dainius Danilevicius', Edmundas Limantas. Mar Aukse, Lijana Langaityte, Jovita Ger Algirdas Makauskas, Andrius Lobovas, Arūnas Juška, Elona Stasiūnaitė, Valentinas Laucevičius, Gedi Stoškutė, Darius Paulauskas, Antanas Bieliauskas, Kontrimaite Audre,

   
 •  
  Juozas Valiušaitis Atsipeikėkite, VYTENI, su savo sukurtu turgumi!
  O Doruli - BAIK ERZINĘS Vyteni - nesąžininga yra, matant, kad žmogus neturi jumoro jausmo - mėnesiais tampyti jį po plauką! DORULI, taip negalima. Ir čia seniai jau jokis jumoras! Jei neberandi kuo užsiimti, ieškok kitų sričių, arba daržininkystės. O palik ramybėje Vytenį!
   
 •  
  Dorulis Žvirblis Juozuk tai jis turi palikt ramybėj ,ir nekurpt nesamonių ,ašturiu ką veikt ir vekiu ,ar darbuojuos ,,o VYTENIS tikrai neturi ka veikt tik šantažus regst ir skūstis kad visi ji skriaudžia,
   
 •  
  Juozas Valiušaitis O Tu pats - NETURI VALIOS NUSTOTI PLIURPĘS į kekvieną jo rašinį?
   
 •  
  Juozas Valiušaitis Ir dabar - KODĖL RAŠINĖJI VYTENIO SIENOJE, o ne rašai man žinutę?
   
 •  
  Dorulis Žvirblis Juozuk šių dalyku nesuprantu kur kokia siena ką matau kompe tai ir lepteliu .niekur nieko neiešau ir nelandžioju niekur
   
 •  
  Andrius Lobovas Tik dabar perskaičiau. Iš tikrųjų visi pateikti argumentai yra visiška TIESA. Pasakykite bent vieną detalę kur jūsų manymu Vytenis parašė ką nors ne taip ?
   
 •  
  Juozas Valiušaitis Ne "TIESA", o tik teisybė, ANDRIAU.
  Jei Vytenis pasakytų bent žodį, kuris nors kam būtų nežinomas. Tiesiog, KARTOTI ir KARTOTI Tai, kas visiems mums yra žinoma iki skausmo - yra arba Praradimas realybės jausmo, arba... na, nežinau. Nenoriu čia skaudint
  i Vytenio, nei čia veltis į diskusijas. Galima pagalvoti, kad visoje šioje istorijoje noekas čia nekovojo nei teismuose, nei raštu kreipėsi ir po to sekusių persekiojimų, o tik Vytenis buvo tas uoliausias kovotojas, kuris ką nors nuveikė.
   
 •  
  Vytenis Aleksandraitis Nu žinai, negi ir Juozas ValiušaitisAudriaus Cinino pusėje? Man čia jokio "jumoro" nematau, kai mano naujai suformuluotus 10 Pedofilijos bylos pažeidimų ne Stankofilas, o savas - Violetinis Patvorinis vadina "nieko naują" ir "tą patį per tą patį". O kai paprašiau nurodyti, kur tokius teiginius matė, tai išvadina "Iš lubų prikurtą bazarą". Įdomu, KIENO Dorulis Žvirblis UŽSAKYTAS PASTOVIAI NIEKINTI MANO KŪRINIUS? Turiu pareikšti, kad nuo prezidento rinkimų agitacijos laikų D.Žvirblis pradėjo niekinti mane mano sienoje pas mane diskutuojančiųjų visų mūsų politinių žymiausių Lietuvoje oponentų akivaizdoje. Pirmiausiai Dorulis pradėjo niekinti mano propaguojamą HOLIZMĄ, pradėjo iš jo tyčiotis, nors Lietuvos "teisėsauga" Violetinėje istorijoje persekiojimus daro tik todėl, kad ignoruoja visame pasaulyje pripažintą Holistinį tyrimo metodą ir naudojasi atgyvenusiu stalinistiniu Redukcionistiniu metodu.Pagal jį G.Černiauskas, tikria, mergaitės nenešė. Po to Dorulis pradėjo iš manęs iškrypėliškai tyčiotis mano buvusių auklėtinių - dabar studentų ir jaunųjų socdemų akivaizdoje. Po to D.Žvirblis su savo chuliganiška šutve (jos nariai nurodyti mano pareiškime Lietuvos Žmogaus teisių gynimo asociacijai) IŠ MANĘS IŠSITYČIOJO SVARBIAUSIŲ ŠALIES POLITIKŲ IR NET PREMJERO FACEBOKO SIENŲ AKIVAIZDOJE., paniekindami mano demaskuotą socdemų juodąją technologiją. O pati aukščiausią išsityčiojimo viršūnę D.Žvirblis pademonstravo po gegužės 17 dienos, kai sukūriau fotoalbumą JAU 2 METAI VAIKO KLYKSMO AIDĄ GIRDINT.https://www.facebook.com/vytenis.aleksandraitis/media_set...Prašome pasigrožėti, gegužės 22 d. 16 val. 45 min. po mano kreipinio "Mielasis", Dorulis pasiunta ir aš jo kaip fotoalbumo autorius ir temos moderatorius sutramdyti nesugebėjau.  O po to sekė kažkoks nesuprantamas prieš mane sąmokslas, paros bėgyje mane išmetus iš 3-jų pagrindinių Patvorinių F.b. grupių, net sveiku protu nesuvokiamu pretekstu, atlikus išsityčiojančio teisme melagingo liudijimo reikalavimo provokaciją ir KONFLIKTINĖS PRIEŽASTIES IMITACIJĄ. Matau, kad esu IŠ Patvorio METAMAS PER TVORĄ.
   

   

  Vytenis Aleksandraitis pridėjo 53 naujų nuotraukų į albumąJAU 2 METAI VAIKO KLYKSMO AIDĄ GIRDINT.

  Tai valstybėje elementarios psichologijos ignoravimo pasekmė, tai pasekmė, kad vaikas ne asmenybė, o tik nuosavybė

   
 •  
  Juozas Valiušaitis Aš čia tik bandžiau pristabdyt Dorulio ir Vytenio nesąmoningus tąsymųsis trunkančius mėnesius, ir jau nebe šypseną, o erzelį keliančius asudrausti ir paraginti NUTRAUKTI šitą turgų.
   
 •  
  Juozas Valiušaitis Na, VYTENIO "darbingumas" užsivedus, stulbina - kol parašiau dar 4 eilutes komentaro pabaigai, dar vieną paklotą išguldė. Atkeisk, Vyteni, man Deimantė - ne kūrybos objektas.
   
 • Vytenis Aleksandraitis Juozas Valiušaitis NEPERSKAITĖ MANO AUKŠČIAU PARAŠYTO KOMENTARO, nes jis parašytas po keliolikos sekundžių. Todėl labai prašau poną Juozą perkaityti, ką aš išdėsčiau.
   
 •  
  Juozas Valiušaitis Ne, VYTENI, nebeskaitysiu, nes šitas "apmąstymas?" eina iš komentaro į komentarą ir jau skaitytas ne vieną kartą, kopijuojamas ir perkopijuojams ir skelbiamas po visais tikamais ir netinkamais kontekstais.
   
 •  
  Vytenis Aleksandraitis Tai čia kaip suprasti? JuiozasValiušaitis pritaria prieš mane surengtam sąmokslui? O, gal, pritaria ir teisėjo Audriaus Cinino pozicijai? Kad Juozas Valiušaitis SIMBOLIŠKAI PRITARIA PEDOFILIJOS BYLOS TEISĖJO IŠVADOMS IR NEIGIA PEDOFILIJOS TEISMO 10 PAŽEIDIMŲ PASKELBTŲ ŠIOJE TEMOJE YRA ĮRODYMAS, NES ČIA ATĖJĘS Į ŠIĄ TEMĄ, PRADĖJO DISKUTUOTI NE Į TEMĄ IR ČIA PAT MANE IŠMETA IŠ FACEBOOK-o DRAUGŲ. Ačiū įvertinimui už šią mano sukurtą temą. Todėl kam neaišku, dėl psichologinės būsenos, siūlau gilesnį šios problemos atskleidimą dėl visuomenėje prasidėjusios DEPRESIJOS, apie kurią užsiminė čia Vitalijus Andriukaitis , pagal VIZUALIZACIJOS principą surašiau pagrindinės depresijos aukščiausios formos FRUSTRACIJOS pasireiškimo psichologinius aspektus čia -https://www.facebook.com/photo.php?fbid=775699125803788&set=a.153490474691326.29307.100000911233614&type=1&theater&notif_t=photo_comment

  REFERENDUME BŪTA IR PROVOKACIJŲ - TAI VISUOMENĖS POLITINĖS DEPRESIJOS IR NET FRUSTRACIJOS ATSPINDYS SU AGRESIJOS PAVOJUMI

  Referendumui sužlugdyti labai pasitar...

  Žiūrėti daugiau
   
 •  
  Romualdas Povilaitis " ... Gyvenime nors ir retai, tačiau nutikti gali, ko kai kurie išminčiai net nesusapnuos ... " (V. Šekspyras)
   
 •  
  Vytenis Aleksandraitis Manau, kad Romualdas Povilaitiscituodamas Šekspyrą, galėtų, bent pažiūrėti, ką Juozas Valiušaitis visišką netiesą rašo, kad aš "kartoju iki Praradimo realybės jausmo". Bent šioje temoje aš tuos 10 principų Pedofilijos tik dabar sukūriau ir jų niekur anksčiau nenaudojau ir nemačiau, kad kas būtų susisteminęs ir pateikęs. Todėl čia ir Dorulis Žvirblis su Juozu Valiušaičiu labai pasitarnavo, kad šių 10 Pedofilijos teismo pažeidimų niekas nematytų, kurie net nebuvo keliami Apeliaciniame teisme. Todėl daėjome iki tokios būsenos, kad, štai, Andrius Lobovas negali atsigauti po pokalbio su gen.policijos komisaro pavaduotoju Renatu Požėla. Pagal jo pasakojimus, dar nematė taip besijaudinančio ir pirštus maigančio (meluojančio žmogaus simptomų) žmogaus, dėl ko jis jam davė pastabą, kad nesinervuotų gen.policijos komisaras, kuris taip ir neatsakė į klausymą, ar mergaitė gyva. Jis kartojo, kad L.Stankūnaitės apsaugai skiriamos lėšos, o ar su mama gyva mergaitė, taip ir neatsakė Valstybės pareigūnas atsakingasis už mergaitės gyvybę. Dar įdomiau, kad šį pokalbį stebėjo, matyt, už veidrodžių sienos, Arvydas Sadeckas, kuris viešai per televiziją pasiūlė mergaitei plastinę operaciją daryti, nors vaikams tokie dalykai nedaromi. ir vėl "SUTAPIMAS", kai A.Sadeckas policijos departamente lankosi tik 1-2 kart per metus. Taip, kad jau SIŪLAI PRADEDA VYNIOTIS.https://www.facebook.com/photo.php?fbid=716566221712162&set=a.432546113447509.87910.100000763723658&type=1&theater&notif_t=photo_reply

  Draugai,po vakarykščio apsilankymo pas Komisara Požėlą,aš vienareikšmiškai suvokiau kad Lietuvą valdo laaabai aukšto lygio padugnės! Nes pastarasis oponentas ku...

  Žiūrėti daugiau
   
 •  
  Dorulis Žvirblis Vyteni ką nors naujo sugalvok parašyt ,nes visa ką rašinėji senai žinoma ir tikrai daugiau žinių turim ,taip kad apsiramink ir palik mus ramybėj .Turi savo kompaniją palaikytojus su jais ir spresk savo problemas
   
 •  
  Vytenis Aleksandraitis Ką čia Dorulis Žvirblis rašinėja? Ar gali pateikti tuos 10 mano atrastų pažeidimų ir nurodyti, kur jie dar buvo minėti? Jeigu jie "žinomi", tai kodėl nebuvo keliami viešumon? Andrius Lobovas jau užlipo ant nusikaltimo siūlo, o kodėl Dorulis siūlo kažką "palikti ramybėje"? Kas tie "mus"?Negi Doruliui taip liepė čia rašinėti jo draugas Renatas Požėla (gen. policijos komisaras), su kuriuo neseniai susidraugavo, kad išvengti bylos dėl muštinių su policijos profesionaliu agentu Valdu Valiūnu?
   
 •  
  Pede Aurore Vyteni , po velniais , ar baigsit kada puldinèt ta Zvirbli? Sveikinu , matau jums jau pavyko dar 2 zmones supykdint!!! Ir dèl kokiu nieku, - kad Zvirblis truputi pasmaikstavo su kazkuria avim .Istorija primena uso trusiku byla 
   
 •  
  Vytenis Aleksandraitis Tai čia Pede Aurore "šmaikšavimu" vadina, kai mano atrastus 10 Pedofilijos bylos pažeidimus niekina? Jei Dorulis Žvirblis būtų koks Stanek-ės fanu, tai neįmčiau į galvą. Prie šitų savo atrastų pažeidimų dirbau ne vieną šimtą valandų.  Ir kai Dorulis Stank-ės fanų akivaizdoje pradėjo tyčiotis iš mano propaguojamo būtino Holistinio tyrimo metodo taikymo Lietuvos jurisprudencijoje (taip kaip dabar taikoma biologijoje), tai iš kart čia mano publikacijose dingo kiečiausi Lietuvoje Stank-ės palaikytojai, turintys aukštą padėtį visuomenėje, nes jie dabar tik iš tolo stebi, kaip D.Žvirblis mane valgo ir labai kaifuoja; pas save aptarinėja Dorulio užsakytus išsidarinėjimus. Mat pernai rašiau atvirą laiškąVilniaus savivaldybės VTAT vedėjai Linai Juknevičienei (atsakingai už Deimantės priežiūrą), jis buvo laikraščiuose spausdintas. Dar kietesnį straipsnį planavau analogišką Prezidentei iki apkaltos Seime (kai Neringa Venckienė turėjo būt svarstoma), deja, Patvorių sąmokslininkų dėka teko to plano atsisakyti. Taip, kad jeigu Pedei nereikia mano teorijos, tikrai, pasitrauksiu nuo Patvorio. Aišku, gaila, loginiais samprotavimais turėjau įrodyti tai, ką dabar Andrius Lobovas dėl mergaitės daro, bet matau dėl šios sąmokslininkų TROIKOS (Tatianos, Aušrinės ir Dorulio) reiks man vynioti meškeres jau. Tik dar viešai (šiandieną) tuoj demaskuosiu vieną iš samokslo dalių, tai, tuoj paskelbsiu viešą laišką teisiamąjai Gretai Kanapkienei, nes tik dabar sužinojau šios vargšės pavardę. O taip pat parašysiu dar vieną raštą dėl Baudžiamajame procese daromos provokacijos, kad sugriauti Patvorį galutinai. O tada ir atsisveikinsime. Aišku, gaila tūkstančius valandų, matau, tuščiai praleistų dėl pagrobto vaiko teorijos, skirtos kitų vaikų labui. Visa tai teks atidėti kitam, gal, šimtmečiui, nes savo praktikos sporto pedagogikoje, pasirodo, čia, negalėjau pritaikyti  Tai toks mano gimtadienio pamąstymas.  ................................................https://www.facebook.com/photo.php?fbid=570798526293850&set=pb.100000911233614.-2207520000.1405183117.1&type=3&theater

  Viešas laiškas Vilniaus savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotojoms ir jos vedėjai Linai Juškevičienei.

  DĖL VAIKŲ TEISIŲ GYNIMO TOLESNIŲ PROBLEMŲ Garliavos GARSIŲJŲ ĮVYKIŲ FONE.

  Pirmiausia, leiskite pasveikinti visas VTA darbuotojas su artėjančia birželio 1-osios Vaikų gynimo diena, ir palinkėti kokybiško darbo atsakingoje srityje, formuojant naują civilizuotą požiūrį į vaiką iš šiuolaikinės Humanistinės psichologijos bei to paties pavadinimo pedagogikos pozicijų. Iš savo keliasdešimtmetės sporto pedagogikos patirties, norėtųsi atkreipti dėmesį į Humanistinės pedagogikos efektyvumą bei josios pranašumą prieš atgyvenančiąją Autoritarinę pedagogiką, kuri demokratinėje visuomenėje neturėtų būt toleruojama, ir turėtų būt laikoma kaip totolitarinių valstybių reliktu.

  Į Jus kreiptis paskatino mane birželio dienos išvakarėse dienraštyje Lietuvos Rytas 2013 m. gegužės 27 d. pasirodęs Astos Kuznecovaitės visuomenę šokiruojantis ir su sveiko proto logika nesiderinantis straipsnis „„N.Venckienė bijo, kad bus apklaustas sūnus“, kuriame atsirado neįtikinantys vaiko „psichologiško gniuždymo ir mušimo“ atvejai.

  Kadangi per savo 40-ties pedagoginio darbo praktiką teko matyti daug įvairiausių vaikų, todėl atkreipiau didelį dėmesį į Garliavos istoriją, susirūpindamas pavojingu šalyje atsiradusiu požiūriu į vaiką, kardinaliai prieštaraujančiai Humanistinei požiūrių sistemai. Todėl teko dažnai būti Klonio gatvėje ir stebėti mergaitės psichologinį tipą bei josios pomėgių ugdymo sistemą, ypač, po 2012 m. kovo 23 d. panaudoto pirmojo smurto prieš vaiką. Teko stebėti, kaip ji nuostabiai atsigaudinėjo, reabilitavosi po patirto šoko, o taip pat stebėjau savo kolegų; pedagogų veiklą ir jų metodus organizuojančių Garliavos ir budėtojų vaikams meninės pakraipos užsiėmimus Klonio gatvės Nr.5 kieme, kuriame aktyviai visuose užsiėmimuose dalyvaudavo ir Deimantė Kedytė. Ji savo išsivystymu labai buvo išsiskyrusi tarp bendraamžių ir net vyresnių, su kuriais irgi sėkmingai bendraudavo. Atkreipiau dėmesį į mergaitės neregėtą komunikabilumą, jos norą lyderiauti, būti organizatore žaidimų, renginių, repeticijų ir koncertų bei vaidinimų apdovanojimų. Kieme po vykusių koncertų, menininkų pasirodymų, mergaitė buvo užsidegusi juos savo žaidimuose mėgdžioti atlikėjų veiksmus; repetuoti. Todėl į šitą josios, bei kitų vaikų pomėgį nuostabiai įsijungė didelę pedagoginę patirtį turinti režisierė ir poetė Neris Karpuškaitė Akelaitienė. Visus budėtojus ir koncertų žiūrovus pribloškė mergaitės drasa koncertuoti; groti dūdele. Išryškėjo nuostabi ta drąsos savybė, tinkama kaip atlikėjai. Labai stebino mergaitės gebėjimas bendrauti su vyresniais, ypač, su 14-mete Elenyte, kuri lankė irgi, kaip Deimantė muzikos mokyklą, grojo fortepionu ir buvo Lietuvą atstovavusi tarptautiniame vaikų konkurse. Kažkaip pafantazuojant, Deimantė su Elenyte galėjo ateityje sudaryti puikų fortepiono-klarneto duetą. Be to mergaitė labai mėgo piešti kreidute, turėjo puikias darbines kruopštumo savybes, kurias išnaudojo josios meninio skonio tobulinimui žymus šalies fotomenininkas, apdovanotas mūsų šalies Prezidentės už knygnešių serialus Juozas Valiušaitis. Kadangi jaunystėje ir aš buvau susidūręs su fotomenu, man buvo įdomi šio fotomenininko bendravimo su mergaite filosofija, jos estetinio – kompozicinio skonio ugdymo metodologija. Teko matyti mergaitės ne tik piešinius, žavėtis josios rankdarbiais, bet ir analizuoti jos ankstyvus fotografavimo bandymus. Pasirodo, mergaitė turėjo išvystytą gamtos stebėjimo savybę, kurią suformavo jai josios kaimynė Olia Girdauskienė, išmokiusi mergaitę fotografuoti gamtą telefonu.

  Mane, kaip sporto specialistą stebino labai geras mergaitės fizinis išsivystymas, ypač, nuostabus koordinacinių ir techninė – biomechaninė puiki judesių darna nebūdingai taip anksti tokiam amžiui susiformavus tobulai, kai stebėdavau po kiemą važinėjimą riedučiais. Prisipažinsiu, taip nuostabiai mergaitės važinėjančios pradinio mokyklinio amžiaus dar neteko man matyti. Galiu drąsiai teigti, kad riedučių valdymo ir tobula atsipyrimo technika turėjo puikias prielaidas formavimuoti slidinėjimo sudėtingus judesius. (Tai mano, kaip slidininko pastebėjimas). Paaiškėjo, kad mergaitė buvo labai gabi kaip plaukikė, seneliai ją vežiodavo į Mastaičių baseiną (taip kaip ir josios pusbrolį Karolį į imtynių treniruotes). Plaukimo įgūdžius mergaitė įgavo savo kiemo baseinėlyje, todėl plaukimo trenerė stebėjosi mergaitės efektyviu vandens stūmimu, labai reikšmingu kaip būsimai plaukikei. Dar labiau mane stebino mergaitės sanarių paslankumas ir begalinis noras juos lavinti specialiais pratimais, mergaitė iš kažkur įgavo nuostabius saviugdos būdus. Matyt, minėtos kaimynės dėka, kurią pamačiau mergaitę patarinėjančią kaip lavintis, mergaitė labai noriai vykdė josios patarimus ir pačią mačiau besilavinančią.

  Visa tai apibendrindamas mergaitės nusotabų vystymąsi, galiu daryti prielaidą, kad mergaitė gimtuose namuose buvo auginama šiuolaikine Humanistine dvasia, pirmiausiai, kreipiant dėmesį į vaiko asmenybę. Tokios puikios savybės, kaip žingeidumas ir visos kitos aukščiau išvardintos Autoritariniais metodais taip tobulai nesivysto, kaip Humanistiniu metodu. Todėl L.Rytas Astos Kuznecovaitės paskelbti mergaitės „gniuždymo, mušimo, ...“ „faktai“ neatitinka visiškos logikos ir kardinaliai prieštarauja net buvusios Seimo kontrolierės Editos Žiobienės viešai išsakytos nuomonėi, kad „mamos, ir mergaitės santykiuose iškils įvairių problemų, nes lig šiol psichologai labai aiškiai buvo konstatavę, kad MERGAITĖ AUGINAMA EGOCENTRIŠKA ASMENYBE, jai nėra taikomi jokie reikalavimai kaip vaikui „ (.DELFI.lt 2012 m. gegužės 17 d.) Pilnai sutinku, kad mama neauginusi ir mergaitė gana ambicinga, turinti savo aiškią savo nuuomonę, nemėgstanti melo (tai pastebėjau iš žaidimų), galėjo ir nepaklusti dėl panaudotos prieš ją prievartos. Kai vaikas buvo lepinamas, vystėsi egocentriškai, stebėjau, kad mergaitę ne labai paklusdavo, to ko nenorėdavo, į pasiūlymus reaguodavo tik labai apgalvojusi. Todėl autoritariško stiliaus mamai (tai sprendžiu iš mamos elgesio pavaizduotų epizodų per V.Gaivenio laidas) neauginusiai savo egocentriškos dukros; pripratusios prie Humanistinių metodų, tikrai, Edita Žiobienė yra visiškai teisi, kad mergaitei ir mamos santykiuose gali iškilti problemų.

  Ir tai natūralu, nes mergaitė augo tuo pačiu laivu stiliumi, kaip buvo auginamas jos tėvelis ir teta Neringa. Mat, senelė, turinti Vilniaus universitetinį išsilavinimą ir dar papildomą psichologinį jaunųjų vadovų parengimą , akivaizdu, kad nusimanė, kas yra psichologija ir mokėjo auginti savo sūnų Drąsių bei dukrą Neringą, diegdama jiems savarankiškumo įgūdžius. Man teko specialiai susipažinti su Kedžiais, kad pasikalbėti apie požiūrį į vaikų auklėjimą ir ugdymo sistemas. Laimutė Kedienė man pripažino, kad jos dukra Neringa, būdama moksleive, gavusi ketvertą, verkdavo, nors vaikų pamokos ruošų visai nekontroliuodavo. Aišku, ji pripažino, kad per daug, gal, atleido sūnų, nes duktė mokėsi vien penketais, o sūnus penketais tik iki paauglystės. Bet, už tat, laisvė asmenybei suformavo jam fizinį darbštumą. Kai sūnus Drąsius pradėjo mokytis statybininkų profesinėje mokykloje, jis pats savo rankomis statė namą ir antrą savo aukštą pats įsirengė dar būdamas moksleiviu. Svečiuojantis pas Kedžius, L.Kedienė leido man pasikelti į a.a. Drąsiaus kambarį, kuriame aš didžiai nustebau viso antro aukšto įrengimu, ir, ypatingai, sportiniu treniruoklio kompleksu treniruotėms pamėgtoje sporto šakoje, kurio treneriu buvo Lietuvos buvęs čempionas Raimundas Ivanauskas. Matydamas tą sportininko buitį, man, kaip treneriui nesuprantama, kaip galėjo sveikos gyvensenos puoselėtojas besitreniruodamas tapti „narkomanu“ – visa tai atrodo, kaip žiniasklaidos užsakytas melas, kad pateisinti „jo žudynių“ motyvaciją ir šeimynio konflikto „priežastį“. Juolab, yra jo lavono ir dar gyvo medicininiai tyrimai, paneigiantys narkotinių medžiagų organizme buvimą.

  Iš šio viso peršasi išvada, kad aplinka mergaitės buvo sveika ir jos nustatytas egocentriškumas (kiek palepinimas) paneigia žurnalistė A.Kuznecovaitės paskelbtam vaiko kankinimui. Juolab, kad stebėtinai L.Rytas redakcija, prasidėjus parašų rinkimui prieš, galimai, paskleistą melą, visus „vaiko kankinimo“ aprašymus išėmė iš internetinio straipsnio varianto.

  Suprantama, vaikui sukeltas stresas, vaiką išnešant per prievartą iš jo gimtų namų ir paauglių psichiatro Lino Slušnio teiginys, kad vaikas kaip „išgąsdintas šunytis“, viskas logiška, kad su vaiku reikėjo labai rimtai psichologiškai padirbėti. Bet pagal Delfi 2013 m. gegužės 19 d. straipsnį „Metai po Garliavos šturmo: mergaitė grįžo į vaikystę, …” kodėl atsirado teiginys, kad “PSICHIATRAS su mergaite dirbo gerą pusmetį,” KODĖL SU SVEIKU VAIKU DIRBO PSICHIATRAS O NE PSICHOLOGAS? Kas atsitiko su mergaite, kad reikėjo dirbti psichiatrui? Nuo kados Lietuvoje taikoma praktika, kad su sveikais vaikais, neturinčiais raidos sutrikimų, dirba psichiatrai? Negi, tikrai, mergaitė, per prievartą išnešimo iš jos gimtųjų namų buvo suluošinta, kad reikėjo pusę metų dirbti psichiatrui? Mergaitės atsiradę “negalavimai (galvos ir pilvo skausmai) SUSINERVAVUS”, kaip teigiama Laimutės Stankūnaitės videoįraše ir Jūsų atsakyme Lietuvos žmogaus teisių gynimo asociacijai, negi, tikrai, yra vaiko sužalojimo faktoriai po panaudotos pries vaiką prievartos? Negi vaikas, tikrai, taip baisiai sužalotas, patalpinus per prievartą jį į jam nepalanjią aplinką, kad dabar vaikas turi nervuotis net su negalavimais? Kodėl, aplamai, vaikas nervuojasi? Negi nemanote, kad vaiko nervavimosi priežastis yra ta, kad jis nori gimtųjų namų, savo draugų,artimųjų? Kaip vaikas jaučiasi be savo šaknų? Juk vaikas tai gyvas daiktas. Ar gali augalai augti be savo šaknų?

  Ar nemanote, kad šioje istorijoje reikalinga jau visai kitokia politika? Kaip niekur pasaulyje, kodėl Lietuvoje ignoruojama MEDIACIJOS praktika? Ar buvo pedofilija ar ne, negi negalima vėl iš naujo persvarstyti pagal žmogiškąjį faktorių, neprieštaraujant moksliniams dėsniams? Negi į teismą negalima pasikviesti mokslininkus ir per fiziologijos dėsnius aiškintis: ar per prievartą vaiką galima išmokint ir įdiegti kažkokią patirtį, kai prievartos-baimės metu smegenų neuronų ląstelės į mąstymo procesą įsijungia milijardus kartų mažiau, nei mąstant kūrybiškai ir su motyvacijomis? Juk dar prieštaringai vertinama garsioji JAV psichiatrė-kriminologė Elizabeth Fishman Loftus ir josios tyrinėjamas NETEISINGOS ATMINTIES SINDROMAS (angl.: „False memory syndrome“; sutrumpinatai: FMS), teigiama, kad jis dar nediagnozuojams. Kodėl Pedofilijos teisme buvo diagnozuojama tai, kas pasaulyje dar nediagnozuojama? Kokio mokslinio lygio diagnostikai dalyvavo svarstant šią bylą? Negi nemanote, kad jei pedofilijos nebuvo, kodėl tada negalima buvo mergaitės geruoju prišnekinti? Negi nėra specialiosios metodikos, kaip primokintą vaiką reabilituoti? Negi negalima buvo nepatyrusios mamytės pamokinti, kaip su vaiku bendrauti, kad vaiką geruoju prikalbinti? Kodėl mamos ir dukros susitikimų metu nebuvo galima naudoti garso įrašymo technikos ir po kiekvieno susitikimo specialistams analizuoti ir modeliuoti kitų sustikimų pokalbių metodų? Jeigu vaikas buvo primokintas videoįrašų vaidybai, kodėl negalima buvo pagirti už jo gerą vaidybą, ir per motyvus, žaidimų forma negi negalima buvo sugalvoti, kad vaikas išsipasakotų apie repeticijas? KODĖL BUVO IGNORUOTA PSICHOLOGIJA? Negi psichologijos ignoravimas ir prievartos prieš vaiką naudojimas nieko nesako Pedofilijos bylos klausimu? Kada galima bus persvarstyti vaiko teisių klausimą ne pagal atgyvenusį stalinistinį redukcionistinį, o pagal šiuolaikinį holistinį metodą? Kas daroma vaikų teisių tarnybose, kad įtvirtinti holistinius principus?

  Vakar Vaikų gynimo dienos išvakarėse įvykęs Eglės Kūsaitės teismo sprendimas jau davė viltį, kad vaikų teisėje gali prasidėti pokyčiai į gerąją pusę. Todėl norėtųsi besidarbuojantiems Vaikų teisės srityje palinkėti kūrybinio kantrumo, einant į prašviesėjumus.

  Vytenis Aleksandraitis
  Sporto pedagogas, turintis 40 metų pedagoginio darbo patirtį.

   
 •  
  Pede Aurore Vyteni , as nedristu kritikuot jusu darbu , kiekvienas zmogus bent maziausiai prisidejes prie kovos uz Deimante , verti pagarbos ir nesuprantu kodèl jus visi "niaujatès" tarpusavy , ko itarinejat vienas kita, ko nepasicalinat? Jei jusu nuomones kazkur nesutapo , nieko baisaus, nereikia pradet tuojpat nekesti to zmogaus, teskit toliau savo pradeta darba. Pykciu ne ka laimesite , tik prarasit dar didele dali jusu bendraminciu , nes tikrai piktumas ima , skaitant jusu susikibimus. Patarciau tai daryt bent jau privacioj erdvèj. Ausra
   
 •  
  Vytenis Aleksandraitis Jei Pede Aurore pamatytų, kas privačioje erdvėje darosi, tai dar labiau žaktelėtų. (Atrodo aš tai paviešinsiu). Bet pirmiau viešinu patį grubiausią melą, tikslu Patvorį sukompromituoti Baudžiamajame procese.

 

Permąstykime 10 NAUJŲ ATSIRADUSIŲ APLINKYBIŲ DĖL KURIŲ REIKIA VYKDYTI IŠ NAUJO PEDOFILIJOS BYLOS SVARSTYMĄ