ČEMPIONATO DIENORAŠTIS
(tiesioginis komentaras iš trasos -
įspūdžiai "gyvai", t.y., angl."live")
 

ČIA  EKSPERIMENTINIS KOMENTAVIMAS
komandinių estafečių

Prieš pradedant stebėti paskutiniąją RUNGTĮ šios "ŽIEMOS ORIENTAVIMOSI OLIMPIADOS" , kviečiu pažvelgti į  rezultatų ANALIZĖ ir palyginimai su "prognozėmis"  - pamatysite, kaip ir kokiu lygiu jos sutapo ir ką atskleidė nesutapusios "prognozės". Pamatysite kiekvieno sportininko pasiektus trasoje vidutinius greičius, ir "prognozės", t.y. "sprint-long" trasų greičio vidurkio pagrindu surikiuotą sportininkų eiliškumą ir jį palyginsite su vakar dienos rezultatais. Toks lyginimas daug ką atskleis.

11val. 30 min. Vyksta komandinių estafečių rungtis.  Vyrai startavo 10 val. 15 min. ir dabar pro pirmą radijo kontrolę praslydo Rusijos atstovas Andrejus Grigorjevas. Nuo jo 4 sek. atsilieka švedas Peter-is Anderson-as, o nuo jo dar tiek pat vienas jauniausių varžybų dalyvis - 20-metis  Stanimir-as Belomazhev-as. Tai rinktinės trenerio sūnus. Jo tėvas yra ne tik orientavimosi su slidėmis rinktinės treneris, bet ir vadovavo Bulgarijos slidinėjimo rinktinei. Todėl neatsitiktinai viena jauniausių Bulgarijos komandų pernai Maskvoje teikė daug vilčių. Deja, jau į 2-ą radijo kontrolę Stanamir-as kažkur užklydo ir dabar jis jau 8-tas.
11val. 59 min.: Matome, kad Rusijos atstovas dar viena sekunde padidino skirtumą tarp švedo. Trečioje pozicijoje dabar suomis Teemu Köngas. Už Lietuvos 1-ąją komandą slystanta Regimantas Kavaliauskas 18-tas, o už antrąją Andrejus Gerasimovas, nuo saviškio atsiliekanti 1 min. 44 sek. , yra 19-toje pozicijoje. Gerai, kad mūsų šiek tiek šiauresni kaimynai latviai, už kuriuos dabar Edgars Sparans 21-as, atsilieka nuo mūsiškio paskutinio 1 min. ir 1 sek. mūsiškiai lenkia 47 sek.dar ir Ukrainos komandą.
12val. 10 min.:    Pasirodė pranešimai ir iš moterų trasos. Kaip ir tikėtasi, priekyje Olga Ševčenko iš Rusijos, suomę Hannelę Valkonen paliekanti daugiau nei 0,5 min. Na, o mūsų komandos stipriausioji atstovė Ramūnė Arlauskienė slysta pirmuoju etapu. Ji, deja, kol kas tik 6-ta, atsiliekanti nuo antrosios Rusijos komandos narės Anastasijos Kravčenko tik 8 sek., nuo šveicarės Theres Kläsi 14 sek., nuo jungtinės Rusijos-Šveicarijos-JAV komandos narės Olgos Novikovos atsilieka 24 sek.. Šią kompaktinę grupelę aukščiau mano veda minėta suomė Hannelę Valkonen. Taigi negi mūsų lietuvaitėms šviečiasi prizinė vieta?
12val. 30 min.: O kokios vietos bus tarp moterų dabar estafetėje, pas čigones neklausiu, o tik konstatuoju, kad po vakar dienos vidutinėje trasoje pasiektų individualių vidutinių greičių vidurkius, moterų komandos pasiskirsto tokiais greičių vidurkiais:
1. rusės 05:54,5 /km
2. suomės 06:13,3 /km
3. švedės 06:24,9 /km
4. šveicarės 06:43,3 /km
5. čekės 07:08,5 /km
6. lietuvės 07:26,1 /km
7. ukrainietės 09:24,4 /km

Kaip matom, dėl 6-tos vietos mūsiškės turėtų dalintis su čekėmis. Viskas priklausys nuo Editos paskutinį etapą slystančios. Pernai Maskvoje prieš finišą turėjo užleisti vietą jaunajai, tada 19-metei Hanai Hančikovai. Įdomu, kaip šiandien seksis?
Pergyvenkim ir už moteris, joms yra galimybė vėl būti prizininkėmis.
Exclamation Exclamation Exclamation
12val. 52 min.: Kaip seksis mūsų moterims kontekste, kol trasoje nėra ypatingų pokyčių, galiu pateikti pavyzdį, koks skepticizmas matematiniam prognozavimui sporte iš Oforumo diskusijų:

vap
Meistras
Prisijungė: 2006 06 08
Pranešimai: 161
Pranešimų per dieną: 0.27

 
PranešimasParašytas: Pen., 01 18 2008, 15:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

...Vyteni, 10 pozicijų paklaida atrodo niekinė?
Kad Vlasova turi didžiausius šansus nugalėt nereikėjo nei skaičiuot. O va, kad čekas bus antras prognozuota?
Atgal į viršų
Ignoruoti Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
 
 
Mosquito
Naujokas

Prisijungė: 2004 04 05
Pranešimai: 19
Pranešimų per dieną: 0.01
Miestas: Kaunas
PranešimasParašytas: Pen., 01 18 2008, 16:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

neimanoma tiksliai nuprognozuot vietu. Vyteni ir nesiimk to daryt, beprasmiska. begte daugiau maziau pagal greit galima atspet, o ski ir mtb prisideda labai svarbus faktorius - variantu pasirinkimas, vienas blogas variantas ir vsio. zinom visi koks tu geras specialistas, bet tik gaisti savo bei kitu laika bevertem prognozem.
_________________
So it's kind of a choice between saving a few grams and spending a bunch of money, or saving a few more grams and spending a bunch more money. But that's what being a weight weenie is all about, right?
Atgal į viršų
Ignoruoti Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje  
 
 
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 1329
Pranešimų per dieną: 2.6
Miestas: Kazlų Rūda-Jonava-Kaunas

 
PranešimasParašytas: Št., 01 19 2008, 09:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata Redaguoti šį pranešimą

Laughing Kaip bevertėm, jei iš vakar dieną 82-iejų lyginamųjų čempionato dalyvių daug maž apytiksliai sutapo 51-o dalyvio, t.y. 62% nuo sprinte ir ilgojoje dalyvavusiųjų. Iš jų 37-ių dalyvių (45% tiriamųjų sutapo su prognoze maža paklaida, o 27-ių dalyvių (33%) ypatingai gerai sutapo su išankstine "prognoze". Rašau kabutėse, todėl, kad tą skaičiavimą "prognoze" pavadinau tik pažaidimui. Tai ne kiek prognozė, o paskaičiuotas SPRINTO IR ILGOS TRASOS VIDURKIS KIEKVIENAM DALYVIUI. O po to dalyvių eiliškumas surikiuotas pagal abiejų trasų rungčių greičių vidurkius tam, kad galima būtų aiškiau lyginti rezultatų ir dalyvių savų galimybių išnaudojimo tendencijas. Jos, kurios neanalizuojant, yra labai užsislėpusios - vakar dienos rezultatus surikiavus su taip mano pravardžiuota "prognoze", daug kas aiškiai ir labai vaizdžiai atsiskleidžia. Štai pažiūrėkite - http://www.kazlusporto.puslapiai.lt/varzybos-pasaulyje/sveicar-08oss/prognoze.htm

12val. 52 min.: Gal koks sutrikimas- rezultatai dar nerodomi. Tik iš komentarų pavyko sužinoti, kad

12:27:25 LADIES:
FIN 1, RUS 1, RUS 2, SWE 1, FIN 2, NOR / SWE, SUI 1
 
12:26:41 Results again: MEN
SWE 1, FIN 1, NOR 1, RUS 1, RUS 2, SWE 2, CZE 1, FIN 2, SUI 1, NOR 2, CZE mix, UKR 1, SUI 2, LTU 2, EST / LAT, AUT 1, LAT 1 ToliU:
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 1332
Pranešimų per dieną: 2.6
Miestas: Kazlų Rūda-Jonava-Kaunas

 
PranešimasParašytas: Št., 01 19 2008, 14:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata Redaguoti šį pranešimą

Tai liūdna - blogai sirgome - nepalaikėme saviškių. Crying or Very sad Po pirmo etapo mūsų pirma komanda - Regimantui praslydus - diskvalifikuota. Antroji komanda 14-ta, aplenkusi mix est/latv, Austrijos 1-ą, Latvijos pirmą, Vok -1, Ukr-2, ..., o pralaimėjo šŠveicarijos-2, Ukr-1; ček.mix, norv-2, ir t.t. aukštyn.

Mūsų moterys 10-tos -PASKUTINĖS. Trečiu etapu Edita varė 48:54,0. Tai pats prasčiausias laikas iš visų etapų. Crying or Very sad


Šiame čempionate Lietuva išgarsėjo kaip turinti žiopliausius vyrus, nes kas 4-tas ir net kas 3-čia diskvalas šiame ęempionate priklausė lietuviams (viršūnė, kai vienoje rungtyje pusė vyrų delegacijos buvo diskvalifikuota). Embarassed Embarassed Embarassed
_________________
Kas vyksta dabar Šveicarijoje OSS trasose, sekite fotoreportažus su aprašymais - http://www.kazlusporto.puslapiai.lt/varzybos-pasaulyje/puslapis_pastoviai_atnaujinamas.htm
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 1332
Pranešimų per dieną: 2.6
Miestas: Kazlų Rūda-Jonava-Kaunas

 
PranešimasParašytas: Št., 01 19 2008, 15:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata Redaguoti šį pranešimą

V.B. rašo:
Nu Vyteni tu pavarai Smile jau net man aisku, kad Edita ten yra prasciausia is musu moteriskiu, tai ir nieko nuostabaus, kad jos laikas blogiausias Very HappyVery Happy Wink reikia treniruotis Rolling Eyes


Ne prasčiausia, bet jauniausia ir pasaulyje vyriausia tarp už save jaunesnių. Kažkas komandoje turi būti prasčiausias. Įdomu, ką OSS-as Lietuvos darys, kai Ramūnė ir Jolanta tuoj veteranėmis taps. Question Question Evil or Very Mad Ką norėjo kai kurie vadai, tą dabar mes ir turime. Į tai buvo sąmoningai einama visais kantais.

Po Jolantos perdavimo estafetės Editai, moterys apie 19 sek. pirmavo prieš čekes. Jau viršūnė, kad aplenkė visą laiką Editai pralošinėjusi per visas varžybas iš JAV Jospe Alexandra. Gal ji čekę pasigavo ir atsilaikė? Rolling Eyes Bet kad Editai atsilaikyti prieš žymiai jaunesnę Haną Hančikovą, ko negalima buvo kai kam su Edita daryti - skaitykite žemiau pagal nuorodą.

Nėra gėda užiminėti paskutines vietas. Vis tiek tūri būt kažkas paskutinis ar paskutinė. Liūdna, kai iš varžybų grįžti neturėdamas jokio rezultato.

O tarp kitko, tarp moterų visiškai neaišku, kur dingo Ukrainos komanda. Nieko apie ją nerašo protokole. Kur dingo Rybachuk Svitlana, Iaremenko Ievgeniia ir Makodzeba Mariia Question Rolling Eyes Juk jos visos silpnesnės už Editą? O be to ir startavo šiandieną Ukrainos komanda ir iš pirmos radijo kontrolės Svitlana Rybachuk atsilikinėjo nuo mūsų Ramunės tik 1 min. ir 11 sek. Kaip gali komanda be pėdsakų išnykti iš protolo http://www.skiolem08.ch/files/results/relay.pdf
Tai gal vis tik mūsų moterys bus prizininkėmis, kaip ir pernai Maskvoje??
Tai kas, kad paskutinės. Very Happy Kiek pamenu, antrosios komandos ir mix. komandos ant pakylų nestoja. Rolling Eyes Rolling Eyes Ar EOC/WC šešios prizinės vietos ?
Tai galEdita ir šliaužinėjo atsipūtusi, nes vis tiek prizinė vieta nusimatė ?!Idea Idea Idea
_________________

 Sausio 18 d. - penktadienį- III-čiojo čempionato rungtis - vidutinė trasa:

10 val. 47 min. : Prasidėjo VIDUTINĖS TRASOS RUNGTIES varžybos. Prieš 3 min. iščiuožė mūsų rinktinės internetinio tinklalapio iniciatorius Vilius Aleliūnas, o šiuo metu starte stovi kazlūrūdiečiams žinoma Edita Marusevičiūtė. Jau! Didžiuliu greičiu į trasą iščiuožė Edita. visą varžybų centrą supa nuostabūs kalnai. Į juos reiks tuoj kopti. Ar isivaizduojate - kiek tai jėgų pareikalaus. O kiek reiks drasos, kad po to nuo jų leistis didžiausiu greičiu nežinomu keleliusu staigiais posūkiais. Oi, kaip reikia valdyti slides, mokėti stabdyti ir prie didelio greičio posūkius išiminėti.
10 val. 59 min.: Tuoj po Editos į trasą iščiuožė mūsiškiai Vitalijus Petrulis, ir prieš minutę Regimantas Kavaliauskas, o savo starto laukia Andrejus Gerasimovas.
11 val. 50 min.: Jau turi pradėti dalyviai finišuoti, bet dar jokių žinių nėra, kas darosi trasoje. Taigi moterys įveikinėja  6.2 km su 160 m aukščio skirtumu ir 18 KP trasą, o vyrai 7.1 km, 200 m ir 22 KP .
12 val. 05 min.: Štai jau ir žinia yra - pirmame radijo kontroliniame KP jauno norvego - 22-mečio Qyvind-o Watterdal-o laikas yra geriausias - geriausias jo laikas ir antrame radijo kontroliniame punkte.
 
Pasigrožėkite - aukštas ir galingas norvegas, palikęs už nugaros silpnesnius. Jo galingas atsispyrimas lazdomis ir stumiasi į kalną greičiausiai.
 12 val. 20 min.: Galime triumfuoti! Labiausia nenusisekęs šiame čempionate mūsų Vilius pirmoje kontrolėje yra net 3-čias!!!
12 val. 30 min.: Dar didesnė staigmena - Vilius antroje kontrolėje jau antras.
Qyvind-as Watterdal-as jau finišavęs.
12 val. 40 min.: Jau finišavo  mūsų Vilius. Bet pirmoje kontrolėje kontrolėje Viliaus laikas tampa 3-čiuoju, nes lyderiu tampa vėliau startavęs suomis Petri Kiiskinen-as. Jis jau finišavo ir tampa varžybų lyderiu, aplenkęs   QyvindWatterdal-ą net 1 min. ir 09 sek.
13 val. 20 min.: Oi kaip nuostabu, mūsų Edita jau finišavusi  ir mes, už Kazlų Rūdos girioje pergyvenantys, galime triumfuoti - ji aplenkusi iš USA USA Alexandr-ą Josp-ę, iš SUI SUI Carmen Strub , mūsų kaimynę iš LAT LAT Lubov-ą Pavlukov-ą , na, ir svarbiausia, aplenkė iš priešingos pusės mūsų kaimynes žymiai didesnės už mus valstybės - buvusios senovėje bendroje Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje - tai iš UKR UKR-os Ievgenii-ą Iaremenko ir Mari-ą Makodzeb!!!!
13 val. 30 min.: Tai jau medaliai pas moteris ir visos prizinikių šešetas aiškus:

pl name nation start radio 1 radio 2 time
1 Tatiana Vlasova RUS RUS 11:59 24:12 (1) 30:37 (1) 35:58
2 Olga Shevchenko RUS RUS 11:51 24:41 (4) 31:10 (3) 36:47
3 Natalia Tomilova RUS RUS 11:55 24:40 (3) 31:08 (2) 37:08
4 Mervi Pesu FIN FIN 11:57 25:30 (5) 32:39 (6) 38:00
5 Anastasia Kravchenko RUS RUS 11:41 25:39 (6) 32:20 (4) 38:03
6 Marttiina Joensuu FIN FIN 11:27 25:48 (9) 32:35 (5) 38:12

Štai absoliučiausia visų laikų planetos čempionė
 Tatiana Vlasova tik ką vėl tapo
 jau nesuskaičiuojamą kartą čempione.
 O paskui ją varo mūsų šios dienos didvyris mūsų Vilius.

14 val. 08 min.: O štai kokia reakcija į prognozes po moterų finišo Oforume:

Devis
Meistras
Prisijungė: 2004 04 02
Pranešimai: 260
Pranešimų per dieną: 0.19
Miestas: Kaunas
PranešimasParašytas: Pen., 01 18 2008, 13:50    Rašyti temą: prognozė Atsakyti su citata

Kažkas kažką prognozavo Very Happy beveik į pievas...
Atgal į viršų
Ignoruoti Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
 
 
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 1325
Pranešimų per dieną: 2.59
Miestas: Kazlų Rūda-Jonava-Kaunas

 
PranešimasParašytas: Pen., 01 18 2008, 14:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata Redaguoti šį pranešimą Ištrinti šį pranešimą

Na tik į miško pakraštį išeita, Wink bet pievos nepakabintos dar. Čempione tapo ta, kuriai skaičiai aiškiai ir aiškiausiai rodė, kad ji su didžiausiu skirt umu pavarys - taip ir padarė. Aišku, skaičiai ties OlgShevchenko ir NataliTomilov-ą kažkiek ir užklydo, joms rodė 8-tą ir 11-tą vietas. Bet prognozės nelabai šokinėjančios. Na, pažiūrėsime, kaip vyrams bus. Prognozių lyderiai dar pro pirmą kontrolę nėra pralėkę.
_________________
Kas vyksta dabar Šveicarijoje OSS trasose, sekite fotoreportažus su aprašymais - http://www.kazlusporto.puslapiai.lt/varzybos-pasaulyje/puslapis_pastoviai_atnaujinamas

Sausio 16 d. -  9 val. 30 min. vyrams prasidėjo   ilgo nuotolio rungties bendras startas, o moterys startavo po 20 min.  Kad kokybiškai stebėti šias varžybas, patartina atsiversti starto protokolus (vyrų ar moterų kaitalioti viršuje - dešinėje langelyje M21 ar W 21juos lyginti, žvelgianti į praėjusių metų pasaulio čempionato Maskvoje ilgo nuotolio rezultatų protokolus.
 

10val.30 min.: Tenka nusistebėti, kad www.osprt.lt forumo skaitytojų lentelėje pasimato Viliaus A. "nikas". Vadinasi, jį komanda atleido nuo ilgo nuotolio rungties. Matys jį tausoja vidutiniam nuotoliui ir estafetei.

Galima gyvai (live) skaityti komentarus, ir pasirinkti "live coments" ir per langelį "live com.", nueiti į "link", kur rasite gyvai iš trasos parašytus komentarus.

Trasų parametrai, aukščių suminiai skirtumai ir kontrolės KP Nr-iai  yra tokie:

M21: 16 km, 500 m climb, 47 controls
W21: 12 km, 300 m climb, 44 controls

12 val.20 min.: Dar nėra jokių žinių  lentelėje. Pagal alfabetą tarp startavusiųjų sąraše pirmuoju įrašytas Vilius Aleliūnas. Bet, vėl kartoju, kad mes jį mes matome ne trasoje, betprie interneto į Oforumą įsijungusį. Tai jau neramu, nes jei sąraūe yra, tai jis buvo planuojamas startui iki paskutinės minutės, tikriausiai. Todėl jau rekia keisti nuomonę, -matyt, nestartuoja dėl nenumatytų priežasčių.   Pagal 11:13:31 pranešimą, trasoje  35 sek. pirmauja vakar dienos nugalėtoja Tatjana Vlasova. Po jos seka grupė sportininkų - tai Tatiana Kozlova, Liisa Anttila, Anastasia Kravchenko ir Hanna-Maija Mäkelä.

12:40  Oforume:

Hobitas rašo:

Pirmam radio kp Nercas 27. Laukiam jaunosios kartos Smile PranešimasParašytas: Tr., 01 16 2008, 12:41

12:50  Štai, pagaliau žinios iš trasos! Į pirmą Kp pirmavo suomis Staffano-as Tunis,2-as  Andrey-us Gruzdev-as, bet po 3-čio radio KP 1-as ir 2-as švedai  Erik-as Rost-as su Peter-u Arnesson-u. Toliau ankščiau mano paminietieji,
12:55  Iš moterų trasos 1-a.Tatjana Vlasova 59:57 2-a. Natalia Tomilova (Rus) 3-čia Liisa Anttila (Suom). Mūsų Ramūnė aukštoje 12-oje vietoje!!! Jau 25-ios praslydo, o Jolantos ir Editos dar nematome. Lai, kad Editos dar nėr. Bet Jolantai tai laikas rodytis! (13:08)

13:10  Štai jau auksas vėl Tatjanai Vlasovai. Kol kas  tik ji viena finiše.

13:25 2-oji ir 3-čioji  suomės Liisa Anttila su Mervi Pesu. Rusė Natalija Tomilova liko be medalio. Mūsų Ramūnė Arlauskienė  iškovojo aukštą 13-tą vietą. Antrą radio kontrolę pralekė jau 4-ios sportininkės, o mūsų Jolanta tik, tik neseniai 1-ą radio kontrolę įveikė 28 -ta. O mūsų Editos dar nesimato ir ten. (13:33)
13:35 Štai tarp vyrų medaliai jau išsidalinti !!! Netikėčiausias Švedijos triumfas. !!!

pl name nation start radio 1 radio 2 radio 3 time
1 Erik Rost SWE SWE 10:30 58:16 (3) 73:09 (1) 91:10 (1) 93:14
2 Peter Arnesson SWE SWE 10:30 58:22 (4) 73:20 (2) 91:12 (2) 93:21
3 Tomas Löfgren SWE SWE 10:30 59:50 (9) 73:51 (5) 91:17 (3) 93:25
4 Andrey Grigoriev RUS RUS 10:30 59:40 (6) 74:14 (6) 92:05 (4) 94:14
5 Staffan Tunis FIN FIN 10:30 58:07 (1) 73:46 (3) 92:08 (5) 94:15
6 Øystein Kvaal Østerbø NOR NOR 10:30 59:43 (7) 74:23 (7) 92:21 (7) 94:21

13:48 O mūsų moterys trasoje padėtį savo taiso. Pasirodo, Jolanta 1-oje radijo kontrolėje buvo 26-ta ir tokią pat poziciją ji užima 2-oje kontrolėje. pasirodė ir mūsų Edita. Ji 28-ta abiejose kontrolėse. štai ir Jolanta finišavo 26-ta. Šaunuolė! Išlaikė savo poziciją, nenusmuko.

13:58   Nekantriai laukiam Editos. Ji nuo Jolantos 13 min. atsilikinėja. Bet, štai, pavojus! Po paskutinės radijo kontrolės  mūsų Editą persekioja tik 13 sek. atsilikusi ukrainietė Evgenia Iaremenko.

O štai ir įvykis Oforume. Čia pavyzdys, kaip įvyko dezinformacija - NESUSIPRATIMAS

 Parašiau, kad Vilius A. ne trasoje, bet internete sėdi, tai tuojau pat mano pranešimas buvo ištrintas, nes visa Lietuva laukia pasirodant radijo kontrolės punktuose. Todėl, reik manyti, neatlaikė nervai tvarkančiųjų forumą ir ištrynė, kaip dezinformaciją. Bet štai ir Viliaus A. pavirtinimas; ką aš mačiau: 

Vilius A.
Meistras


Prisijungė: 2004 10 24
Pranešimai: 899
Pranešimų per dieną: 0.76
Miestas: Panevėžys | Vilnius
PranešimasParašytas: Tr., 01 16 2008, 13:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, as tikrai mp, nes iveikus 1/4 trasos cekas pervaziavo mano lazda ir is jos liko tik kruva gabaliuku. Kol ja pasieiciau likau miske vienas ir baigesi mano varzybos, bent jau nusiteikimas joms.Po zemelapio keitimo trasa buvo labai labai labai lqbai sunki fiziskai. Todel nusprendziau nesikankinti, nes jau lyderiai buvo finisave ir telktis kitam startui. Nemanau, kad 66 v9eta is 68 dalyviu butu labai aukstas rezultatas.vitalis ka tik pasake, kad su regiu praleido 41 kp ir jems taip pat disk. Trasa ziauriai sunki fiziskai. Be komentaru...
_________________
http://www.vilius.aleliunas.lt

Tik, kažkaip nelabai atitinka "1/4 įveikti trasos" ir nė nepraėjus nei valandos po starto, jau sėdėti internete visą laiką. Todėl, dėl viso pikto, čia atsinešiau savo kopiją, jei ji vėl bus ištrinta.

Vytenis
Meistras
Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 1315
Pranešimų per dieną: 2.58
Miestas: Kazlų Rūda-Jonava-Kaunas

 
PranešimasParašytas: Tr., 01 16 2008, 14:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata Redaguoti šį pranešimą Ištrinti šį pranešimą

Bet kaip čia buvo, Viliau A., kad Tavo "nikas" jau nuo 10 val. 20 min. mūsų forume visą laiką buvo įjungtas. Kaip apie Tave, Viliau A. kmentavau savo Kazlų Rūdai, pasiskaityk mano reportaže pagal žemiau nurodytą nuorodą. Pirmą kartą apie Tave ne trasoje, bet internete sėdintį užfiksavome šią žinią paleidę 10val. 30 min. Pažiūrėk, kaip teko spėlioti, apie Tave kodėl Tu ne trasoje.

P.S.: Parašęs šią žinutę, kaip visad, tuojau pat jos kopiją forumo aplinkoje pasidarau.
_________________
Kas vyksta dabar Šveicarijoje OSS trasose, sekite fotoreportažus su aprašymais - http://www.kazlusporto.puslapiai.lt/varzybos-pasaulyje/puslapis_pastoviai_atnaujinamas.htm
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
 
 

Pasirodo, kad kada mačiau ir čia aukščiau komentavau Viliaus A. forumo vardą ("niką"), Vilius, tikrai, tuo metu įveikinėjo trasą (tai paaiškėjo vėliau - pastudijavus trasos įveikinėjimo grafikus), o tuo metu jo namiškiai kompiuteryje su įjungtu "Vilius A."  registracijos vardu, stebėjo, kaip Viliui sekasi varžybose.  (Tai štai, kaip galima apsigauti ir suklysti. Todėl ATSIPRAŠAU suklaidinęs.)
14:35
Štai ne kokios laukimo minutės. taip ir nesulaukiame pranešimo, ar mūsų Edita finišavo su ta ukrainiete. Tai vis tik tai, katra ankščiau. tikėkimės, kad jos jau seniai finišavo, tik rezultatų "gyvai" tarnyba jau nustojo veikti. Taigi lauksime oficialių rezultatų.

O po varžybų respublikiniame forume prasidėjo diskusija dėl aukščiau čia pasakytos rinktinės nario minties. Štai nuotrupos:

Europos OSS čempionatas Šveicarijoje
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> OS slidėmis
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Rolandas
Vidutiniokas


Prisijungė: 2006 09 21
Pranešimai: 39
Pranešimų per dieną: 0.08

 
PranešimasParašytas: Tr., 01 16 2008, 20:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rinktinės nariui pasirodė labai labai labai fiziškai sunki trasa Embarassed , tai ko išvis ten važiuoti - turistauti. Čekijoj ilgoj trasoj (13,7km oro linija) pakilimas buvo 700m, tai kaip reikėtų verkšlenti mums neturėjusiems stovyklų Švedijoje ( Miindės siūlymu pereiti į veteranų grupę). Pirma reikia pasiruošti, o paskui atstovauti Lietuvą, o ne verkšlenti: treniruotis sunku, trasos sunkios. Lietuvoj ( Visagine ir Druskininkuose) tai turbūt rodysim aukštus rezultatus.
Atgal į viršų
Ignoruoti Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
 
 
Vytenis
Meistras


Prisijungė: 2006 08 25
Pranešimai: 1317
Pranešimų per dieną: 2.58
Miestas: Kazlų Rūda-Jonava-Kaunas

 
PranešimasParašytas: Kv., 01 17 2008, 01:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata Redaguoti šį pranešimą Ištrinti šį pranešimą

Mane stulbina tai trasos Shocked nebaigimas. Embarassed Embarassed Embarassed Negi negalima gėrimus į trasą pasiimti? O dėl lazdos sulaužymo trasos nebaigti - tai kažkoks absurdas. Negi negalima pasikeisti - negi negalima numatyti, kad lazdos ne geležinės? Juolab, kad trasa tai ratais išplanuota ir ten gal galima atsargines lazdas turėti, kad... Pamenu, Tartu maratone sulaužiau, tai iš kart trasoje organizatoriai padavė savo numatytas tokiems nevykėliams kaip aš. Aišku, lazda buvo sunkesnė (gal vidun geležį įdėjo, kad daugiau nesulaužyčiau) ir ranka ta labiau nuvargo. Bet įveikiau 63 km ir iš kart organizatoriai skolintas lazdas atpažindavo ir surinkinėdavo. Tai negi iš tokių masinių varžybų, kaip maratonai negalima pasimokyti? Išvis iš rinktinės kas nors ar yra dalyvavę Rolling Eyes martonuose, kad jau tik 16 km trasos neįstengia įveikti?

Manau, kad vyrams reik iš moterų ir merginų pavyzdį imt, kaip reikia kovoti iki galo. Kad ir Edita, kuri žymiai mažesnę patirti turi nei Vilius (ji per merginų diskriminaciją jokių tarpt.OSS varžybų iki 20 m. nematė), bet žiūrėkime - ji tai lenkia geriausią Latvijos OSS-ininkę jau antrą kartą. Ir tai šiauresnė mūsų kaimynė. turinti daugiau sniego nei Zarasai. O jei mūsų mažytei Lietuvėliukei daugiau neduota ką aplenkti - tai nešokime "aukščiau bambos". Prieš išvažiuojant į ilgą trasą, reik gerai savo jėgas apskaičiuoti, kad nereiktų trasoje lazdas laužyti. (Teko ir tokius "spektaklius" matyti, kai baigiasi jėgos, tai sąmoningai pienburnėliai laužo lazdas ar savo kelnių gumytes trauko, kad pasiteisinti, kodėl trasas nebaigia. Apie tai nemažai literatūrose yra prirašyta. Tik skaityti nereikia tingėti. Evil or Very Mad )

P.S: Priminkite, kas olimpiadą buvo laimėjęs be lazdos vienos?
_________________
Kas vyksta dabar Šveicarijoje OSS trasose, sekite fotoreportažus su aprašymais - http://www.kazlusporto.puslapiai.lt/varzybos-pasaulyje/puslapis_pastoviai_atnaujinamas.htm
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą