Jūrės miestelio trečiosios orientavimosi varžybos

"Jūrės rudenėlis-07"

Pasisvečiuokime ir kitų kaimų sporto bei kultūros šventėse
Pasididink


Vietiniai susirinko kuo ankščiausiai


Aiškinimasis varžybų taisyklių


Startuoja pirmieji

iš Bebruliškių kaimo

Greitis

Pajėgiausias šalyje

Jūrės mergaitės
 

Bebruliškiečiai finišuoja

Bebruliškietės su Aurelija -
pasaulio čempionato
Druskininkuose stebėtoja

Įspūdžiai

 


Mažieji

 

 


Finišavo (parėjo) su lazdomis

 


Pažvelkime iš lėktuvo

Čia bėgiojome

Dėmesys finišavusiems

Tuoj bus apdovanojimai

Jūriečiai
 

Pradeda apdovanojimą

Apdovanotas


 

 

Mažasis

Prizininkas

iš Jūrės Kristina orientavosi geriausiai

Šaunuolis

 


Arimantas visad nugali
 

Marijampolietis Linas yra vienas iš pajėgiausių Lietuvos orientacininkų

O Mantas Martinkus irgi iš Marijampolės, garsinantis Suvalkiją, yra daugkartinis Lietuvos čempionas ir jau žinomas Europoje 

Danutė iš Jūrės buvo gavo vyriausios dalyvės prizą.
 

Patiko-1

Patiko-2
 

Laurynukas valingiausias

Svečiams išliks atmintyje ir Jūrės miestelio įamžinta atmintis

Turėjo ką papasakoti apie įspūdžius trasoje
   

                       Orientavimosi sprinto
                   ,, Jūrės rudenėlis 2007 “
                      
2007-10-23 Jūrės miestelis
                                         REZULTATAI

vieta

Vardas, pavardė

Grupė

Laikas

Pastabos

A trasa, 3,388 km. 12 KP

 V- 21

1.

Mantas Martinkus

V-21 A

16,29

 

2.

Gintautas Ūsas

V-21 A

23,29

 

V - 16

1.

Linas Ūsas

V- 16 A

19,33

 

2.

Justinas Alaburda

V- 16 A

23,11

 

3.

Karolis Dėnas

V-16 A

27,24

 

4.

Andrius Šalkauskas

V-16 A

28,38

 

5.

Ramūnas Stanaitis

V-16 A

29,30

 

6.

Vaidas Stanevičius

V-16 A

30,37

 

 V - 14

1.

Arimantas Ambrasas

V-14 A

20,43

 

2.

Ignas Lenkutis

V-14 A

21,29

 

3.

Aivaras Narbutaitis

V-14 A

24,54

 

4.

Mantautas Kleiza

V- 14 A

25,32

 

5.

,, Bebruliškės“

V/M-14 A

28,28

Mišri komanda

 V-12 A

1.

Aušra Stanevičiūtė

M-12 A

53.14

Nerasta 1 KP

2.

Gintarė Gustaitytė

M- 12 A

53,14

Nrasta 1 KP

 B trasa, 2,053 km, 9 kp.

M-21

1.

Danutė .....

M – 21 B

71.14

Nerasta 4 KP

M-12

1.

Kristina Palauskaitė

M- 12 B

67,40

 

2.

Laimutė Lazauskaitė

M-12 B

40,45

Neteisingas 2 KP

3.

Neda Montvilaitė

M- 12 B

40,45

Neteisingas 2 KP

4.

Edita Juronytė

M-12 B

45,59

Neteisingas 3 KP

5.

Gintarė Urbaitytė

M-12 B

45,59

Neteisingas 3 KP

6.

Karolina Rickytė

M-12 B

58,12

Neteisingas 2 KP

7

Sonata Petraitytė

M-12 B

58,12

Neteisingas 2 KP

8

Lijana Kimbirauskaitė

M-12 B

64,17

Nerasta 6,7,8,9 KP

V-12

1.

Povilas Kazlauskas

V-12 B

40,46

 

2.

Tomas Staugvila

V- 12 B

57,15

 

3.

Ignas Pincevičius

V- 12 B

67,40

 

4.

Mantas Paplauskas

V- 12 B

40,39

Neteisingas 6 KP

5.

Aurimas Urbaitis

V- 12 B

40,39

Neteisingas 6 KP

6.

Laurynas Naujalis

V- 12 B

66,14

Nerasta 2 KP

7.

Simonas Vilkauskas

V- 12 B

59,12

Nerasta 2, 9 KP

8.

Paulius Ragina

V-12 B

63,17

Nerasta 7,8,9 KP

9.

Simas Staugvila

V- 12 B

57,16

Nerasta 1,2,4,5,8,9 KP

10.

Lukas Rašytinis

V-12 B

63,03

Nerasta2,3,4,5,6,7,8,9 KP

11.

Erikas Račkauskas

V-12 B

65,55

Nerasta nei vieno KP

12.

Lukas Čižincovas

V- 12 B

65,55

Nerasta nei vieno KP

Iš viso 42 dalyviai

Virginija Jaškevičiūtė

 

Ir prie seno namo atmintis praeities pažadinta