2008 m. čempionato parodija


Į puslapio pradžią
   

Druskininkai vėl pakvietė
Ką atskleidžia Lietuvos čempionatas
 
sprinto trasoje?

Ar neverta dabar apie tai pradėti mąstyti?

Geresnės ir malonesnės vietos Lietuvoje kaži ar rasi, kaip Druskininkai. Malonu, kad čempionato organizatoriai sparčiai tobulėja. Yra didelė viltis, kad mūsų sportas dar labiau populiarės. Kad jo sėkmingas kelias būtų, rudenį pats laikas pradėti mąstyti apie kitus metus. Šios varžybos - tai simbolinis atsisveikinimas su vasara - prasideda labai įdomus rudens varžybų periodas.

Nors ir pats geriausias šis laikas stambioms varžyboms. Bet gal verta susimąstyti ir apie aukšto meistriškumo peripetijas. štai tik rinktinė sugrįžo iš pasaulio čempionato vykusio Ukrainoje. Atrodytų, kad čia, Druskininkuose rinktinė turėjo lošti net bėgdama atbulomis. Bet, deja, matome tik Sandrą savo vietoje esančią.       Ar galėjo taip būti, kad po pasaulio čempionato tik savaitei praėjus, rinktinės nariai jau ne formoje, jau negali būti stipriausiais savo šalies čempionate? Juk ir prieš pasaulio kariškių čempionatą gal vertėjo pilna jėga subėgti? Sprintas-tai ne maratonas!    

 

Ar gali taip greitai sportinė forma nukristi? O gal jau rinktinės nariai jau ir Ukrainoje buvo ne savo aukščiausioje kondicijoje? Kas tai gali atsakyti? Ar kas matuoja tai? O jei ir nustatinėja - kur viešumas? Kodėl nebuvo čia, Druskininkuose, stipriausiais tie, kam labiausiai tai privalėjo būti? O gal čia, kalendoriuje ir ne labai vietoje sprinto rungtis? Gal čia turėtų atsirasti kokios kitos varžybos? Negi nereikia, kad šis sprinto čempionatas būtų kaip atranka į visus pasaulio bei Europos čempionatus? Pamąstykime ir apie jaunąją kartą. Koks čempionatas, kai po vasaros visi moksleiviai ir studentai atostogavo, ar treniravo žymiai svarbesnes nei greitį šiam laikui savybes? Ar orientavimosi greitis- tai ne pavasario savybė būtina svarbiausioms varžyboms? Ar ne verta tai pamastyti kitiems metams?


ATEITIS

IR VĖL ŠVIESA

Superelitinikės

Įvairūs lygiai

Paskutinis KP

Rinktinės atsisakius
ir "pailsėjus" gulint
...

Kova

Ąžuolo paunksmė

Ąžuolo lapai

Rugsėjo 1-osios vizija

KP peizaže

Jonaviečiai

Teoriniai įspūdžiai

Pamaina čia pat

Kas naujo?

Ar futbolininku netaps?

Susitiksim elite

Iš Suvalkijos lygumų
 nėra lygių Lietuvoj

Ar nuplaus?


Vėliava

Buvo ir jaunystėje varžovėmis


Iš Ukrainos sugrįžusi čia
tik Sandra savo vietoje

Maloni staigmena

Himnas

"Siamo" dvynės

SPALVOTAS SAPNAS-1
 Vigvamas

SPALVOTAS SAPNAS-2
Svajonė taip bėgti

Įsiveržė

Jau laikas
rinktinėje būti

Jaudinantis laukimas

Prošvaistė

Hidracija

Šį kart nepasisekė

Ąžuolas užleido

Džiaugsmo kulminacija

Iki kitų metų

SPRINTĄ pakartoti ir mieste pašvęsti
kviečiame šį šeštadienį į Kazlų Rūdą!