ŠI  DISKUSIJA  TAPO  IŠTRINTA
Lietuvos istorijos ieškotųjų Klube

 
 

                                

D ė m e s i o , kadangi MAN UŽDĖTA Kibernetinė CENZŪRA, kad negalėčiau prieštarauti komunistiniams paistalams, kurias Andrius Kaluina dėsto žemiau mano temoje. Tai todėl jį sveikinu su "pergale". Ją matote NUOTRAUKOJE, kur raudonai apibrauktas mano komentaras - jo neleidžia Facebook-as platinti mano hipotezės, kad jei Lietuva būtų paklususi K.Škirpos pasiūlymui, nebūtų Lietuva Nepriklausomybės praradusi ir nebūtų Holokausto, o gal ir net karo - tai naujausių istorinių faktų interpretacija, kurią būtina kuo skubiausiai moksliškai ištirti, o ne blokavimais - burnos užčiaupimais užsiiminėti.

Ši Kibernetinė CENZŪRA uždėta taip, kad niekur negaliu grupėse komentuot iš kart po to, kai pasiūliau atnaujinti Kaniukų kaimo žudynių bylą, nes dar yra gyva ir liudininkė; per stebuklą žudynių metu išlikusi gyva, ir yra gyva dar tų žudikų gaujos narė;, apdovanota Prezidentės.

Todėl yra grėsmė ir tai liudininkei ir man, nes nesitaikau su žmonių žudymais dar ir todėl, kad esu pirmojo mūsų planetos kosmonauto nužudymo liudininkas. Apie tai studijas rašau (nueikite į mano nuotraukų aprašymus) ir įrodau skaičiavimais-matavimais, kad mūsų planeta nėra plokščia: todėl J.Gagarino žūstančio su savo radaru negalėjau matyti jo žuvimo metu, o mačiau nerealiu greičiu lėkusį jo žudiką su Su-15 naikintuvu dar bandomuoju, kuris skrido 2-3 kart aukščiau nei J.Gagarinas ir man išnyko iš radaro J.Gagarino žuvimo metu. Todėl mūsų dalinys 71536 buvo apkaltintas "J.Gagarino pametimu", kurio iš per 300 km atstumo tik 4,2 km aukštyje mes matyti negalėjome. Tai įrodau pagal savo tėvo teorijos knygutę, kurią jis buvo parašęs televizijos Lietuvoje įvedimo proga. Taigi tapau Aleksejau Leonovo atrastos TIESOS liudininku, kuris tik neseniai palaidotas.

Tai negi ir istorines tiesas tokiais metodais laidosime?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
Komentarai
 
 • Andrius Kaluina Veikėjas, vardus keičiantis kaip kojines ir aiškinantis, kad Lietuvai reikėjo tapti Hitlerio sąjungininke, nesutinkančius vadina Blogio imperijos gynėjais :-) Ir tai dar ne per pilnatį, prieš savaitgalį reikės apsirūpinti popkornu iš anksto, kad ko nepraleisčiau.1 val.
  •  
   Aleksas Vaidotaitis Nuo kada Sovietų Sąjunga nėra Blogio imperija, jei ji savo Didvyrį J. Gagariną nužudė? Kaip galima lyginti Hitlerį prie Stalino, jei tą Hitlerį pats Stalinas ir sukūrė? Tai katras didesnis BLOGIS buvo? Ar Vokietija turi Sibirą ir ar vokiečiai būtų trėmę lietuvius, kaip sovietai, komunistų-žydų vadovaujami? Už ką J. Gagariną reikėjo nužudyti? Ar vokiečiai tokį dalyką būtų sumąstę, kai Fon Braunas kūrė raketas Fau-2?

   Nuotraukoje gali būti: 2 žmonės, žmonės sėdi, kostiumas, naktis ir viduje1 val.

    
 •  

  Ši diskusija tapo ištrinta, kai pateikiau J.Gagarino nužudymo įrodymus per bandomojo naikintuvo Su-15 radaro ir autopiloto sąveiką analogišką Zenitinių raketų automatinėms galvutėms "Guidance", nuo kurių prasidėjo raketinių įtaisų BUK-M1 kompleksų gamyba, su kuriuo buvo numuštas Donbase MH17 maršrutu skridęs Malaizijos laineris, ir, aišku, be automatinės tos galvutė su TOR-M1 kompleksu Teherane numuštas UkraJinos laineris. Ir kai paminėjau, kad yra grėsmė ir lietuvių keleiviams būt numuštiems, jei nesiliaus SĄMONINGI keleivinių lainerių numušinėjimai, tai tapo visa ši terma ištrinta. Taip, kad nesitiki, jog Krašto apsaugoje dirbantysis Darius SUTKUS kaip moderatorius, būtų ištrynęs šią visą temą po to komentaro pateikimo, kaip "ne į temą", apie ką jis buvo užsiminęs šios diskusijos pradžioje. Jei jam būtų nepatikusi, būtų iš kart panaikinęs, o ne pats intensyviai ir labai neblogai diskutavęs. Todėl jam neturėjo būti jokios motyvacijos  slėpti mano paskelbtų  istorinių ir dabartinių Kremliaus nusikaltimų.

    Taigi, ištrynus šią diskusiją, nespėjau labai daug išsaugoti labai vertingos medžiagos, kurios ištrynimu galėjo būt suinteresuota tik šiuolaikinės Kremliaus politikos veikėjai-programišiai, kurie sėkmingai, atrodo, gali naikinti jiems kenksmingus publikavimus.

  J. Gagarino nužudymo mano pateiktas įrodymas, po kurio tapo ištrinta ši tema, tapo, štai, ŠIS :

         Tai bortinio radaro radaro kūrimo istorija ir Zenitinės raketos valdymo galvutė su priekyje esančia lėkštute - tai radaro antena, pagal kurios duomenis automatinė galvutė išsikišusiomis lopetėlėmis reguliuojami raketos sparneliai taip, kad praskrietų 30 m atstumu virš sunaikinamojo taikinio, virš kurio sprogsta.


       Galite pasidinti
  radarą esantį Su-11 naikintuvo oro užgriebtuve ir tobulesniame Su-15 naikintuve, kuris nužudė J.Gagariną ir V.Serioginą, turintis didelį radarą su tinkline anteną centre, o oro užgriebtuvai įmontuoti šone prie sparnų.
     Kad būtų geresnis naikintuvo aptakumas, priekyje užmautas ORO APTEKIKLIS, kuris laidus elektromagnetiniams radaro signalams.

  Taigi "atsitiktinai" debesyse praskrieti pro J. Gagarino- V. Seriogino MiG-15 ekipažą negalėjo, nes privalėjo su radaru matyti.

  O, kadangi Su-15 turėjo ir autopilotą Šio АП-28-Т-1 markės autopiloto, kuris čia aukščiau nuotraukoje pavaizduotas su visais sunumeruotais mechanizmais - jų išvardinimą galite studijuoti pasididinę šią aviatorių mokymui skirtą laboratorinio darbo aprašymo nuotrauką.  
                                                                                        .
   

    Vadinaisi, naikintuvas Su-15, turtėdamas radarą ir autopilotą, suveikė kaip Zenitinė raketa, su aukščiau parodytu "Guidance" automatiniu bloku, kurio dėka buvo ir MH17 maršruto laineris numuštas Donbase.
       Šių abiejų faktorių paminėjimo dėka ir tapo iš kart sunaikinta ši tema.

       Tai kieno iniciatyvos ir kieno motyvacijų dėka tai negalima publikuoti?

  Vėliau bus pateikta daugiau įrodymų apie šį nusikaltimą.