Garsios žurnalistės A. Kuznecov...-ės "grožybės"

ATSIVERSKITE
visą  Astos Kuznecovaitės minčių aplinkybes

Visa "diskusija" su šia žurnaliste, kuri prisikabino prie žemiau temos autoriaus;
vyko Partizanų ir antibolševikinio pasipriešinimo
 ŠIOJE GRUPĖJE

D ė m e s i o , MAN Facebook-o ADMINISTRACIJA DRAUDŽIA KRTITIKUOTI NUSIKALSTAMĄ LENINIZMĄ ir todėl čia šioje grupėje negalėjau pakritikuoti savo kolegės: Klaipėdoje mokytojos elgesį su vaikais per rusų kalbos pamokas, nors turiu per 40 m. pedagoginio darbo stažą. Mat, F.b. administracija žino, kad aš ją kritikuosiu, todėl man draudžia visose grupėse rašyti komentarus. Žiūrėkite NUOTRAUKOJE raudonai apibraukto mano komentaro pradžią (žemiau jį visą pateiksiu), kaip man neleidžia komentuoti už 18:17 prieš porą dienų parašytą komentarą, nors F.b. nustatymai šlykščiausiai meluoja, kad, neva "Šiandien", kuriame tik pateikiau ekspedicijos kinofilmą apie Kolymoje į baisiausią pasaulyje Butugyčago GULAG-o lagerį, temoje, kuri buvo Istorikų grupėje, (jos moderatorė yra Violeta Rutkauskiene - bet ji visai nieko dėta su šia cenzūra) ir už tai man niekur neleidžiama komentuot - tik dar leidžia naujas temas skelbti, kas yra labai keist, bylojanti apie naujai išbandomą Kibernetinę ataką ruošiamam, matyt, kažkokiam informaciniam KARUI, jei dar ne tikram? Tai antroji prieš mane įvykdyta Kibernetinės atakos CENZŪRA, gal net ir be Facebook-o administracijos žinios, arba ji perdavė savo technologines valdymo paslaptis Rusijos FSB ir Izraelio Mosad-o spec. struktūromis.

Mat, sveikinu, kad mūsų Prezidentas nevyko į Izraelį ir jo tą žingsnį pateisinu, nes demaskuoju patį Izraelį, kurį sukūrė Stalinas ir jo kūrimosi dėka izraelitai kariavo hitlerinės Vokietijos pusėe prieš Sąjungininkus britus, už ką R.Šimašius su L. Linkevičiumi bei Kaniūkų kaimo žudikų gaujos narė 2012 m. Lukiškių kalėjimo sienoje atidengė paminklinę lentą tokiai politinei nuostatai - kovai Hitlerio pusėje.

Smulkiau galite sužinoti apie tai, nuėję į mano sienos paskutines 3-4 temas.

Taigi, kadangi labai nukentėjo lietuvių kalbos mokytoja Astra Ag Astrauskaitėnuo rusakalbių policininkių, todėl per rusų kalbos pamokas Klaipėdoje "mokytojos" politikavimas, visiškai nesusijęs su Lietuvos mokinių ugdymo tikslais - mano čia užcenzūruotas požiūris yra toks:

"Mokytojai reikia persikvalifikuoti dėl NUSIKALSTAMO LENINIZMO, kuris tikrą ekonomiką sugriovė ir dėl ko "homos sovietikus" ne tik praščiausiai pasaulyje gyveno, bet ir kultūriškai buvo atsilikę, nekalbant apie atsilikusias technologijas, kurios, Berlyno sienai sugriuvus, tik į metalo laužą tinkamos teliko. Jei mokytoja šių elementariausių technologinių tiesų nežino, ką privalo tai mokiniai suvokti, tai tokios "mokytojos" prileisti nėra ko prie vaikų, kad dezinformacijomis neužsiiminėtų. Ją būtina siūsti perkvalifikacijos kursus. Liūdna, kad dar vaikams reikia slapta nukvakusias dezinformuojančias mokytas demaskuoti. Mokiniai atliko inspektoriaus ir mokyklos direktoriaus pavaduotojų-metodininkų darbą, kurie savo pareigų neatliko, netikrindami mokytojos pedagoginio išprusimo. Juolab, rusų kalbos pamokose reikia kalbėti apie literatūrą, literatų-dekabristų siekį ir kaip V. Putinas pamynė tų Dekabristų idėjas. O čia gavosi atvirkščiai - rusų kalbos pamoka nusikalstamai tapo skirta antidemokratinėms rusiškojo fašizmo nuotaikoms propaguoti ir propaguoti atsilikusią Rusiją. Tai ar tam skirtas Nepriklausomos-Demokratinės Lietuvos švietimas?"

Jei kas galite, pasiųskite mano tą nuostatą į tą mokyklą tai "mokytojai", kad ji persikvalifikuotų" ir nesąmonių netaukštų

Vytenis Aleksandraitis nuotrauka.
Komentarai

 • Jomantas Padgurskas Tai čia Jus paskundė feisbuko administracijai koks nors vatagalvis, kurie po šitos „mokytojos“ temos kaip musės prie š susirinkę ;)

  6

  Daiva GrigelyteAtsakė: Daiva Grigelyte

    Atsakymų: 1

 • Violeta Rutkauskiene Tikrai nieko nedariau, nors kelis postus, nesusijusius su istorija istryniau, bet tai buvo kito zmogaus ar asmenu ikelti postai. Kazkam Vytenis Aleksandraitis rimtai uzmyne ant uodegos....

  6

 • Eugenijus Biliūnas Taip, ir aš pastebiu norą užkirsti kelią prorusiško šovinizmo, propogavimo kritikai. Esu pats nukentėjęs ne kartą.

  4

  Daiva GrigelyteAtsakė: Daiva Grigelyte

    Atsakymų: 1

 • Irena GK Lietuva vis turi kovoti nes teroristai is rytu, vis jiesko kaip Lietuva ir Lietuvius ardyti ir naikinti.

  6

 • Migle Klimiene Problema yra ta, kad mes pamirštame, jog fb nėra laisva savaime egzistuojanti erdvė. Tai privataus kapitalo sukurta ir valdoma terpė. Taigi galima palyginti, jog esam pas kažką svečiuose. Ir tas kažkas tvarkosi taip kaip pačiam patinka. Jei norim laisvės nuo išorinių politinių žaidimų ir primetamų požiūrių, reikia eit iš čia ir ieškot kitos erdvės kur galima būtų laisvai bendrauti. Deja. Netikiu kad bendravimas sektųsi nepametant kultūros ir laisvės. Kiek teko susidurti su forumų kūrėjais, visiems būdingas tam tikras despotiškumas ir ne tolerancija kitokiai nuomonei.

  4


 • Daiva Grigelyte Siaubas
  O Jusu isdestyta pozicija puikiai tiktu kuriant "perkvalifikavimo" kurso pagrindus. Ir ner ko cia tam fesbukui kvailioti, nes tik "Tiesa islaisvins mus." Aciu uz nauja man infirmacija pagarbiai

  3

 • Raimundas Latvėnas Dabar visi išmoko politikuoti....bet dėl dievo meilės,nekiškime vaikų į tą politinį šiukšlyną...jie turi tėvus ir tėvai jau seniai juos apšvietę ...pažiūrėkite kaip jie prisistato FB ...šaiposi iš suaugusių....prisistato ir Bormanais ir Hitleriais ir KPSS politrukais,Berijomis ir tt....

  1

 • Asta Kuznecovaitė Nusibodai tu savo verkimu per visą Facebooką.

  Slėpti 16 komentarų

  • Vytis Girinis kuznecova,bet žinok kaip tu visiems įkyrėjai

   2

  • Ernestas Petravicius Asta Kuznecovaitė , net nesuvokia, kad negali kažkokioje grupėje komentuoti, ne pačiame fb

  • Asta Kuznecovaitė Tai jį už spamą riboja grupės, nes jau visiems nusibodo, kai partazanus suplaka į vieną su Gagarinu, Venckiene ir neadekvačia mokytoja.

  • Aleksas Vaidotaitis O ia panelė Asta Kuznecovaitė"statistinę apklausą atliko", kad rašo "visiems atsibodo"? Kaip čia yra, kad panelė su rusiška pavarde pagal NUSIKALSTAMO LENINIZMO madą "visų" vardu šneka? Ar atsikratyti šios sovietinės mados po 30 metų dar nemoka? Ir, išvis, prie ko čia kažkokia "Venckienė"? Ką, jau be jos panelė Asta Kuznecovaitė negali apseiti? Ar ne ji apie ją pastoviai L. Ryte rašinėja? O, be to, prie ko čia tas "J. Gagarinas"? Kur jis čia "paminėtas"? Ar Klaipėdoje mokytoja apie jį minėjo?

   1

  • Asta Kuznecovaitė Pasiskaityk tu savo paklodes vieną kartą.

  • Aleksas Vaidotaitis Paprašyčiau, kad panelė Asta Kuznecovaitė konkrečiai parodytų, kur ji PRISAPNAVO "Gagariną" ir "Venckienę". Jau čia darosi visai ne juokinga.

   Nuotraukoje gali būti: tekstas
  • Asta Kuznecovaitė Aš apie tavo visas paklodes kalbu, o ne konkrečią vieną. Ar tu per durnas tai suprasti? Kiek kartų tavęs žmonės prašė nekelti tų paklodžių į grupes, neklausei, o dabar verki, kad dėl spaminimo banint pradėjo.
  • Aleksas Vaidotaitis Oho! Pasirodo žurnalistė Asta Kuznecovaitė sovietinio GLAVLIT-o viršininke patapo, kad pradėjo nurodinėti kiek ir ką rašyti, ko nerašyti? Šioje grupėje, aplamai matau, kad Vytenis Aleksandraitis pirmą kartą čia temą užvedė. Ir prie ko čia kažkokios kitos "grupės"? Ką, Asta Kuznecovaitė pradėjo komanduoti ir tikrinti "visas" grupes? Kur čia prisapnuotas "spaminimas", parašius pastabą apie mokytojai pasiūlius persikvalifikuoti? Ką, jau ne galimą jos darbą su mokiniais kritikuoti?
   Nuotraukoje gali būti: tekstas
  • Vytis Girinis Aleksas Vaidotaitis kuznecova bet prie kokios valdžios prisitaikys
  • Asta Kuznecovaitė Labai klysti, vata, mano tėvai lietuviai, aš irgi lietuvė ir su rusais neturiu nieko bendro.
  • Asta Kuznecovaitė Aleksas Vaidotaitis, Vyteni, grupės adminai tau baną uždeda už spamą ir tu išvadas pasidaryk, o ne kitas grupes šiukšlink.

  • Asta Kuznecovaitė Ir išvis, pasiimk girinį už parankės ir eikit mergaitės kapelio ieškoti. Bent užsiėmimą turėsit. Sėkmės.

  • Aleksas Vaidotaitis "Pasigrožėkite", žurnalistė Asta Kuznecovaitė ŠMEIŽIA ŠIOS GRUPĖS ADMINISTRATORUS. Juk istorikų klubo administratorė Violeta Rutkauskiene aiškiai čia aukščiau parašė apie "kojos užminimą" kažkam. Nuo kada Asta Kuznecovaitė pradėjo dirbti visų grupių "valytoja"?
  • Asta Kuznecovaitė Tu bent išsiaiškink, kas yra šmeižtas. Ir dar kartą, o po to dar kartą, dar kartą perskaityk, ką rašau. Viso gero, gaila laiko tokiems.
  • Aleksas Vaidotaitis Ar žurnalistė Asta Kuznecovaitė jau ne žino, ką parašė? Kodėl adimin-us ji šmeižia ir dar neprisipažįsta?
   Nuotraukoje gali būti: tekstas „Asta Kuznecovaite Aleksas Vaidotaitis, Vyteni, grupés adminai tau baną użdeda spamą ir tu išvadas pasidaryk, 0 ne kitas grupes“
 • Aleksas Vaidotaitis O kodėl taip keistai JAU ANTRĄ KARTĄ panelė Asta Kuznecovaitė kabinėjasi? Kodėl negalima perspėti apie neeilinį Kibernetinį persekiojimą; grynai programišių? O Jomantas Padgurskas šiek tiek klysta, tikrai, niekas "paskųsti" negalėjo nes nebuvo už ką irŽr. daugiau
 • Kestutis Sabaliauskas Tai kad facebooke beveik kekvienoje paskiroje vyksta rusiškos smarvės sklaida. Visur garbinama LTSR.
 • Aleksas Vaidotaitis D ė m e s i o . ŽURNALISTĖ Asta Kuznecovaitė PRASITARĖ DIRBANTI Facebook-o " v a l y t o j a " ir GLAVLIT-o cenzore. Visos jos "grožybės" po jos komentaru, kuriame išsidavė, kad jai "ant kojos užminta", kaip čia aukščiau paminėjo Violeta Rutkauskiene. Kestutis Sabaliauskas taikliai parašė apie "rus ...-kos smarvės sklaidą". Pasaulyje tą smarvę pastoviai skleidžia per visas jūras plaukdamas LĖKTUVNEŠIS " K u z n e c o v a s ", o Asta Kuznecovaitė parašė, kad jos tėvo pavardė "lietuviška" ir ji ... Taip nebūna, kad ne iš šio, ne iš to pastoviai prisikabinėtų. O Asta Kuznecovaitė tai daro jau ne pirmą kartą.

  Nėra nuotraukos aprašymo.
 • Laima Stanienė Štai šios dienos komentaras ir niekas neblokuoja: "Jurijus Subotinas Shanciu Vatniko Jurijaus SUBOTINO PROGRAMA > Runkelino Klumpems.
  KA IR KAIP REIKIA DARYTI?
  VISU PIRMA BUTINA NUTEISTI IKI GYVOS GALVOS AR SUSAUDYTI NAKUI KRIMINALINE PSEUDOKOMUNIAGU S
  Žr. daugiau

 • Vytenis Aleksandraitis Miela Laima Stanienė, kokias nesąmones Subotinas rašinėja, niekas į beprotį nekreipia dėmesio. Bolševikiniai rašymo stiliai jau neveiksmingi, o Demokratijos sąlygomis blokavimai net kenksmingi - žmonės privalo žinoti, kad ir tokie subotinai yra. Tai brŽr. daugiau

 • Grazina Sleniene Labai jus palaikome moraliskai. Visa seima pritariam jusu mintims ir siekiams visa sirdimi. Raskit budu ir toliau svieti visuomene
  . Reiktu konsultuotis kaip galetumete pergudrauti siuos priesus.

 • Grazina Sleniene Gal ta Asta K.su Paleckiuku bendradarbiai Putinui dirba?