.......................
 

 

03-10

 

Lietuvos Prezidentei, Seimo Nacionalinio saugumo komitetui, teisėsaugos struktūroms, žiniasklaidai ir teisininkus ruošiančioms mokymo įstaigoms

 

Socialinio tinklo Facebook-o naudotojo,

Jonavos miesto  gyventojo

(adr.: Jonava ....)

Vytenio AlLEKSANDRAIČIO

 

P A S T E B Ė J I M A S – P R A Š Y M A S

 

Sveikinu su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena ir prašau

ATKREIPTI DĖMESĮ Į DEZINFORMACINIŲ ATAKŲ GRĖSMĘ MŪSŲ ŠALIES SAUGUMUI

dėl žiniasklaidoje neskelbtos ir mano asmeniškai pastebėtą netikrą žiniasklaidos tinklalapių falsifikatų padirbinėjimą apie nebūtą Jonavoje “nepilnametės išprievartavimą, siekiant diskredituoti Vokietijos kariuomenę ir socialiniame tinkle “Facebook” trukdymą man demaskuoti melą, galimai, iš teisėsaugoje dirbančių asmenų.

 

   Atsiprašau, kad vėlai siunčiu savo pastebėjimus, nes man sutrukdė, galimai, Vidaus reikalų sistemai priklausantys asmenys, pradėję man psichologiškai keršyti ir tyčiotis, kai demaskavau 26-is melagingus pranešimus ir žiniasklaidos falsifikatus – po tų falsifikatų platinimais perspėjau socialinio tinklo naudotojus apie falsifikatų akivaizdžius požymius. Tam sukūriau temą skirtą F.b. BENDRUOMENEI INFORMUOTI, KAIP ATPAŽINTI  FALSIFIKATUS, bet  bandydamas tyrinėti motyvacijas asmenų, turinčių sąsajas su teisine sistema ir esančius už dezinformacijos palaikymą – atvirus priešininkus Lietuvos ES ir NATO sudėtyje, praradau galimybę demaskuoti dar 6-ius vėliau paplitusius falsifikatus, nes iš JAV valdomo Facebook-o nustatymai, matyt, pastaruoju metu pasidarė palankūs gausių dezinformacijų skleidėjams, nes pas labia aktyvius dezinformacijų skleidėjus neįmanoma nusileisti iki senesnių paskleidimų. Apie visa tai detaliau suprasite iš žemiau pateiktos nuorodos.


 

  Todėl kreipiuosi į Jus TIKSLU, nes dėl minėto įvykio, dėl kurio ir Vokietijos kanclerė Angele Merkel susirūpino, Jonavai išgarsėjus pasaulyje, manau, kad tos dezinformacijos analizę būtina viešai atlikti. Juolab, Lietuvos žiniasklaidoje buvo ne tiksliai šis įvykis interpretuojamas, visai neminima apie Jonavoje melagingo įvykio dar didesnio ir klastingesnio melo atliktą technologiją, prie kurios galėjo prisidėti ir kažkas iš policijos darbuotojų, kad sukurpti nebūto įvykio įtikinamą “pranešimo” “Jonavos Žinių” falsifikatą ir jo “informacijos” kopijas tinklaraščiuose: “Kauno diena” ir “Bernardinai.lt”, panaudojant, neva, “mano arba Jonavos KKSC” nuotraukos autorystę Jonavos žiniose”.

 

Todėl, mano supratimu, BŪTINA Lietuvos VISUOMENĘ INFORMUOTI, KAIP MELAGINGAS PROVOKACIJAS ATPAŽINTI, nes buvo bandyta paskleisti melą labai patogiu momentu po visuomenę drebinusių Kėdainių skaudžiu įvykiu, panaudojant Lietuvos atkūrimo 99 m. vasario 16-tosios dieną.
 


 

Šią falsifikaciją platino kažkoksAURASPRESS.WORPRESS.COM tinklalapis, kuris parašė straipsnį: 
“
Kas vyksta Lietuvoje: Jonavoje Vokietijos kariai prievartavo nepilnametę”

https://auraspress.wordpress.com/2017/02/16/kas-vyksta-lietuvoje-jonavoje-vokietijos-kariai-prievartavo-nepilnamete/

 

Jame buvo rašyta, kad, neva, “žiniasklaidoje atsirado straipsniai, apie nepilnametės prievartavimą, bet po kelių valandų straipsniai dingo”. Kad būtų skaitytojui įtikinama, kad “dingo”, buvo įdėtos  nuotraukos tų pranešimų tinklalapiuose “Jonavos Žinios” “Kauno diena” ir “Bernardinai.lt”.

 

    Nors tekstas absurdiškas, bet tinklapių nuotraukos (Print Screen-ai) skaitytoją psichologiškai ne tik įtkina nebūtų įvykiu, bet duoda suprasti, kad Lietuvoje, neva,  įvedama “cenzūra NATO pajėgų nusikaltimams”.

 

 Todėl prašau atkreipti dėmesį į mesitriškai sufalsifikuotus minėtus šiuos 3 tinklalapius:

jonavoszinios-lt_jonavoje-vokietijos-kariai-prievartavo-nepilnametc4991.jpg (70 KB) (Ši nuoroda jau neveikia)
 

Galima PASIDIDINTI

 

kauno-diena-lt_-jonavoje-vokietijos-kariai-prievartavo-nepilnametc4991.jpg (105 KB) (Ši nuoroda jau neveikia)

Galima PASIDIDINTI
bernardiniai-lt_-jonavoje-vokietijos-kariai-prievartavo-nepilnametc4991 (1).jpg (86 KB) (Ši nuoroda jau neveikia)
 

Galima PASIDIDINTI


 

 

Dar labiau skaitytojus klaidina ir klastingai įtikina nebūto nusikaltimo sufalsifikuotas Kauno apskrities Jonavos rajono PK Kriminalinės policijos skyriaus prašymas pranešti apie “nusikaltimą” vyresniajai tyrėjai , nurodant jos vardą pavardę ir tarnybinį telefoną bei elektroninio pašto adresą.

 

Todėl šis melagingas tinklalapis su falsifikatais būtų visuomenėje įnešęs didelę sumaištį .

 

Kadangi, vasario 16-tosios šventėms pasibaigus ir pirmadienį man paskambinus minėtu telefonu, paaiškėjo, kad ši tyrėja, tikrai, tiria šį melagingai paskelbtą “nusikaltimą”, todėl PRAŠAU ATKREIPTI DĖMESĮ, KAD ŠIO MELAGINGO PRANEŠIMO FALSIFIKATORIAI IŠ ANKSTO ŽINOJO, KATRAI TYRĖJAI BUS PASKIRTAS TYRIMAS ir tai rodo labai aukštą falsifikacijos atlikimo organizaciją, iš anksto teisingai žinant, kam bus pavesta tirti šį “nusikaltimą”.

 

Pagal falsifikato datas, panašu, kad falsifikuotas “auraspress.wordpress,com” buvo vos ne anksčiau paskelbtu nei pačios “Jonavos Žinios” paskelbė ir “Kauno diena” su Bernardinais.lt akimirksniu perspausdino, pritaikę skirtingas nuotraukas iš anksto paruoštas skirtingas ir, lyg, iš anksto žinojo, kad “dings” tie straipsniai. Keista – viskas per vieną vasario 15 dieną.

 

Kadangi aš prieš 50 m. tarnavau armijoje, todėl man iš kart pasidarė įtartina, kad iškilmingai tik ką atvykusios draugiškos valstybės  kariuomenės “gali būti“kažkokia “demoralizacija”.  Dar absurdiškiau pasirodė man mūsų policijos “visiškas bejėgiškumas”, nors žinoma, iš kokio dalinio kariai, ir “nesugebama” per keliolikos minučių kartu su komendatūra  visus karius išrikiuoti patikrinimui – savavališkai pasišalinusių ar girtų išaiškinimui. Todėl iškylo tokie klausimai:

·         Ar galėjo būti tokia nesąmonė?

·           Ar po Kėdainių įvykių gali vėl policija dar labiau sąmoningai save diskredituoti?

·          Ar falsifikatorių ne buvo tikslas pasinaudoti visuomenėje vyraujančios psichologinės įtampos momentu?

·          Ar įmanoma demonstruoti savo nesugebėjimą, prašant visuomenės informuoti “vyrų vardus, pavardes, arba atpažinusiuosius merginą”?

·         Jei, atseit, žinoma (kaip pranešama), kad “prievartavę nepilnametę kariai vokiškai kalbėjo”, tai kas iš visuomenės gali žinoti tik atvykusių karių pavardes-vardus? Ar ne paprasčiau nuvažiuoti į jų dalinį ir sužinoti per linijuotės patikrinimą? KOKIU TIKSLU REIKIA PRAŠYTI VISUOMENĖS NEĮMANOMŲ DALYKŲ?

·         Kokiu galų reikia prašyti merginos atpažinimo? Tai negi policija nežino, kas per mergina, jei praneštas jos vardas ir pavardės pirmoji raidė bei gimimo metai? Negi norėta sukvailinti policiją, kad, neva, nežino, ką klausia?. Tai koks gali būt “nusikaltimas”, jei nukentėjusios prašo atpažinimą?  

 

Juk pranešta, kad po kareivių “minios prievartavimo … liko gyva” ir, kad ji , neva,  gyvena “Jonavos vaikų globos namuose”. Tai, negi, skaitytojams norėta pateikti “policijos nesugebėjimą” net nustatyti “nukentėjusios” asmenybės tik iš pusės šimto Vaikų namų gyventojų? Ar galėjo policijos darbuotojai tokį asurdišką prašymą visuomenei teikti? Ar iš šios falsifikacijos negalimą įžiūrėti tikslą; siekiantį DISKREDITUOTI  MŪSŲ ŠALIES POLICIJĄ ? ? ?  Ar nesimato, kad falsifikatorai taikėsi į logikos ir juridinio išprusimo neturinčiųjų kontingentą?

 

Dar kartą perskaičius “pranešimą”, man kaip jonaviečiui užkliuvo “nusikaltimo” laikas 20 val. “po pamokų”, kai popietinės antrosios pamokų pamainos mokyklose jau seniausiai nėra, o Vakarinę  mokyklą (dabar Suaugusiųjų švietimo centras) Vaikų globos namų auklėtiniai neturėtų lankyti. Be to ir “nusikaltimo” vieta “Fabriko g. 44” absurdiška prie judrokos sankryžos ir prie autobusų stotelės priešais Girelės įmonę netoli Vaikų globos namų, kurių auklėtiniai tamsiu paros metu slampinėti neturėtų.

 

Bet, ŠTAI, KUS BUVO PLANUOJAMA KLASTA!

  Dėl šio įvykio  per visas žiniasklaidos priemones Lietuvos visuomenei buvo pranešama taip:

 “Kauno apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Darius Valkavičius sako, kad parlamento vadovui ir policijai atsiųstas melagingas pranešimas apie tariamai vokiečių karių išprievartautą mergaitę buvo išsiųstas ne iš Europos Sąjungos (ES) šalies.”

 

Taigi, su šia 3-jų žiniasklaidos tinklalapių falsifikacija ar  ne buvo siekta paneigti oficialų prokuroro teiginį  dėl melagingo laiško “ne iš ES šalies” adresatą? Ar nebūtų susikirtę prieštaravimai, jei Kauno apskrities VPK Jonavos rajono komisariato Kriminalinio skyriaus tyrėja ”prašo visuomenės nustatyti asmenybę nukentėjusios”, o čia laiškas Seimui “ne iš ES šalies”?

Jau, vien, “nusikaltimo vieta” jonaviečiams įtartina, nes ką gali veikti” minia karių”, dar “girtų” ir tik, ką atvykusių? Negi atvyko be jokio plano ir paleisti slampinėti bet kur ir dar labai “žemos kultūros” kariai? Negi į Vokietijos kariuomenę paimti tik atvykę neaiškūs pabėgėliai”? Ar neabsurdiška? Juolab, man kaip jonaviečiui žinoma, kad yra Gaižiūnų geležinkelio stotis, iš kurios net nuo Smetonos laikų kariniai kroviniai tiesiai į poligoną paduodami ir Jonavoje Pramonės rajone karių niekad nėra buvę. Juolab, iš Ruklos ir atstumas didelis.   

 

Pirmiausiai, man asmeniškai ĮTARIMĄ SUKĖLĖ tinklaraščio “Jonavos Žinios” NUOTRAUKOS AUTORYSTĖ, neva, “Jonavos KKSC”. Tai Jonavos Kūno Kultūros ir Sporto centras, kuriam vadovauja Regina Genytė Stupurienė. Todėl iš kart supratau, kad tai visiškai ne prie kuo, kad čia kažkas ne taip, nes meninėmis merginų prievartavimų dramų nuotraukų kūrimas yra, tikrai, ne sporto organizacijos  sritis.

 

Tačiau., su tokiu pat pavadinimu Facebook-e yra ir paskyra “Jonavos KKSC”, kurioje yra ir mano asmeniškai daug temų  nelabai susijusių su sportu, kurios automatiškai nusėda man dalinantis bet kokias temas ir pažyminti žodį “Jonavos”. Todėl tos nuotraukos falsifikatoriai tik man, matyt, planavo prikergti autorystę! Juk jaunystėje aistringai buvau užsiiminėjęs menine fotografija. Daugiau  iš mano kolegų sportininkų, tikrai, ne galėjo tuo užsiiminėti. Todėl ir tapo man aišku, kad tai falsifikatas ir daugiau niekas.

 

Todėl tyrėjų paprašyčiau atkreipti dėmesį, kad už šią “žinią” peršama mintis, kad “Jonavos Žinios” yra, neva, “informacijos šaltinis”, o “Kauno diena’ ir “Bernardinai.lt”, atseit, tik “platina” šią info. Todėl prašau atkreipti dėmesį, kad, vis tik, labia panašu, kad FALSIFIKACIJOS EPICENTRU GALI BŪTI SU TEISĖSAUGOS STRUKTŪRA GALINTYS TURĖTI ASMENYS, dėl aukščiau išdėstyto mano pastebėto , o ne kažkur “už ES ribų”, kaip nustatė Kauno prokuratūra.

 

Apie tai, manau, kad visuomenei reiktų informuoti ir aiškinti, kaip iš anksto atpažinti tokias panašias kurpiamas falsifikacijas-provokacijas, kurių tik gali daugėti su Kibernetinėmis atakomis, kurias aš pats jau esu susidūręs ne kartą ir net  kai sukūriau šios dezinformacijos-falsifikacijos demaskavimo temą –šią -https://www.facebook.com/vytenis.aleksandraitis/posts/1492744147432612?comment_id=1512951538745206&reply_comment_id=1519428538097506&notif_t=feed_comment_reply&notif_id=1488919065171612  - .

 

Iš aukščiau pateiktos nuorodoje Facebook-e mano demaskvimo temos galima susidaryti  vaizdą dėl teisininkų parengimo spragų, kai teisininkas visai nenutuokia Lietuvos ir teisės istorijos pradmenų, dėl ko tampa nusistatęs prieš Lietuvos narystę ES ir NATO. O to pasekoje tampa nusistačiusiu ir prieš šios dezinformacijos demaskavimą.

Taip, kad kibernetinės-dezinformavimo atakos ateityje tik, matyt, didės, todėl pagal visą tai nuorodoje pateiktą pavyzdį, manau, kad žiniasklaidai būtina visuomenę mokinti, kaip dezinformaciją atpažinti – ypač, būsimus teisininkus ir paruoštus teisininkus per kvalifikacijos tobulinimo procesą, kad teisininkai būtų diskutuotojai, o NE“psichiatrais”; nemokančiais argumentuoti ir todėl linkusiais koloboruoti.

 

Vytenis Aleksandraitis

tel.:  +3706

 

         

Vytenis Aleksandraitis

tel.:  +3706.....

 

..............................